Reklama

kakání partnerky

Týna (Čt, 3. 2. 2011 - 10:02)

Tahle diskuse je teda super! Měla jsem kdysi kluka a ten zážitek s ním!Prostě jsem šla na záchod za dům na malou a on tam byl taky a něco opravoval.Tak jsem vyhrnutou sukni dala dolů,jenže on si toho všiml a hned at to udělám tady u něj.já se bránila,ale chtělo se mi,tak nakonec tedy jo.Nejprveloužička a pak to druhý,on se na mne koukal,najednou si vyndal svýho čudlu a k mému překvapení se udělal a postříkal mne celou.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 10:02)

do kalhot naštěstí ne,ani...jeste ze jsi to stihla to znam me se to taky malem parkrat stalo a vzdycky u dveri nez jsem odemkl byt a vesel do zachodu neco jsem pustil ale ne tolik .takze jsi to mela ridke a dost vodnate taky .pokud to neni prilis vodnate jeste se do da vydrzet

pavla (Čt, 3. 2. 2011 - 10:02)

Dnes jsem kadila s přítelem venku.On to chce a líbí se mu to se na mne dívat.Dřív se mi to nelíbilo ,ale dnes z toho mám srandu a on asi potěšení.Je to mile správnej kluk,který mně miluje a tahle úchylka je možná častější ,než se zdá.
Dnes se mi sice hrozně chtělo,ale dalo mi to zabrat,tlačila jsem,ale jen vyšlo několik tuhých bobků,pak jsem začala močit a najednou to bylo venku celé.Velký tlustý.

majka (Čt, 3. 2. 2011 - 09:02)

do kalhot naštěstí ne,ani do kalhotek,protože jsem to jen tak tak stihla stáhnout,ale ani jsem ještě si nestačila sednout na bobek,už to šlo ven do trávy.Ono to už šlo ven,když jsem byla oblečená,ale to byla otázka vteřinky.Kdyby se mi zasekl zip,tak to by byla pohroma dokonalá.K tomu je dobý mít sukni,pak stačí jen rychle stáhnout kalhotky a to bych se dalo stihnout snáze.Vzpomínám,že se takhle pokakala moje sestřenice kdysi dávno.Hráli jsme na dvoře s pálkama a ona se najednou zasekla,trochu předklonila a já viděla,že se totálně pokadila.Naštěstí měla krátkou sukni ale kalhotky už nestihla sundat,prostě je měla najednou úplně plný a ostatníco vykadila ještě ji po nohách padalo na zem.Utekly jsme k rybníku,ona tam kalhotky zahodila a umyla se od zadečku dolů.Jenže se jí začalo chtít ještě a tak se pak vykadila v rákosí,vím,že už toho nebylo tolik,ale měla to hodně řídký a rychlý.Tehdy jsem ji taky pozorovala,ale nijak jsem to neprožívala.Normálně.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 09:02)

když mi bylo 19 let stal se...to znam kdyz neni kde .takze si neco pustila do kalhot ne vse ale prece jenom .to bych taky rekl partnerce vubec by me to nevadilo .a kakat by mohla prede mnou

majka 24 (Čt, 3. 2. 2011 - 09:02)

když mi bylo 19 let stal se mi trapas na výletě s klukem.Nějak jsem se přejedla a pak se mu chtělo tuze moc na velkou.Jenže všude louka a pole a les až v dálce a jen já a tím klukem.Byla jsem celá rudá nebo bledá a věděla jsem,že něco s tím musím udělat.Pak ale se moje prdelka otevřela a vše se začalo hrnout ven.Mně nezbylo,než rychle stáhnout kalhoty a kluk udiveně zíral,jak rychle pode mnou se tvoří hnědá spoušť.Až mi vyhrkly slzy,jak jsem si připadala trapně,ale on řekl,že se mu to podobný stalo kdysi taky.Podal mi ubrousky z batohu ,pohladil po vlasech a řekl,jsi krásná i když kadíš.Moc se mi to líbilo.Od té doby jsem se před ním přestala stydět a mnohokrát jsme kakali i spolu nebo čůrali.Před jiným klukem bych se ale vykadit nedokázala,pouze jednou na lyžáku jsem kadila v lese a kamarádka hlídala a pak jsme si to vyměnily a ona sice jenom čůrala,ale zase jsem hlídala já.

