Reklama

kakání partnerky

dan (St, 2. 2. 2011 - 17:02)

do nočníku je to jen z...takze na zachode a ty hovinka jsou skutecna ?dlouha siska a meka kase

daniela (St, 2. 2. 2011 - 17:02)

do nočníku je to jen z legrace,17,17

dan (St, 2. 2. 2011 - 17:02)

dneska jsem kakala se...teda a kolik vam je holky teda do nocniku to je vzrusujici pocit

daniela (St, 2. 2. 2011 - 17:02)

dneska jsem kakala se sestrou.Já do nočníku a ona taky.Mně to šlo pomalu a dlouhá tuhá houska a pak ještě jedna dlouhá.Segra kadila po mně,tý to šlo hned a rychle a okamžitě naplnila půlku nočníku řídkou měkkou hmotou a pak se vyčůrala,ale ten nočník byl na ní malý a tak to stříkalo v koupelně na zem.Pak přišla kamarádka,ale nic jsme jí neřekly.Ona by to asi nepochopila

Pavkol (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

na ty stranky jsem nekoukal...Jestli je to ta co byla jeden čas na tube8 mohu jedině potvrdit vykakala asi 22 kousků a ještě u toho krásně prděla

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Dane,musím odejít,stav se...dobre budu tady od rana i v tuhle dobou mej se zatim

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

na ty stranky jsem nekoukal .ale vis co me nejvice vzrusilo jedna ukrajnka myranda dydovic je rekordmankou sveta vykakala takovou hromadu .je mistr sveta v nejvetsim kakanim ona vykadi za 10 lidi .to video jak jsem videl dokonce jsem se udelal .videt te kakat v prirode nebo nekde to je proste vzrusujici predstava

katka (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Dane,musím odejít,stav se zítra.Pa

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Já jsem dost opatrná,bojím...to te naprosto chapu taky je to me tajemstvi a nikdo v mem meste o tom nevi ani rodina ani kamaradi je to muj tajny konicek se kterym bych se nesveril ani v opilosti .pouze s tebou si o tom pisi a rad poznam lidi kteri maji tuhle zalibu.no pojidani to ne moje hovinka me nevzrusuji teda ale od slecny bych se vzrusil ta predstava je videt te kakat a jeste pred tebou si honit to bych byl v sedmem nebi.uz ted jsem vzruseny pres noc se me o tom bude zdat

katka (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Ne nekoukám,ale koukám na Lunykovi stránky.Vidět kluka kakat a když je vidět i penis-nádhernej pohled

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Dane,kolik ti je let?katko koukas na filmy jako joyangeles nebo od japonskych filmu jade brill evo filth sluf shuri atd mam jich spoustu koukam si vzdycky jak prijdu z prace teda k veceru

katka (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Já jsem dost opatrná,bojím se,aby se to na mě neprovalilo.Prostě mě to vzrušuje,pojídání to ne,ale onanování,kakání,já bych se taky uspokojovala před tebou-líbí se mi to a vzrušená jsem už teď.

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Dane,kolik ti je let? presne je me 29

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Mě by nedělalo problém se...katus jej ty by jsi se na me vykakala to by bylo jeste nadhernejsi .ja se asi u toho pc udelam .trosku je top uchylka ale kazdy ma jine konicky i ty tajne se kteryma si povida s osobou ktera to ma taky rada .ja si v 17 myslel ze jsem snad sam co me to zajma ale jak mam ten pc 4 roky konecne vim ze je nas vice .ja bych si pred tebou honil pani jo mit te doma

katka (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Dane,kolik ti je let?

dan (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Je mi 25,jsem z...ja jsem kousek od ostravy jsem 185 cm vysoky stihly .tuhe je krasne uplny prujem neni zase tak ono myslim kdyz je to vodnate az moc kase ujde.ja take nesnasim tyhle jine veci nasili sado maso to ani nahodou me hovinka zajmaji od 15 let .ale reknu ti holku v realu jsem jeste nevidel nikdy .jak me pises jsem totalne vzruseny dam ti email jestli chces muzeme si psat o tom [email protected]

katka (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Mě by nedělalo problém se na tebe vykakat,mohl by jsi mě i rukou vzrušovat-řekla bych 2 v jednom.Vím,že je to úchylka,ale mě se to prostě líbí.Bylo by nádherné vidět kluka si ho honit a stříkat a já při tom kakat.Jo to je nááádhera

katka (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Je mi 25,jsem z Vysočiny.Jsem drobná blondýnka.Kakání mám většinou tuhé.Mě to moc vzrušuje-onanování přede mnou.Ovšem sado-maso to ne,to se mi nelíbí.Jen o tom píšu a už se dějou věci.Jsem krásně vlhká.

dan (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Kakám 3x denně,mě by...jej to je teda bezva a mas tuhe kakani ?ja kdybych te videl kakat strasne rychle bych asi udelal .a cim vetsi hovinko tim lepsi mam strikani .kolik ti je ? me 24let

Tom (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Kakám 3x denně,mě by...Tak doho by jsem šel taky! Z toho jsem úplně vedle!!

Reklama

Přidat komentář