Reklama

fetišismus

Silonek (Čt, 27. 3. 2008 - 21:03)

Foibe tvúj manžel musí být nejšťastnější chlap. Škoda,že to nejsem já.Káťo a foibe,vadil by vám,pokud váš muž nosil silonky,podporovaly byste ho v takové zálibě?

Káťa (Čt, 27. 3. 2008 - 20:03)

to foibe:A zkoušel Tvůj manžel někdy latex?

Foibe (Čt, 27. 3. 2008 - 20:03)

Taky miluju kožené oblečení, latex, vysoké podpatky, nalakované nehty a silonky, doslova se v tom vyžívám a manžel se mi směje, že jsem narcisistka. Ale je to spíš o tom, že mě vzrušují tyto věci, ať už na mně, nebo někom jiném.

Honza (Po, 23. 11. 2020 - 01:11)

Nemate dceru ??

Silonek (Čt, 27. 3. 2008 - 20:03)

Miluju silonky,jsem s nich úplně hotový. Nejvíce se mě líbí tělové barvy max.15 až 20DEN,bokovky a bez zesílené špice. Závidím ženám,že je mohou nosit,nosil bych je taky pod kraťasy,ale to by moje okolí asi nevzalo. Tak je aspoň nosím tajně pod kalhoty.

gumák (Čt, 27. 3. 2008 - 19:03)

Nejvíc mě vzrušují ženy v holínkách a pláštěnce. Mám jich doma spousty. Asi 30 párů holinek a 15 pláštěněk. Mám jich plnou ložnici a už to nemám kam dávat. Nejhorší je, když příjde návštěva, nedejbože když nám má nějaký šťoural zalévat kytky když jedem na dovolenou, to pak o mě sousedi vše vědí.

Jitka (Čt, 27. 3. 2008 - 19:03)

Můj manžel je taky celej divej do mojich nohou.Nejvíc mě štve že když spím a kouká mi noha z pod deky tak mi ji začne ožužlávat a většinou mě vzbudí.Už jsem mu říkala že ho taky můžu leknutím kopnout.

Jana (Čt, 27. 3. 2008 - 18:03)

Mě přítel zase pořád olizuje a líbá chodidla.A taky ho rajcuje když mi smrděj nohy,to je úplně nadšenej.

Latexka (Čt, 27. 3. 2008 - 18:03)

Mě můj manžel nutí oblékat celou do kůže a latexu. Musím v tom chodit i doma. Ráda mu v tom vyhovím, tak v tom chodím i na ulici, do restaurace, na zábavu atd. Ráda ho tím rajcuju.

Janča (Út, 3. 12. 2019 - 04:12)

Manžel má stejnou úchylku. Stále mi kupuje další a další rukavice. Utrácí za mě v obchodech s koženým oblečením spousty peněz a od podzimu do jara chodím oblečená jako domina. Dokonce si ode mě nechá v dlouhých kožených rukavičkách i nafackovat. S oblibou ho v obchodˇáku zatáhnu do kabinky a udělám mu to rukou. V rukavicích mi to netrvá ani dvě minuty a je po všem. Včera mi přinesl u Bati ze stojanu další pár. Mě byly velké a tak jsem mu ho vyhonila do nich. Když je vrátil, vzala si je na vyzkoušení další zákaznice. Musela se dost divit , když do nich vklouzla.

! (Út, 3. 12. 2019 - 13:12)

Ještě nám napiš o té Červené karkulce.

Jan (Čt, 27. 3. 2008 - 16:03)

Není tady také nějaká žena, kterou by vzrušovaly kožené rukavice a měla v nich zalíbení? Co si o tom myslí také ženy? Setkal jsem se s tímto fetišem spíš u mužů.

Jan (Čt, 27. 3. 2008 - 16:03)

Užívejme si ještě poslední dny kdy můžeš spatřit spoustu krásných kožených rukaviček... :-)

Jan (Čt, 27. 3. 2008 - 15:03)

Proč se nesetkat a nepokecat o krásných rukavicích, já jsem z Prahy, ale to snad je jedno. Do nedávna existoval klub Kožené rukavice, měl i docela velký počet členů, ale byl na webu O2 zrušený, fakt velká škoda. Je nás takových rozhodně víc, ruce v kožených černých trošku obepnutých rukavicích mě vzrušují jak u žen tak u mužů, je to prostě nádhera...

Jan (Čt, 27. 3. 2008 - 15:03)

Proč se nesetkat a nepokecat o krásných rukavicích, já jsem z Prahy, ale to snad je jedno. Do nedávna existoval klub Kožené rukavice, měl i docela velký počet členů, ale byl na webu O2 zrušený, fakt velká škoda. Je nás takových rozhodně víc, ruce v kožených černých trošku obepnutých rukavicích mě vzrušují jak u žen tak u mužů, je to prostě nádhera...

John (St, 26. 3. 2008 - 14:03)

Jane,díky za Tvůj příspěvek.Co tak si o tom popovídat,případně se spolu setkat.Jsem z Brna.

Jan (So, 22. 3. 2008 - 11:03)

Ahoj, tak to jsme na tom podobně, vlastním též rozsáhlou kolekci rukavic. Už od mládí mě vzrušuje pohled na ně, mám oblibu v krásných hladkých rukavicích nejvíce v černých nebo červených. Nejraději bych je nosil celý rok.

Miki (Pá, 29. 2. 2008 - 05:02)

Mě vzrušují podprsenky a kalhoky. Je to mánie a jsem z toho občas nešťastný. Chodím si je kupovat, ve skříni jich mám už pořádnou hromádku. Přítelkyně to neví, což to praskne? Oblékám si to, podprsenku si vycpává, hrůza. Často mám předsravu, že jsem žena, zavdín jim.....

Návštěvník (Čt, 28. 2. 2008 - 22:02)

zalezi na tom,jakou kuzi mas na mysli:0) jestli svou vlastni nebo jinou..

JAN (St, 27. 2. 2008 - 21:02)

TAKE MAM MOC RAD KOZENE OBLECENI,ALE NEMUZU NAJIT PRITELKYNI KTERA MA TAKE RADA KUZI

Reklama

Přidat komentář