Reklama

kakání partnerky

daja holka (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Mám pocit, že zase jeden...už jsem to tu psal/a, je mi 15, holčičko!

Jana (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Mám pocit, že zase jeden blbeček masturbant, tady dělá sám celou debatu.Najednou je tu tolik názorů (narozdíl od jiných témat), které si notují a následují vždy pár minut po sobě a májí podobný sloh a mluvnícké chyby v slovosledech,až je to jasné. Jak se jmenuješ a kolik ti je chlapečku? :-)

Ilonka (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

Jistěže existujou, já jsem toho důkazem. A mohu vás ujistit, že ani nkaviárových kluků není moc. I mně hledání partnera trvalo hodně dlouho. Jsem ráda, že ho mám a dneska už se raduju z hovínek našeho miminka.
A pro kluky... jenom na kaviáru vztah založit nejde. I kaviárová holka hodnotí kluka podle vzhledu, inteligence a bohužel některé i dle stavu bankovního konta. Proto nemůžete být úspěšní při balení na kaviárových seznamkách. Tam je takový přetlak kluků, že nemáte šanci. Holek, co rády serou, jsou mraky, podle Psycha, co tu kdysi psal, je to 13%. Ty všechny na kaviár jdou zlomit. Kdo jde tvrdě na věc s hovnem na dlani, ten nemůže být úspěšný. I Lunyk má pravdu, jde s holkou pracovat a s hovínkama si pohrát. Ale je tu základní předpoklad, že musí patřit mezi těch 13%. Jinak jste bez šance. Většině holek se hovna hnusí.

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

..já už vážně padám ze...Věřit-nevěřit, to je těžký, každý kaviárový kluk hledá partnerku a věří, že jí najde, tak se chytá všeho. Spousta kluků pak tvrdí, že holky, co je baví kakání, neexistujou. To je blbost. I já jsem měl holku, kterou kaviár bavil. A dost. Ale je jich mnohem míň než kluků a tak šance je malá. Ale jsou a nemá cenu to vzdávat.

d (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

..já už vážně padám ze...koho tim myslis ?ja vsemu az tak neverim co kdo pise to se da nekdy poznat .zalezi jak tpo pise atd no prca tady nekdy je

Týýý krááávo.. (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

teda jani strasne jsi me.....já už vážně padám ze židle..ty seš fakt úplně hotovej!Skočíš tady na špek každýmu onanoj co si z tebe dělá prdel a maže ti med,tedy vlastně hovna kolem huby..sám mám věci kolem hoven rád ale tohle teda..no nevim.Ale jinak celkem prča:-)..

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 19:02)

mŮJ PARTNER Tyhle kadící...teda jani strasne jsi me potesila v posledni vete vazim si toho dekuji .ja bych te rad pozoroval samozrejme pokud by si souhlasila .jak jste se dozvedeli ze ma rad kakani .to jeste na te zakladce jak pises na zacatku ?

Jana (Čt, 3. 2. 2011 - 18:02)

