Reklama

kakání partnerky

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

Já na to taky nevěřícně...Ale že ho to pořád baví... to je tu najednou ukakaných holek. A jak barvitě popisuje ty šišky a kaše!

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 16:02)

no ani už nevím,vlastně...a ty kalhotky museli byt hodne napechovane kdyz to vypadlo ven .a prdela jsi u toho .kolik ti je let ?

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

no ani už nevím,vlastně vím,chtělo se mi tenkrát hodně a šlo to ne jako šiška,ty kalhotky byly rychle plný kašovitý hmoty a jen vím,že jsem kakala stále a dlouho,ani to nestačilo,ještě jsem kadila přes kalhotky chvíli na zem než to bylo všechno venku

Ilonka (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Já musím dát za prvdu...Já na to taky nevěřícně koukám, Rosťo. Bohužel všechno píše jenom jeden člověk. Ve všech příspěvcích je stejná stylistická chyba. A spíš asi kluk. A hodně mladej. Asi to v sobě nedávno objevil. A musí to ven. Ale jsou to hezké příběhy, jenomže se nikdy nestaly. Všichni, co jsme si hledali scat-partnery, víme, jak je to obtížné. Takže Pavko a Petře, nedělejte si zbytečné iluze. Lunyk se zatím nevyjádřil, ale ten by to prokouknul.

Tom (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Ale neni to hezký :-), trochu si "zafantazírovat"

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

on mi poprvé tu šišku...dajo teda tvuj partner na tebe musi byt pysny .a kdyz jsi to skousela s nim doma do tech kalhotek byla to z pocatku siska nebo hromada ridke kase na to ?ja se mu nedivim kdyby to mohl skusit tak asi slasti padnu vzrusenim

Rosťa (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Já musím dát za prvdu Jmesserovi. Ne, že by kavárové holky nebyly, ale je jich velice málo. Tuhle diskuzi o kakání sem tam sleduju už pár let a že by tu psalo v jediném dnu nebo ve dvou tolik holek, to se ještě nikdy nestalo. Kde všechny byly doteďka? Všichni kaviáristi tuhle diskuzi znají. Zkrátka někdo nám tu hraje divadlo. Ale je to pěkný. Pohádky má každý rád. Ale zkuste na ty holky přitlačit o kontakt a uvidíte, že se budou škubat. Nemusí to být ani chlap, může to být i holka, která se dobře baví.

Honza (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Dajo, ty tak pěkně píšeš, že se mi z toho postavil.

Pavkol (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Můj kluk chtěl taky...Se mnou by se tito Dájo nestalo, já bych tu tuhou šišku nechal vyběhnout ven normálně

daja (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

on mi poprvé tu šišku zastavil,když už byla trochu venku a já nemohla se dovykakat,ikdyž to chtělo ven střešně moc,jenže to bylo celý tuhý,takže jsem jen měla přetlak v břiše a myslela jsem,že to nevydržím,to víš,že jsem zkoušela tlačit,ale on to stále blokoval.Šílený.A když povolil,tak jsem kadila jak blázen.No a podruhý,to zkusil taky ale za tou tuhou šiškou byla tentokrát řdká stolice a to už zastavit nešlo,jen jsem trochu zatlačila a vystříklo to okolo a celé se to vykadilo jemu do ruky.On byl z toho celej vyjevenej,ale neudělal se,když jsme se pak v říčce vykoupali,vlezli jsme si pod vodopád a on mne tam začal hladit ne zadečku a pak mne přitisknul rychle k sobě a já viděla jak se okamžitě vystříkal na moji nohu na stehno.|Bylo to moc krásný.Když jsem jednou kakala s ním doma,tak mi řekl ať kadím do kalhotek,já jsem seděla před ním,on mi přes kalhotky držel ze spodu prdelku a jak zjistil,že se začaly plnit,celý se blaženě zachvěl,jenže já už kakala a nemohla to zastavit,kalhotky už byly plný a stále to šlo a to on už nevydržel a okamžitě mne postříkal.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

uf a strikala si ?kolik meli ty sisky priblizne cm .ja takove ani neudelam i kdyz jsem velke .chces si to natocit zitra? rozhodne udelej a koukej se na to budes vzrusena pak cely den .ja po vcerejsku nemohl usnout vzrusenim myslel jsem na to i cestou z prace rano

Tom (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Udělala jsem se až do...Natoč to!

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Udělala jsem se až do konce,vždycky to tak dělám.Šišky byly ohromné,na to,že jsem drobná,byly ohromné a pak to dráždění.Mám chuť si to natočit a pak se na to dívat.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

takze jsi jich mela 2 velke teda jak to ctu mam tesnou chut mit te za partnerku tak umru nadrzenim .drazdila jsi klitoris az do udelani i po vykakanim ?

Tom (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Prstem bych zadeček...Tak to je ještě lepší představa, to by se mi líbilo, já by jsem ti pak zadeček lízal!!

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Velké,dlouhé šišky s drážděním klitorisu.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

rozhodne lepsi v soukromi .muzes me popsat dnesni kakani jake bylo ?

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

V přírodě určitě ne,někde v soukromí a v klidu.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 15:02)

Prstem bych zadeček...to je vrusujici predstava a kde bys to mela rada nekde v prirode nebo nekde jinde?

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Prstem bych zadeček projížděla také a dráždila prostatu.

Reklama

Přidat komentář