Reklama

GANGBANG

Ferdo (Pá, 12. 10. 2018 - 20:10)

Cauky, ma holka by to taky... Kedy akde ozvi sa mi na nik [email protected]

Jedovatej (Pá, 12. 10. 2018 - 10:10)

Byl jsem jednou v USA na stáži a tam pořádají takové akce běžně, v pozici botom, ale jsem odmítal být, takže jsem si nezasouložil.

Miluna (Pá, 8. 11. 2013 - 11:11)

Tak to koukam jak je možný že máte takový štěstí a nikdo na vás nežárlí? To by byl můj sen něco takovýho zažít to budeš mít pak krásnýho Silvestra.A maji ty kluci kondom? Já nic špatnýho neudělala a jen sem si natáčela na mobil jak se jeden krásnej sprchuje a jeho táta mi dal za to ránu holí a hrozně žárlil,přitom už mu to nechce stát a místo aby to nějak řešil tak se jen vzteká.

Lada (Pá, 8. 11. 2013 - 05:11)

Už podruhé na silvestra se sejdeme s klukama a sex s čtyřmi po půlnoci to jsou nedostižné orgasmusmy až mi ráno bolí kundička.Ale je to OK,lepší píchačku jste holky nikdy nezažily.

Táňa (St, 6. 11. 2013 - 11:11)

ahoj ,ale moje zena po 3...Podle mého bys u toho měl být,pokud ovšem nejsi chorobný žárlivec.Pokud to probíhá se souhlasem a za přítomnosti manžela,není to ohrožením vztahu.Právě naopak,já to absolvovala s třemi muži,manžel se nakonec přidal a bylo to super.Když jsme spolu byly samy tak mi řekl,že takové vzrušení ještě nezažil a shodly jsme se že si to zopakujeme.

jena (St, 6. 11. 2013 - 03:11)

Rad bych nasel slecnu kterou by gangbang vzrusoval. Vetsinu holek co jsem poznal vzrusovala trojka, rad bych takovou holku co si to obcas da s mym kamaradem na trojku nebo s vic klukama a ja budu u toho... Kde ji mam hledat? Nevadila by mi ani prostitutka...

velka samice 2 (So, 6. 2. 2016 - 15:02)

poprve to bolypoprve co jsem zkoumala svou jeskyni tak to bylo napinavější jak film počatek

velka samice (So, 6. 2. 2016 - 15:02)

Me se to stalo tak, ze jsme...poprve to boly

kámoška (Čt, 19. 2. 2015 - 17:02)

....hmm tak ženu která...ta ženská je má jako stále partnery, vím o koho jde a černoši v Sedlčanech jsou, o plazma tv se nejednalo :-)

Jirka (So, 13. 9. 2014 - 14:09)

A ne jednou,je to opravdu.......hmm tak ženu která tohle ráda bych jednou fakt chtěl potkat. Není nic krásnějšího než když si žena umí užít víc chlapů pěkně na ostro... Ale samozřejmě je třeba dávat pozor na své zdraví...

Alfaman (Ne, 9. 3. 2014 - 22:03)

V Sedlčanech černosi?...Je to pravdivý příběh. Dneska se už televize dělají s fakt velkou úhlopříčkou.

Jan (Ne, 9. 3. 2014 - 20:03)

naprosto skvělá podívaná...V Sedlčanech černosi? Pohádky Boženy Němcové.

voyerky (Ne, 9. 3. 2014 - 19:03)

naprosto skvělá podívaná ze sedlčanské továrničky (víkendové noční) do ložnice a obýváku protějšího domu, kde probíhal hromadný sex mužů s jednou velmi krásnou ženou. Většinou ve třech to s ní dělali manžel s černochem nebo černoch s dalším černochem a také někdy přijeli na návštěvu chlapi, kteří si to vyloženě užívali...

Hana (Čt, 30. 1. 2014 - 22:01)

Na čištění odpadů se nejčastěji prodávají přípravky na bázi louhu (hydroxidu sodného). Liší se cenou a koncentrací.

V posledních letech je možné koupit i biologické čističe fungující na bázi enzymů, které nahrazují agresivní chemikálie. Mezi nejznámější patří například Bio-Clear nebo WC Net

Jolana (Čt, 30. 1. 2014 - 10:01)

A ty už si gangbang někdy...A ne jednou,je to opravdu nejen sexuální ale i adrenalinová záležitost.Je to jen pro nás co to máme rády pěkně natvrdo.Je to fakt síla když mi to dělá několik chlapů do úst pochvy a do konečníku tak dlouho až nemají co stříkat.Jsem úplně odrovnaná a takto znečištěná usínám únavou tak jak mne nechali.

Iva 28 (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Souhlas, že je to síla. Poprvé na kolejích na vejšce s 5. Vystříkali do mě vše co měli a ten pocit, to nejde snad ani popsat. To jsem konečně uspokojená a utahaná jako kotě. Pokračuji v tom až do zeď s přítelem a jeho kamarády a někdy se zúčastní i přítelova kamarádka, nebo spíš milenka, která mu taky ráda dá a s ní děláme trojku. Vše pro sex a prožitek, ostatní jde stranou. Chci si užívat a když jich jde do mě až 7, tak proč by přítel nemohl mít taky další i pro sebe.

Opravdu,Jolano? (St, 29. 1. 2014 - 19:01)

Důležité je uspokojení a...A ty už si gangbang někdy vyzkoušela?

Jolana (St, 29. 1. 2014 - 12:01)

Zvracím, protože polykám...Důležité je uspokojení a chuť,po chuti buď jak buď.

Jitka (Út, 28. 1. 2014 - 22:01)

Já znam zatim trojku se...Zvracím, protože polykám sperma a hnusím se pak sama sobě. Kadím, protože mám sperma i v análku. Kundičku si vyplachuji, abych vše ze sebe smyla.
Mám pak smíšené pocity, připadám si ponížená, zneužitá, špinavá, hnusná atd.

Ale při sexu nic nevnímám a užívám si jen tu rozkoš. Stříkám někdy rozkoší, jsem vyčerpaná, ale ukojená a spokojená. Ale pak ty pocity, až samci odejdou a zůstanu sama...

Miluno (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Já znam zatim trojku se...ty jsi kráva. Takový věci by tě lákaly, ted, ve tvém stavu? Jsi ještě větší hnus než to vypadalo.

Reklama

Přidat komentář