Reklama

GANGBANG

Edita :o]] (St, 2. 1. 2008 - 19:01)

Ahoj,,ja jsem to zazila poprve pred tremi lety a musim rict ,ze to bylo super..:o]]Nejdrive to bylo s jednim muzem ,ale bylo to pro me malo a tak jsme pridaly o jednoho muze vic..Tak jsem mela najednou tri chlapy pro sebe ...no musim se priznat ,ze nejdrive jsme nevedela kde zacit a kretyho drive uspoojit ,ale pak se ta atmosfera uplne samo rozvijela a blo to fakt dobry..Zazitek musi mit zena ,kter to uz vyzkousela opravdu nadherny..Neni nad to mit jednoho v muslicce ,druheho v zadecku a toho tretiho v puse...pocit jak ti jrho sperma tecou po puse a nebo jak se ti vsechny tri vysrikaji do pusy a nebo do zadecku a stea ti to po celem tele-to je neco ...miluji sex ve ctyrech -tim myslim ja s mym muzem a jeste jeden par [zena a muz],tak rada lizu a milovani ve ctyrce ...to je slast.Kazda zena ,ktera to nevyzkousela o hodne prichazi..a doporucuji to opravdu zkusit a na zazitek nikdy nezapomene a bude chtit vic a vic jako ja .Mit vice chalpu najednou ,,,mela je i tri a chtela bych i vic......to potom musi byt parada..tak si lidicky uzivejte jak jen nejvic to jde...xxx

adam (St, 13. 6. 2007 - 09:06)

Taky to znam. Moji holku do toho rad tlacim, uz jsem s ni vyzkousel nekolikrat trojku s ryznyma kamosema a taky ctyrku s holkou a klukem. Musim rict, ze me rajcuje vic trojky, kdyz se divam na svoji holku jak si to dava, nez ctyrka s jinou, kdyz po sobe tak nejiste holky koukaj a nerozdaj si to naplno....

Adam (Po, 7. 5. 2007 - 16:05)

Jane jestli chceš o tom trochu víc pokecat tak mi napiš na email adam.mar"centrum.cz Taky mám rád když můžu svoji milenku vidět jak ji zpracovávají 3 pěkné klacky a ona se snaží je pěkně sát a honit.... a pak je jich plná v zadní dírce i v mušličce... Moc krásně se na to dívá a rajcuje.

Pedro (Út, 12. 4. 2022 - 09:04)

Mě to taky rajcuje jak vidím moji ženu souložit s jinýma. Většinou se přidám a je to brutální sex.

Samik (St, 26. 6. 2019 - 09:06)

Ses kreten, mel bys ses lecit,

jan (So, 5. 5. 2007 - 22:05)

však jasně 4 až 5 kluků je nejlepších...to ji zaplní díry několika penisama...a ty se můžeš kochat z toho krásnýho pohledu na svoji holku jak je napíchnutá na 3 - 4 penisech.
znám to a krásně to rajcuje

Marta (St, 21. 3. 2007 - 13:03)

chtěla bych to jednou skusit.

Alena (Út, 20. 3. 2007 - 23:03)

Ja som sa hanbila asi preto,lebo chlapi sa musia so vsetkym chvalit...dost vela ludi sa o tom dozvedelo:(ale stalo to za to

Tomík (Út, 20. 3. 2007 - 10:03)

Díky za odpověď.

Mimochodem, většina z vás píše, že se potom dlouho styděla... To proto, že jste své partnery (protějšky v tomto zážitku) potkávaly a dál potkáváte? Stýkáte se s nimi, komunikujete normálně? Nevznikl tam nějaký komunikační blok?

Alena (Po, 19. 3. 2007 - 18:03)

Stalo sa to uplne necakane,bola som na chate s partiou a z neznamych okolnosti som sa tam ocitla sama zena..ostatne neprisli.Vecer sa trochu popijalo-mne staci velmi malo a som opita a tak niekto navrhol ci by som si to s nim rozdala...a ja ze iba ak tak so vsetkymi...myslela som to len zo srandy ale oni ma poculi a uz ked boli zobleceny tak po kratkom prehovarani ci ich aspon vyfajcim som povolila,az tak daleko to zajst nemalo ale co sa stalo sa neda vratit spat...

Tomík (Po, 19. 3. 2007 - 16:03)

Spíš by mě Aleno zajímalo, jak jsi k "tomu" přišla. Jsem nepochybně trochu kandaulista a strašně rád bych něco takového dopřál své ženě (jejíž jediný netradiční zážitek byla čtyřka s výměnou, kterou vyprovokovala partnerka kamaráda).

Honza (St, 14. 3. 2007 - 12:03)

to bych docela rád vyzkoušel. jestli sháníš skupinu partnerů Aleno, ozvi se

Alena (Út, 13. 3. 2007 - 23:03)

Ani nie,ale prislo to ako blesk z jasneho neba,dovtedy som mala iba troch chlapov...

Návštěvník (Út, 13. 3. 2007 - 17:03)

Aleno to musis byt pekna mrdna.

Eda (Út, 13. 3. 2007 - 13:03)

Hlísím se do fronty.

Alena (Po, 12. 3. 2007 - 23:03)

ahojte,mna by zaujimalo predovsetkym zeny aky mate nazor na sex s min.5 muzmi naraz,nedavno som to zazila a bolo to fantasticke,rada by som to urobila znova...

Sukalista (Pá, 10. 11. 2006 - 18:11)

http://www.leo.cz/promo/gangbang/

Jiří (Čt, 9. 6. 2005 - 07:06)

Zase si nějací blbečkové dělají prdel!!!

Bo (St, 8. 6. 2005 - 18:06)

Ahoj Leňo!Mně ten pravopys taki moc nejde. Ale qjecy:Téma týdle dyskuze, je mím tajnym snem. Mislým že bi mně to moc vzrušovalo Ale je to uš sýla a k tomu se, asy nykdi nevodhodlám. Jednou sem na kolejy viskoušela třy kluki naědnou. To bila taki sýla. Stiďela sem se potom snat púl roku, ale nelytuju. Mňela sem třy kluki jenom sama pro sebe - to bil ale seks! Nemúžu na to zapomenout a kdiš mam mislet na ňeco hodňe erotyckího tak, je to todle. Fak paráda. alespon dva chlapi mýt f sobje - to je tajná přectava každí s nás!

Vlada (Ne, 22. 8. 2021 - 13:08)

Velice vtipné.. IQ houpacího koně...

Reklama

Přidat komentář