Reklama

kakání partnerky

Petro, (So, 5. 2. 2011 - 12:02)

JE TO POUZE VYMYSL PRECE...to bych nechtěla se dívat na svýho partnera,naštěstí tyhle kakací techniky na mně nepožaduje,ale ten zážitek s tábora mám vázán na konkrétního kluka-Dana,a vím,jak se krásně u toho udělal.Jedině s ním bych to zopakovala.Dala jsem mu dnes na sebe kontakt ať se ozve a nezavolal.To je mi líto,ale můžu si za svou důvěru sama.

Pro juniora (So, 5. 2. 2011 - 12:02)

aha,jasný,žádný korektní dialog.pokud ty věci chceš,máš je mít,noha 6 věk 18.Já bych problém,kdybych něco od někoho chtěla neměla dát kontakt,mailem ti to poslat nemohu,že?Nebo se jen tak ukájíš fantaziema a jak tady už psal Petr jsi podělanej se odhalit.Pak neotravuj.Martina

Přemek (So, 5. 2. 2011 - 11:02)

Něco na tom bude ptal jsem se majky zda měla džíny odpovědela mě Jana .ty temata byli uplně rozdílne

Petra (So, 5. 2. 2011 - 11:02)

JE TO POUZE VYMYSL PRECE KDYBYCH SE MELA DIVAT NA KLUKA JAK KAKA TAK SE BUDU KOUKAT NA SVEHO PRITELE A NEBUDU SHANET SPOLUZAKY KTERE JSEM NEVIDELA LETA AZ TED SI VZPOMENES .JSI DIVNA PROMIN ALE ROZUM NA TIM STOJI

junior (So, 5. 2. 2011 - 11:02)

juniore,klidně ti pošlu...JO A JAKÉ MÁŠ SKEJT BOTY POSLES ME FOTO DAM EMAILA PAK

junior (So, 5. 2. 2011 - 11:02)

máš zvláštní...JESTLI SI HOLKA TAK JO A POSLES ME FOTO PAK DAM EMAILA.KOLIK TI JE SBIRÁM OD PATNACTI LET DO DO DVACETITŘILET

Týýý krááávo.. (So, 5. 2. 2011 - 10:02)

..co tady se během posledních pár dní děje to je neskutečný.Slušnej mejdan schizoidů.Se nám tu ty osobnosti nejen rozdvojujou,ale i roztrojujou a tak dále,-)..řekl bych že seriózní diskuze tady skončila a nikdo z "normálních"kaviáristů už sem nezavítá.Leda tak pro pobavení..:-)

jana (So, 5. 2. 2011 - 10:02)

DÍK petře za otevřenost,Dan mně velmi zklamal.Samozřejmě nezavolal,přestože je připojen.Naprosto souhlasím s tím,cos napsal. J.

petr (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

mám zkušenost takovou,že ti honiči,kteří tady sdělují své fantazie nakonec se projeví jako slabošský hovada.A pokud se stane,žen někdo jim nabídne kontakt a schůzku,zalezou do díry jako plachý krtci.Jano,jestli si myslíš,že se ti dan ozve,tak si děláš iluze.Pracujeme blízko sebe a jestli jste spolu měli kdysi hezký kakcí zážitek,tak tentokrát asi budeš mít smůlu.Je to slaboch,který má pouze kecy.My o jeho aktivitách víme.ale pouze velká huba a skutek utek.

morrel (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

Pochybuju, že se tady někdo na něčem domluví. Já kupuju kalhotky od prostitutek. Nejsou ani drahé a hlavně vím, že je opravdu měla na sobě.

pro juniora (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

máš zvláštní úchylku,ale i já ti pošlu své ponožky a nafotím svou nohu.Kam?Napiš adresu.Když ti to udělá dobře,peníze nechci. Martina

jana (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

Dane,čekám na zavolání.Nebo se bojíš? A co tvý chvástání o kakání.Dost jsi mne zklamal,myslela jsem,že tehdy tě to opravdu vzalo a líbilo se ti to. Chlapi maj jen silný kecy-já jsem ti dala kontakt,asi jsem kráva.Ale stále si přeju,že se mi ozveš-Tvá Jana

dan (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

to mas asi pravdu posledni dvouch dnech to je fakt divny vsechno pomotane

Petra (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

Jana Hýlková,Polička,t 736...Neverim tomu proste vymyslis si pribehy a pises pak jako ze Dan .fakt super ze te to bavi delas si soufky

dominika (So, 5. 2. 2011 - 09:02)

juniore,klidně ti pošlu své použité ponožky i jedny boty a fotku mých nohou.Napiš mi adresu,kolik pošleš korun je na tobě.mám nohu šestku.Těším se,že ti udělám radost. Nika

Jana (So, 5. 2. 2011 - 08:02)

Jana Hýlková,Polička,t 736 412544.Dane zavolej mi,už nechci tady s těmi nevěřícími zabedněnci diskutovat.Uděláme si to po svém.Jsem u rodičů až do pondělí mimořádně,stav se a nebo zavolej a já přijedu.

Petra (So, 5. 2. 2011 - 03:02)

Nedelej si iluze ta Jana a ten Dan je jedna osubka holka to bude ale pise i jako Dan protoze touzi po tom klukovi neni mozne aby po osmy letech jak jsem cetla se nahodou setkali proc ne driv A kdyz jsem cetla predchozi a listovala v archivu par dnu vcera odpovedela taky jana tomu Premkovi ale mela mu spravne odpovedet majka24 ne Jana takze nekdo si dela tady soufky aby honici byli rudi az bledi z rozkose

sivak (So, 5. 2. 2011 - 02:02)

Jano,díky moc za to...Dane doufám že nezustaneš pouze u sledováni a že to hovinko s papkáš celé nebo aspon si ho vezmeš sebou domu .v ttávě je ho škoda nechat jak más tu možnost využi ji co nejvíce

Pavkol (Pá, 4. 2. 2011 - 21:02)

budu kadit jen pro tebe!!!a pro mně né

Pavkol (Pá, 4. 2. 2011 - 21:02)

pujdu brzy kakat a jaké to kakání bylo dajo.

Reklama

Přidat komentář