Reklama

fetišismus

Marker (So, 4. 2. 2017 - 19:02)

Mě se zase líbí košile na...Jo košile jsou nej souhlasím, ale co se tíče žen. Také je velmi rád nosím černé,bílé,zvláštně vzorované,batikované,svatební pánské i dámské atd.

Marker (So, 4. 2. 2017 - 19:02)

Od 5ti let mě začalo bavit nosit matčiny svetry a její kalhoty. Jednou mne v tom načapala :D a vzala mne k dětské psycholožce ta jí potvrdila, že jsem normální a že jen experimentuji :D, ale není prý vyloučeno že s tím přestanu je možné že je to gen a měla pravdu. Ve 12ti jsem začal nosit silonové punčocháče a podkolenky a zkoušel jsem si i matčiny šaty. Je mi už skoro 30t a nosím už jenom podkolenky a punčochy pouze v zimě. Měl jsem pár holek, ale ty mladší mě nechápali i když to o mě nevěděli, ale jedna 24-cítka mě naprosto pochopila, protože taky ráda nosila silonky a dokonce i nadkolenky, které mne nechala si vyzkoušet a taky jako já hodně ráda ponocovala, ale i pila :D..Myslím si,že mám svoji zálibu pod kontrolou, ale stejnak mne vždicky nejvíc vzrušovaly ženy s dlouhejma vlasama a dlouhejma nohama v silonkách

Honza (St, 10. 7. 2019 - 03:07)

Mě se také odmalička líbily matčiny svetry,také jsem si je oblékal.Asi ve 12 letech mě přistihla oblečeného v jejím rozepínacím svetru a po domluvě si svetry půjčuji dodnes.

Jozka (So, 25. 6. 2016 - 18:06)

Mam na mysly ze nejsem sam stim spodnim pradlem od slipu az po damske boxerky.Mam jich asi 40.

Jozka (So, 25. 6. 2016 - 18:06)

Jeeee,tak nejsem sam!!!

Petr (Út, 21. 3. 2023 - 07:03)

Samo o sobě je vzrušující je mít na sobě :)

marek (Pá, 20. 12. 2013 - 06:12)

Nejvíc mě vzrušují ženy...Ahoj me se libi kdyz chodi holky v holinkach fascinuje me kdyz si je obouvaji nebo zouvaji. Mel jsem holku co je nosila a mela nekolikery,kdyz jsme se rozesli tak jsem ji jedny nevratil. Bohuzel jsem stale sam a tak jsem si zacal nad temi jejimi holikami delat dobre a predstavoval si ze mi to dela ona. Casem jsem se naucil si delat dobre samotnou gumovkou az do konce. Ale az si najdu holku tak stim skoncim a tedka mi to proste nejde.

f.franco (So, 21. 9. 2013 - 16:09)

A ty seš hovado, tak si bdi...vždyt má pravdu, neumíš pořádně číst?

Radka (Čt, 19. 9. 2013 - 19:09)

Jo, taky už jsem si sehnala,...na sex si je naštěstí zouvám ,moc si nedovedu představit býti v nich v posteli .
Přítele vzrušuje ta představa když je mam jen já on v nich nechodí ,ačkoliv bych mu je mohla na oplátku také sehnat ,by se poté vidělo jak by mu to bylo příjemné .

Zuzu (Po, 9. 9. 2013 - 18:09)

Fašismus je svinstvo,lidé...A ty seš hovado, tak si bdi sám. Ty si myslíš, že si to fetišisté vybírají? Představuješ si to tak, že nevědí coby, tak se prostě rozhodnou, že budou mít nějakou úchylku? Tohle je diskuze pro lidi, kteří s tím mají nějakou zkušenost, o kterou se chtějí podělit nebo pro lidi, kteří hledají pomoc. Tak co sem lezeš, když máš k tomu takovýhle přístup. Jestli ti vadí, že se o tom tak rozepisujou, tak si to nečti a jdi si číst radši někam do diskuze Můj život ignoranta... ALOHA Debile

Zuzu (Po, 9. 9. 2013 - 16:09)

Mého přítele bačkory...Jo, taky už jsem si sehnala, mě to taky vyhovuje, ten sex stojí za to. Oba máme bačkory a jsme spokojení. :-D

Radka (So, 31. 8. 2013 - 19:08)

No jde o to, že si obléká...Mého přítele bačkory vzrušujou také ,tedy když je nosím.Poprosil mne o to zda bych je nemohla nosit .Neprotestovala jsem a tak mi je koupil ,podepsal na boku mým jménem a..No když je nosím tak je hned vzrušený a mne to vlastně vyhovuje .

Šovřek (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

Ahoj
Jsem 16 let ženatý a...4.7.2013 06:26 - Kluk
reagovat
Ahoj kluku,
Jsem na tom tak jako ty - také mne moc vzrušujou dámské ponošky.

Zuzu (Po, 19. 8. 2013 - 14:08)

Zuzu, upřesníš prosím o...No jde o to, že si obléká bačkory, takové ty co děti nosí ve škole, s gumou přes nárt. Řekl mi to nedávno, fakt mi to nevadí. Oblékal si je při sebeuspokojování, podle toho co říkal. Tak jsem mu navrhla, jestli si je nechce vzít i při sexu. A nevím, jestli to tím lze prohloubit.

Jirka (Po, 19. 8. 2013 - 12:08)

Mám jednu otázku ohledně...Zuzu, upřesníš prosím o jaký fetiš jde?

Jirka

Zuzu (Ne, 18. 8. 2013 - 21:08)

Mám jednu otázku ohledně fetišismu obecně. Může mi jen někdo říct, jestli se fetišismus může nějakým způsobem zhoršit, nebo spíš prohloubit. Jde o to, že můj přítel má fetiš, ale v dost neškodné formě, která mi nevadí. Zajímá mě, jestli pokud mu to budu tolerovat, jestli se z toho pak může stát závislost v tom slova smyslu, že už mu bez toho nepůjde sex. Díky

Kluk (Čt, 4. 7. 2013 - 06:07)

Ahoj
Jsem 16 let ženatý a moc mě vzrušujou dámské ponožky Je na tom někdo podobně.

majk (Po, 1. 7. 2013 - 16:07)

Ja som mal na mysli skôr tie...Dneska na to vzpominam s usmevem. Tehda bylo nejhorsi,ze jak jsem byl v nejlepsim tak jsem nedokazal prestat a proste jsem se udelal i pred segrou do jejich gumovek. Rikal jsem si ze stim stejnak nic nenadela ale mejlil jsem se. Ale ani tak me to neodradilo asi kdyz to v cloveku je tak se stim neda prestat ani po tomhle.

Marek (Po, 1. 7. 2013 - 15:07)

Ano sbiram damské nohavičky, vždy po sexu se ženou jej je nevratim, čuduje sa prečo ale vždy hovorím že je chcem na pamatku

Sbírá někdo (Po, 1. 7. 2013 - 15:07)

dámské nohavičky?

Reklama

Přidat komentář