Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Pamela (St, 11. 2. 2004 - 12:02)

Musím tady souhlasit s některými názory.Já jsem svého 14 letého syna nedávno ve spaní osahávala u musela jsem si to při tom udělat prsty.Strašně mě to vzrušovalo.

Jarka (St, 2. 6. 2021 - 16:06)

Pamelo čtu to teprve teď a můžu říct ze tě chápu mi se to taky stává vzrušuje mně 15 lety syn doma se před sebou nestydime a i se spolu koupem a často při tom topoří a mne to vzrušuje jako nechtic se mu ho dotýkám a on i mne ,pak se navzájem utíráme a teču jak nikdy a pak si to jdu do pokoje udělat

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 20:06)

To překládal google?

Z (St, 2. 6. 2021 - 16:06)

Z

Pamela (St, 11. 2. 2004 - 12:02)

Musím tady souhlasit s některými názory.Já jsem svého 14 letého syna nedávno ve spaní osahávala u musela jsem si to při tom udělat prsty.Strašně mě to vzrušovalo.

Jana (Po, 14. 8. 2023 - 04:08)

To je asi vzrušující , já viděla v noci náhodou synovi poluci...byla jsem z toho celý den mimo...
Víckrát už se mi to nepošťastilo.
Do dnes na to vzpomínám a musím si to udělat.

Natka (Po, 14. 8. 2023 - 04:08)

Jak jsi tu poluci viděla. Myslela jsem, že když to na kluka přijde, tak leží na břiše a zničehonic mu jde ven semeno. Proto vždycky je flek i na prostěradle. Taky jsme jednou se synem spali vedle sebe, trochu se párkrát pohnul a za chvíli jsem ucítila, že to má ze sebe venku.

návštěva (Po, 14. 8. 2023 - 10:08)

Poluci lze vcelku dobře vysledovat když kupř. matka je vedle kluka. Po dvou, třech měsících již chlapec na poluci čeká, nemůže se dočkat, až mu to tam uprostřed začne dělat dobře. Většinou v polobdělém stavu si většinou nad ránem uvědomuje, jak se mu v penisu jakoby něco pohybuje, což je velmi příjemný pocit, avšak to hlavní teprve přijde. Najednou ucítí stahy a často se tomu snaží pomoct kopulačními pohyby. Pokud jste kousíček vedle něj, jak jste psala, tak jste opravdu přímo svědkem poluce.

Anonim (Po, 14. 8. 2023 - 06:08)

Kolik bylo synovi, má ještě poluce?

Hanka (St, 13. 10. 2021 - 21:10)

J se se svým synem 13 koupem a ma vždy erekci i mne to vzrušuje navzájem se mydlime a utřeme se ale jen to a v posteli na to myslím a musím masturbovat

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 05:10)

Přesně tohle děláme s mámou taky

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 06:10)

My jsme s mámou měli "bezdotykový zákon". To znamenalo, vidět ano, ale sahat ne. Když vidíš od malička mámu souložit a masturbovat, ona tebe onanovat. Tak už není co skrývat. Nahota byla povolena, nebo vyžadována. Když jsme se koupali, ona šla první. Pak mne zavolala, když byla ještě ve vaně. Byl jsem nahý. Viděl jsem jí vylézat, utírat se , provádět kosmetické úkony, včetně masáže vagíny. Při tom jsem se na vše díval a masturboval. Když jsem byl hotový, šel jsem do vany, kde jsem si to zpravidla udělal ještě jednou. Pak odešla. Celý večer pak byla jen v županu. Pak jsme se dívai na televizi a ona se moc nezakrývala. Na noc si brala noční košili. Já jsem si brával pyžamo s otevřeným poklopcem. Když se mi postavi, což bylo pravidlem, tak mi penis vylezl ven a nebylo třeba ho schovávat. Buď mne poslala pryč se vyhonit, nebo jsem se ukojil na místě, podle toho jako měla náladu. Když to přišlo na ní, šla s tím do ložnice, nebo setrvala a udělala si to vedle mě.

Val (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

To už je moc nemyslíš?

Tonik (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Ja s mamou spím a jeto krasny

J (Po, 9. 2. 2004 - 17:02)

No asi se budeš divit, ale udělal bych jí to...já vím, asi je to divné a ujeté, ale ona je fakt nádherná žena a strašně mě vzrušuje.....

Ivuš (Po, 9. 2. 2004 - 14:02)

Hm, to dokážu pochopit. Pubertální kluk a matka, ve které poznává ženu. Jak by se ti líbilo, kdyby se ti přiznala tvoje matka, žes ji vzrušoval, vzrušuješ? Možná ano. Mně kdyby toto řekl otec, šla bych zvracet. Podotýkám, že nejsem puritán v oblasti sexu. Ani dost málo.

Hela (Út, 28. 9. 2021 - 19:09)

Kdyby tě tvůj otec sexuálně přitahoval a vzrušoval tak jako ty muže kteří tady sní o sexuálním vztahu z vlastní matkou, tak tatíkovy sama hupneš do postele a zvracet z toho určitě nebudeš.

Hela (So, 26. 3. 2022 - 19:03)

Kdyby tě tvůj otec sexuálně přitahoval a vzrušoval tak jako ty muže kteří tady sní o sexuálním vztahu z vlastní matkou, tak tatíkovy sama hupneš do postele a zvracet z toho určitě nebudeš.

Dan (So, 2. 4. 2022 - 00:04)

Asi kazdej kluk, také miluji svoji maminku, už vím že se za to co k ní cítím nemusím stydět

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 21:09)

Co to meleš za kraviny ty čubko!

Reklama

Přidat komentář