Reklama

kakání partnerky

dan (Út, 8. 2. 2011 - 07:02)

zaprve ja si nic nevymyslim...omluvam se nekdy za ty chyby jsem nastvanej .same kecy ale zadna realita pouze urazky

dan (Út, 8. 2. 2011 - 07:02)

nelituji peněz ani času...zaprve ja si nic nevymyslim za druhe nejsi holka ale kluk psat nekomu ze si ho najdes na ip webu je dosti hloupy nemyslis kdyby jsi byla holka tak nepojedes za nekym .a za treti je zde muj email tak napis me [email protected] .a ukaz se a kokaz ze nejsi kluk

Takže... (Út, 8. 2. 2011 - 05:02)

nelituji peněz ani času abych za někým dojela,přes ipweb nebo lct si zjistím údaje o místě ,kde dotyčný bydlí a jedu.Junior a Dan jsou typickým příkladem chlubilů,co říkaj co a jak ti udělaj nebo,co chtěj,ale pak zalezou do boudy,když u nich zazvoníš.Až na vyjímky se takto chovaj všichni a díky těm korektním vyjímkám můžu se scházet se super lidmi,kteří mají podobné chtíče jako já.jUNIORA A dANA IGNORUJTE.Pouze velký slova pod dojmem,že o nich nikdo nic bližšího neví.

Dobracka (Út, 8. 2. 2011 - 03:02)

Zadny kecy. Lide jako ty tady schvalne popichuji. A proc bys to delal? Protoze rad pomaham. Jestlize nekdo ma zajem abych je posral tak prijedu a obslouzim je. Udelam to zadarmo protoze jsem dobrak od kosti. Zadne kecy. Proste mam rad lidi.

A proč bys to d (Út, 8. 2. 2011 - 03:02)

Souhlasim. Jak povidam....Zadara někam pojedeš a ještě budeš muset vystrkovat prdel. Zase kecy.

Dobracka (Út, 8. 2. 2011 - 03:02)

Souhlasim. Jak povidam. Prijedu a zadarmo naseru kolik bude libo. A to pozor. Zadarmo Vam dneska uz nikdo nic neda.

kakadus (Út, 8. 2. 2011 - 03:02)

Je to tady jenom banda schizofreních nebo prolhaných honičů jak už jsem jednou napsal.A nemýlil jsem se...
Serte na to a nestydte se ne!?
Sereme všichni a ten kdo má k sraní odpor,popírá sám sebe.A jak už kdysi řekl klasik,že člověk není nic víc než hovno obalený masem to je přece taky pravda ne?!
Je spousta úchylek a chápu,že většinu lídí hovno odpuzuje protože smrdí a bojí se infekce,ale je to součást každého z nás a když to někoho vzrušuje,tak atˇ! Když mu to dělá dobře a nikomu tím neubližuje není co řešit.Podívejte se na zvířata.Třeba na psi jak jim to šmakuje a nejsou zdaleka sami.

Dobracka (Út, 8. 2. 2011 - 02:02)

Hele ja klidne prijedu a to kdekoliv a poradne vas oseru. Vono totiz zalezi co si dam ke snidani. Po mleku ze me budou hovna jenom strikat. A lestli je libo pekne tuhe hovno tak si dam k snidani ovesne vlocky. Napiste mi kdo ma zajem ja prijedu a zadarmo se na vas vyseru.

dan (Út, 8. 2. 2011 - 02:02)

zase se nekdo vydava za mym jmenem .ty cisla jsou podvodne navic kdyz dam emaila tak nenapise skutek gutek pisi to chlapy

Kdo chcete (Po, 7. 2. 2011 - 23:02)

zatím si mi nezavolal,tak co...tak si zkuste zavolat, ale řekl bych, že někdo si dělá srandu, o žádné takové holce na tom čísle nikdo nic neví.

veronika,brno (Po, 7. 2. 2011 - 22:02)

zatím si mi nezavolal,tak co píšeš,že je to podvod.Zítra budu na telefonu odpoledne a večer.v.

Tak si zkus zav (Po, 7. 2. 2011 - 21:02)

A zkusila bys to se mnou?Jsem...Žádná holka na kaviár na tomhle čísle není. Je to podvod!

dan (Po, 7. 2. 2011 - 21:02)

A zkusila bys to se mnou?Jsem z Olomouce.Přijedu za tebou.

veronika,brno (Po, 7. 2. 2011 - 21:02)

náhodou jsem objevila tuto diskusi,a příběhy zde mne velmi upoutaly.JE mi 21 let,studuji tanec a ikdyž jsem to s pertnerem nezažila,už přečtení různých příběhů mne velmi "oslovilo".NEVÍM,CO S TÍM!může mi někdo poradit?Vím,že se kluk na tyto věci těžko hledá,holka asi taky.
KONTAKT NA MNE....605 242455.dÍKY PŘEDEM !

773 455 614 (Po, 7. 2. 2011 - 20:02)

Juniore,zavolej mi

Jarek (Po, 7. 2. 2011 - 20:02)

Je to děs, Lunyku, co? To...Přesně tak, je to směšný :-))

Ilonka (Po, 7. 2. 2011 - 19:02)

Proboha, co se to tady...Je to děs, Lunyku, co? To jsem tu nezažila, co tahle diskuze existuje, takovouto inflaci příspěvků. Navíc je to mnohdy psáno hrozně neinteligentně s pravopisnýma i stylistickýma chybama.
Většinu napsala evidentně jediná osoba, která hraje kluky i holky.
Jsem jenom zvědavá, jak dlouho jí nebo ho to bude bavit.

KATKO (Po, 7. 2. 2011 - 19:02)

Za nikoho se nevydávám,jsem...S takovou si ale nikdy nic podobnýho nevyzkoušíš a budeš stále jenom snít.To je na prd.čau Lojza

Lunyk (Po, 7. 2. 2011 - 17:02)

Proboha, co se to tady rozjelo za trapnou offtopic diskusi? :-/

dan (Po, 7. 2. 2011 - 15:02)

Za nikoho se nevydávám,jsem...tak jo posledni dobou jsem tu jen stezi spousta veci jsou vymyslene .zase na druhou stranu email rad dam kdyz si nektera chtela psat

Reklama

Přidat komentář