Reklama

Sudeckova atrofie

marie (Pá, 9. 11. 2007 - 23:11)

manžel ma též sudeckův syndrom a žádný lekař
mu nedokáže pomoci.

Petr (Pá, 9. 11. 2007 - 23:11)

dobrý den ,doktor který o tom něco ví je MUDr.Paša a léčí v soukromé klinice RIVA v Brně.
Já osobně mu můžu jen a jen poděkovat.

tereza (Po, 5. 11. 2007 - 12:11)

dobrý den václave,

po těžkém úraze na pravé noze (1.7.) a dlouhé fixaci mám od konce srpna diagnostikován sudeckův syndrom, beru xanidil, detralex, calcium a chodím na rehabilitaci. ale v říjnu se to zhoršilo, mám teď permanentní bolest, a to i v klidu v noci. noha má stále jinou barvu, je ledová, necitlivá. začínám z toho být patřičně nervozní, mám lékaře v motole, ale už mu moc nevěřím. bojím se, aby to nezačalo být chronické, jen to ne! slyšela jsem už také o nějqakých infuzích a také lébě kyslíkem v HBO komoře. Budu vám vděčná, pokud si najdeš co nejdříve čas a poradíš mi, případně mě odkážeš na patřičné oddělení a lékaře na homolce.

děkuju!

Tereza - e-mail: bruthansova"volny.cz

Picková.dagmar… (Út, 16. 4. 2019 - 15:04)

Dobrý den
Již přes rok mám diagnózu Sudeckuv syndrom po TEP kolene Stav se nelepší.Muze mi někdo pomoc,PROSIM?
DEKUJI.

akai.power (So, 23. 6. 2007 - 20:06)

tak v tomto stadiu je to jeste vratne. ale chce to urychlene vyhledat specializovanou pomoc. treba motol....

Katka (53 let) (Út, 5. 6. 2007 - 20:06)

Po operaci Dupuytrenové kontraktury (duben 2007) se rozvinul Sudockův syndrom. Diagnostikováno 6 týdnů po operaci. Prosím Vás o informaci, jaké jsou možnosti terapie, v případě, že mám první stádium nemoci. Díky moc.

akai.power"sezn (Ne, 22. 4. 2007 - 16:04)

je mi 13 a diagnostikovali mi algodystrofický syndrom. budou me lecit na Karláku v Praze. Prý tam před časem vytvořili tým, který s etímhle zabývá a mě bude mít na starost nějaká dr.Doležalová. Nevíte jaké jsou zde úspěchy v léčbě???

Irena Poštulková (So, 28. 11. 2020 - 09:11)

Ahoj,
tak jak jsi na tom po léčení?
Napiš mi prosím.
Itena

Návštěvník (Pá, 30. 3. 2007 - 23:03)

Václav 3
Co to bylo za injekce? Nebyly to obstřiky t. zv. hvězdicové uzliny? Myslím, že ganglia stellati? Nepíšeš, co ti bylo. nešlo o ruku?

Václav 3 (Pá, 30. 3. 2007 - 23:03)

Jsem pacient který prodělal sudeckův syndrom v roce 2000.Hodně mi pomohli v nemocnici Na Homolce v Praze.Prakticky mě ve svých tehdy 37 letech vrátily do života.Jestli máte zájem o něco bližšího napište na mail.diode"volny.czRád vám napíšu jak probíhala léčba a co to obnáší.V Kolíně mě léčili 6 měsíců a bylo to horší a horší.Na Homolce mě dali dohromady za 10 týdnů.Bylo to 10 injekcí píchaných každý týden přes krk do nervu k páteři.V kolíně o této lečbě neměli lékaři ani potuchy.Tam to bylo jenom formou rehabilitace stříkání synt.vápníku do nosu.Léčit se to dá velice úspěšně.Přeji pevné nervy.Promiňte že nepíši svoje příjmení,dostal jsem se na Homolku přes protekci a nehcci aby moje jméno bylo na netu.

Veru (So, 13. 11. 2021 - 00:11)

Pěkný večer mě po operaci ruky také řekly že mám Syudémový syndrom Nevim co dělat děkuji ... [email protected]

Irena Poštulková (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Václave,
Váš email je napsaný červeně s vykřičníkem.
Prosím napište mi.

Irena Poštulková (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Václave,
Váš email je napsaný červeně s vykřičníkem.
Prosím napište mi.

Pickova.Dagmar… (Út, 16. 4. 2019 - 15:04)

Dobrý den.Nemohu se s Vámi přes emailovou adresu spojit.Dekuji

Pickova.Dagmar… (Út, 16. 4. 2019 - 15:04)

Dobrý den.Nemohu se s Vámi přes emailovou adresu spojit.Dekuji

Zorka (Út, 20. 2. 2007 - 21:02)

Děkuji za informaci,bohužel bydlím na severu Moravy a do Prahy je to velice daleko.Asi mi sudeckův syndrom zůstane na doživotí,není doktora,který by o této nemoci něco věděl a dokázal pomoc.

szachy"seznam.c (Po, 23. 10. 2006 - 13:10)

Zorce,
ahoj, jmenuje se Soňa a již od 15.února letošního roku marodím s levou končetinou poraněnou pádem z autobusu, díky špatnému prvotnímu ošetření mám diagnozu KRBS II, léčím se v MOtole v Praze,jinak info o tomto syndromu lze najít na netu, ale je too síla

Lukáš (Ne, 19. 3. 2023 - 14:03)

Ahoj jak na tom jses stouhle nemoci?

zorka (Ne, 27. 8. 2006 - 04:08)

Mela jsem uraz/pad ze schodu/nastal sudeckuv syndrom.Lecim se jiz rok bez zjevneho zlepseni,nikdo z lekaru se o tom nechce moc vyjadrovat,asi nemaji jasno o nemoci a samotne lecbe.

Emília (Po, 8. 8. 2005 - 15:08)

viete niekto čo to je?

Reklama

Přidat komentář