mŮJ PARTNER Tyhle kadící věci naštěstí nevyžaduje,ale jednou jsem ještě v základce kadila před spolužákem,protože nebylo vyhnutí.Jemu se to tak líbilo,že byl z toho celej rudej.Vím,že byl asiz toho i velkej mezi nohama a pak to chtěl po mně ještě několikrát abych se mu vykakala,ale já to odmítla,přesto vím,že mě jednou šmíroval na vodáckým táboře v osmý třídě.Já jsem o něm věděla a věděly jsme o jeho úchylce i ostatní holky,ale měly jsme z něj spíše legraci.To kakaání chtěl,pokud vím jen po mně,asi jsem se mu líbila.
Když jsem šla tedy na velkou,všimla jsem si,že jde za mnou,ale dělala jsem jakoby nic.Schválně jsem provokovala a nešla na WC ale za strom .Já o tobě vím,zavolala jsem na něj,copak bys chtěl? Tě vidět,zakoktal a byl zjevně překvapen.Šel blíž a čekal co se bude dít.Říkala jsem si,že uteču na holčičí záchody a tam si ulevím,ale stala se zvláštní situace,kterou jsem již nikdy potom nezažila.Najednou mi ho bylo líto,nikde kolem ani živáčka a jen jsem řekla,ale já potřebuju i na velkou.Nic na to neřekl,přišel až ke mně a řekl kouzelnou větu-já tě budu chránit,aby tě nikdo neočumoval.Já věděla,že to byla jen záminka pro to,aby se mohl dívat,jak vykonávám potřebu.Vzal mne za ruku a ještě rozechvěle špitl už můžeš Jani,neboj se.Najednou se mi krásně zatočila hlava blahem,kalhoty a kalhotky byly dole a já seděla za na bobku a začala čůrat.Pak šlo to druhý,udělala jsem velkou krásnou dlouhou šišku a trochu řidšího.On najednou řekl,já musí taky čůrat,najednou jsem viděla jeho penis a tak kam jsem se vykadila vyčůral taky,ale to hezký mužský v několika mohutných stříkancích.Pamatuješ Dane?S tebou bych to i zopakovala,s nikým jiným. Tvá Jana

hhhh (Čt, 3. 2. 2011 - 18:02)

Kakám...tak si neposer i kundičku :-)

Veronika (Čt, 3. 2. 2011 - 18:02)

Kakám...

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 18:02)

Chodil jsem mezitím se...vim jak to je pokud to v ni neni nejde ji donutit at se kouka nebo necha dvere otevrene .u te tve prave holky chtela to casto si nechavat prdelku vylizovat a kakat venku

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 17:02)

to bylo velike stesti najit...Chodil jsem mezitím se dvěma. To víš, že jsem to zkoušel jít před nima na velkou v přírodě nebo tak. Zamykaly se přede mnou na WC. Absolutní nechytačka, když to v někom není, tak se to nedá vynutit. U bývalky to bylo od začátku jinak. Na záchodě si vždycky nechávala otevřené dveře, kadili jsme společně venku, nechala si ráda vylizovat prdelku, prostě okamžitě na všechno reagovala a bavilo jí to.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 17:02)

Já si to taky vyčítám....to bylo velike stesti najit takovou holku .snad najdes vim ze to neni lehke .u nekaviarove holky snad bych vyskousel kakani v prirode jestli by se treba nechytla a nevzrusila se pokud ne nerikal bych ji otom az by ona dala najevo ze to chce a rada sleduje kakani .vim bez stolice to nejde .tolik v zivote si preji alespon videt holku kakat aspon to

...... (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

a to vám nevadí smrad z těch hoven???

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

ja jsem i nekolikrat podal...Já si to taky vyčítám. Mám strach, že už jinou nenajdu. Zkoušel jsem chodit i s normální holkou, ale nejde to. Bez stolice to není ono. Vždycky si vzpomenu na bývalku a ukončím to.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Jo, sehnat kaviárovou holku...ja jsem i nekolikrat podal inzerat na scat seznamka ale nikdo nikdy nenapsal .mozna se da sehnat v praze je vice prilezitosti .ty jsi mel opravdu kaviarovou holku teda to je k nezaplaceni sehnat nekoho .jej rozesli to je me lito takova sance to by me trapilo cely zivot .

Ilonka (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

To teda jsi. To nevíš, že my milovníci kakání držíme při sobě za všech okolností? S hovínkem si hned tak někdo hrát nechce, to bys měl vědět.

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

ja vim ze holku sehnat co to...Jo, sehnat kaviárovou holku jde, mně už se to povedlo, ale bohužel jsme se rozešli. Ilonka tu jednou psala, že kaviáristi se nerozcházejí, protože mají strach, že už nikoho takového nenajdou. Já jsem si to zavinil sám, vyspal jsem se s jinou holkou a ona mne za to vyhodila. A přitom to byla nekavárová holka. Jsem prostě vůl.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Dneska se mi chce na...jestli jsi holka proc ne urcite

Fotograf (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

I když jsem holka,jsem...Ach jo, ty toho máš nějak víc!

Reklama

Přidat komentář