Vladimír (Čt, 3. 2. 2011 - 08:02)

já jsem si sestru nahrávala...Tak to video bych docela skouknul.

Pavkol (Čt, 3. 2. 2011 - 08:02)

Kakám 3x denně,mě by...Kolik ti je a jsi z Prahy? Já když čtu to o co sobě píšeš, taky bych měl zájem pozorovat tě a dělat pči tom i to o čem píšeš

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 07:02)

takze jsi byla 2 na zachode...ja teda byl jsem rano ale kadim malo i kdyz vice jim je to male .ty jak pojis vice mas vetsi hovinka nebo jak?

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 07:02)

už to je hotový.To druhý...takze jsi byla 2 na zachode napred pises ze to bylo tuhy a pak ridsi a v ktere fazi toho bylo vice v te druhe?

dominika (Čt, 3. 2. 2011 - 06:02)

už to je hotový.To druhý kadění bylo hodně řídký,jen jsem si stáhla kalhotky a sedla na mÍsu,už to šlo.Ne průjem,ale řidší kašovité hovínko, vlastně skoro stále s krátkými přestávkami,takže dALŠÍ MĚKKÁ HROMÁDKA.tEĎ UŽ JSEM DOKONALE PRˇAZDNá.

dominika (Čt, 3. 2. 2011 - 06:02)

teď jsem se vykakala doma na záchodě.Nejprve dlouhý čůrání a pak už to šlo.Několik měkkých úzkých dlouhých šišek a pak ještě chvíli řídká kaše.asi půjdu ještě jednou už se mi začíná chtít znovu

Kakání (St, 2. 2. 2011 - 21:02)

je úžasná věc... kdykoliv a kdekoliv. A sdílené kakání s někým... to je nejsuprovější věc na světě.
A Violo, ty se vrať ke své nudné misionářské poloze a dej nám pokoj

VIOLA (St, 2. 2. 2011 - 21:02)

zkousela nejaka holka se...JAKO TY SES FAKT DIVNA A PRASE JA TAKE LIDI NECHAPU DO PAKARNY S VAMI PRASATAMI

dan (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

zkousela nejaka holka se vykadit partnerovi nebo kamosce do kalhot

dan (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

já jsem si sestru nahrávala...a tva sestra vykakala velkou hromadu ridsi kase.a vykakali jste se kde tedy?a pokakali jsi hodne svou sestru tedy musela to byt poradna davka kdyz ji to nateklo az do bot

nika (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

já jsem si sestru nahrávala při kakání na mobil z blízka,jenže jsem to neodhadla,to první kakání bylo tužší ale hned za ním z ní náhle vylétlo to další ne tak tuhý a měla jsem najednou pokakanou celou ruku i s mobilem.Já jsem se jí ale pomstila za pár dní,to se mi chtělo taky a vnímala jsem,že to nebude moc tuhé,protože jsem byla již doma ráno.Ona si mne taky chtěla natočit a mně se opravdu chtělo hodně a rychle.Vyhrnula jsem sukni,stáhla punčocháče a kalhotky a řekla úž tom půjde!Ona to natáčela,mobil skoro až u prdelky a už to šlo a velkým proudem a celý ten průjem ji natekl nejen na ruku s mobilem,ale ještě jsem ji pokadila botu.Ona to nejdřiv skoro .oplakala,ale pak jsme se tomu obě smály

dan (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

do nočníku jo,ale prostě...takze jenom jako ze kakas ne doopravdy

daja (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

do nočníku jo,ale prostě jsme takhle kakali z recese,lehce nad ním,aby to bylo vidět jak to jde.

dan (St, 2. 2. 2011 - 17:02)

do nočníku je to jen z...ja si to myslel ze ten nocnik asi neee

Reklama

Přidat komentář