Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Victoria (Út, 31. 7. 2007 - 13:07)

Sandy: On ne, ale ona. Prakticky každý má v puse nějaké oděrky, např. od čištění zubů apod., to je pak hned. Zeptej se kteréhokoliv odborníka, potvrdí ti to. Není to sice tak nebezpečné jako např. nechráněný anál, ale to riziko je tam rozhodně reálné, i když menší, prostě takové střední.

Návštěvník (So, 28. 7. 2007 - 13:07)

v, mě o to dokonce můj muž prosí, abych mu to dělala tak, že bude cítit moje zuby

Gangster (So, 28. 7. 2007 - 08:07)

Strašně rád kouřím, nejdřív ho hezky olížu, od koulí až po žaluda, pak jemně strčím žalud do pusinky a jemně ho začnu sát, ale pozor, nevysávat ?távu a sliny, to ne, musím být naopak pěkně mokrej od slin.

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 13:04)

To samé mám rád kouření a já si ho nechávám dat i do piči rád si zapíchám s klukama občas i z holkou miluju sex

v (Pá, 27. 7. 2007 - 17:07)

víte chci se zeptat vás mužů,vim jak kouřit chlapa.....ale vadí vám hodně když se vás žena dotkne zubama?nemyslim tim kousne ale dráždí dotýká....děkuji

Tydýt (Pá, 27. 7. 2007 - 16:07)

na to docela stačí, když ho kousneš...

Franta K. (Pá, 27. 7. 2007 - 14:07)

...Jak správně kouřit chlapa?= dokud nemá 20cm vcuclé prostěradlo do zadku! A také se mu musí kroutit palce s ukazováčky na nohou a musí řvát jak Tarzan (zvuk až z hrudního koše).

Milan (Pá, 27. 7. 2007 - 12:07)

Nechce se mi to tady číst celé, takže nevím, zda sem už někdo napsal základní poučku - Jak správně kouřit chlapa.........

= dokud nemá 20cm vcuclé prostěradlo do zadku!

O (Pá, 27. 7. 2007 - 10:07)

Líbí se mi vzrušení partnera.

sandy (Čt, 26. 7. 2007 - 23:07)

no jako Victora - jak to může jako chytit? to jako sám od sebe? nebo od ní? to něak nechápu.

jinak já nevim ale já kouření ráda nemam. nevidim na tom nic přijemnýho a už vůbec ne vzrušujícího. kromě teda faktu že jemu se to líbí. jenomže když se mi chce zvracet dusim se, musim furt dávat pozor abych měla schovaný zuby a abych nedělala furt to samý tak mi moc šancí sledovat jak se mu to líbí prostě nezbejvá.no ale tak někdy to dělám, přijde mi to fér když on mě jí líže. když už to musí bejt tak at mě prostě jen tak mrdá do krku, hnusný je to stejně ale aspoň se k tomu nemusim nutit a soustředit.
fakt mi neni jasný co se na tom holce může líbit

jana (Čt, 19. 7. 2007 - 23:07)

s pritelem to delame jak psal P.L. a libi se nam to obema...on je nejvice vzruseny, kdyz mam plnou pusu a nemohu dychat..pak u toho strasne slintam...

natik (Čt, 19. 7. 2007 - 22:07)

no takhle...chlap se toho stiti,ale chce aby to zenska polykala...tak at si ho zuzla sam :D nektery ty vase hadice sou fakt hnusny :D

Victoria (So, 7. 7. 2007 - 16:07)

P.L.: Tak to byla pěkná blbka, každé malé dítě ví, že při felaci se dá docela snadno chytit HIV! Hlavně že si připadala úžasně cool!

P.L. (Pá, 6. 7. 2007 - 17:07)

To je přesně ono, hlavně když nevíte co ta žena udělá. Když jsem zrovna neměl holku tak mi to občas udělala v práci pusou o 15 let starší kolegyně. Jí se to asi moc líbilo. Ona mě předtím postupně svlíkla úplně donaha a sama si nesundala ani sukni. Sundala mi třeba tričko a přitom mě políbila nebo mě olizovala. Když jsem byl nahej, docela jsem se před ní styděl a přitom mě to strašně vzrušovalo. Ona mi ho nevzala hned do pusy, nejdřív se mi o něj začala otírat svým velkým zadkem v tý sukni. Za chvíli mi stál jako svíčka. Potom to přišlo. Já myslel že mi ho snad spolkne! Strčila si ho úplně celýho skoro až do krku, pak ho vyndala a začala mi olizovat žalud. Pak mi olizovala a líbala koule a přitom mě honila rukou. A když viděla tu kapku na žaludu, přestala a zmáčkla mi ho prstama, abych se neudělal. A začala si se mnou povídat. Takhle mi to udělala dvakrát po sobě. Teprve potřetí mě nechala abych jí to nastříkal do pusy. Jenomže ale-místo aby to spolkla nebo vyplivla, tak mě s tou plnou pusou začala líbat. A přitom mi ho zas vzala do ruky. Najednou jsem ucítil v puse tu hořkou slanou chuť. Docela jsem se toho štítil, ale ona na mě co blbnu, že je to přece moje.... Lidi, já v tu chvíli dostal další orgasmus a málem jsem v tý kanceláři omdlel....
Přitom jsem jí nikdy neviděl ani ve spodním prádle, jen v sukni nebo v kalhotách. Prý na sex má doma manžela a navíc má dvě děti. Ale lepší kouření než od ní jsem nikdy nezažil.

pitkino (Čt, 5. 7. 2007 - 23:07)

a hlavně polykat.

vyhulenej (Čt, 5. 7. 2007 - 09:07)

normálka,dáš si čuráka do tlamy i s koulema,
nekousat,nedechat jen žužlat a kloktat.

J. (Pá, 29. 6. 2007 - 13:06)

Chlapa správně vykouříš když do místnosti kde sedí hodíš dymovnici a je vykouřenej.Též doporučuji zapálit listí u vchodových dveří.:-)

Návštěvník (Pá, 29. 6. 2007 - 12:06)

Nauč se psát anonyme.Tupec jsi ty a je tu důkaz jako prase.

Victoria (Pá, 29. 6. 2007 - 12:06)

Před týdnem jsem to svému příteli dělala pusou, měl při tom na sobě ochucený kondom a měl orgasmus téměř okamžitě. Takže není pravda, že s kondomem to nejde, jak jsem si doposud myslela.

Návštěvník (Pá, 29. 6. 2007 - 11:06)

A vy si je zkuste vylízat samé svým jazukem, tupko vytečená, bičíkovci zahnusená.

Reklama

Přidat komentář