Reklama

kakání partnerky

daja holka (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

I když jsem holka,jsem vlastně kluk a někdy bych chtěl být holka.Miluju kakáníčko.Chci,aby to všichni věděli.Nejde se na ulici zeptat,kdo má rád kakání.Na videu mají hodně kakání,protože si kolikrát cpou do zadečku čokoládu.Taky jsem to zkoušela a je to pěkný,vykadíte sladký.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

tak tedy , když už někdo...a ty jsi holka ?

Balú (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

tak tedy , když už někdo...No tak dajo, konec srandy

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

chtěl a moc.Zdá se mi o tom...ja vim ze holku sehnat co to ma rada je obtizne ale prece nevime kdyz potkavame holky na ulici jestli nema to rada .a presto vim ze jich hodne .ale nedokaze se nekomu o tom sverit .to me povidej ja taky koukni se na videa joyangeles myranda didovic ta vykadi takovou hromadu ze kdyby se pokadila do kalhot tak ty kalhoty prasknou i ze zipsam .skoda ze nenatocila myranda nejaka videa panty poop .ale to kakani je vzrusujici az vyvrchleni

daja holka (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

tak tedy , když už někdo píše mým jménem,tak tedy prosím,mne můžete identifikovat takto-daja holka

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Dneska se mi chce na...Tak co, jde do toho někdo s Martinou?

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

ty jsi i ta katka ?a chtel by...chtěl a moc.Zdá se mi o tom a mám z toho vždycky poluce

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

...Někdo tady píše za...Nj, před lety... to ti bylo asi 10

Martina (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Dneska se mi chce na velkou.Zavolej 724 414 787,ale rychle,prosím

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

to je fakt super,...ty jsi i ta katka ?a chtel by si holku co to ma rada .?

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

...Někdo tady píše za mně,to nevadí.Když už se tady mluví o kakání,tak by mně před léty v životě nenapadlo,že se mi to bude líbit a že to s někým prožiju x krát.Dnes je to jiný a jsem za to ráda.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Ilonka je jedna z mála...taky nad tim uvazuji neni mozne aby v jednom dni bylo tolik holek jako nikdy .na jinych diskuzich napise pouze jeden clovek s tezi jednou tydne .take si myslim ze to pise mladej kluk

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

no jo no .jak si vlastne...to je fakt super, střídání tuhé a kašovité stolice,mám ráda,když toho je hodně!!Nekažte mi radost

Honza (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

prděla jsem hodně, je mi 15...Nevadí Dajo, to jak ti ten tvůj kluk postříkal stehno pod vodopádem bylo i tak pěkný. :-)))

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

no jo no .jak si vlastne...jasnočka, jednou jsem ukecal mladší ségru,ale doufám,že si najdu jednou holku,co má ráda kakání jako já.

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

s rostou souhlasim posledni...Ilonka je jedna z mála skutečných kaviárových holek, tak má pro to cit. Psala, že to píše jeden člověk a spíš asi kluk.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

prděla jsem hodně, je mi 15...no jo no .jak si vlastne nasel tyhle stranky ?bavi te sledovat holky pri kakani

Jmesser (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

.... kdepak, holky se nám tu tak vzrušily, že nemohou přestat.... A jak vidím, zvláště nám tu ujíždějí na odlišnosti tuhé a řídké stolice, no holky jsou fajnšmekři!
Tak kluci! Ukákněte, pohoňte a šup k telce! Budou seriály a fotbal!

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

prděla jsem hodně, je mi 15 a jsem kluk,trochu si tu dělám srandu

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

s rostou souhlasim posledni dobou pises tady sposta lidi ackov byl jsem i na jinych diskuzich hledani trble pri hledani wc .kdyz jste se naposledy pokakali ale nebylo to tak preplneno pomalu muzu dodat ze se s toho stava xchat .pokud to pisou holky jen do toho at je vas vice nebojte se sverit o svych zajmech .

Reklama

Přidat komentář