Reklama

kakání partnerky

Kakáč (Út, 17. 10. 2006 - 13:10)

moje sousedka je líná a když jsem u ní byl říkala, že si musí odskočit. Zeptal jsem se na jak dlouho a z toho vyplynulo, že se jí chce na velkou. Nabídl jsem jí, ať to udělá v obýváku, že jí budu hovna odebírat od zadku pusou a donášet je tak do záchodu. A řeknu vám, paráda. Děláme to tak každou návštěvu a miluju, když má průjem a ohodí mi jím celý obličej

Návštěvník (Út, 17. 10. 2006 - 11:10)

Taky jsem ujel na kakani holek. Je to proste nadhera. Dokonce jsem i sehnal jednu, ktera to prede mnou dela a reknu vam, ze sem pak pekne rozrajcovanej. Bohuzel ted uz mi to asi skoncilo... a tak budu muset sehnat nejaky novy kontakt, ktery by mi to za maly financni obnos ukazal jak hezky kaka :-)

bezjména (Ne, 15. 10. 2006 - 09:10)

Ideální je mít oholenou dírku, a dát si po vykakání třeba i jen malej klystýrek... Pak se dá se zadečekm dělat úplně všechno. A i kdyby se člověk trošku ´umazal´ (pokud ovšem předchozí večer nedal 15 piv a kráchli cigár), tak to není tak hrozný ne... člověk nesmí bejt takovej citlivka :)

Návštěvník (Ne, 15. 10. 2006 - 01:10)

ono to chce trochu se po vykakani omyt, ze ano...

. (Ne, 15. 10. 2006 - 00:10)

Teda muj prtner se obvykle neholi ale trenky zasrane nikdy nema:-)))

Jana 2 (So, 14. 10. 2006 - 11:10)

Kdochce ať se klidně na mne dívá jak seru. vždyť to musíme dělat všichni. Nechápu stejně, co by na tom viděl. Když chce vidět prdel nebo hovno, ať si vezme zrcadlo, to mu stačí. Zadky máme všichni stejné a mužské hovno se od ženského nijak neliší. Já bych se ale na to nemohla dívat, asi bych se pozvracela. Stačí mi bohatě pohled na vlastní hovno když po sobě splachuji.Anebo na hnědý hajzlpapír. Mnohem lepší je ten vnitřní pocit z toho, že jsem se dobře vysrala, než to, co je vidět. A tohle uspokojení mi nikdo nedá ani nevezme.

pepe (St, 16. 8. 2006 - 16:08)

K?udne by som sa an to pozrel ako spestrenie života. Ale len pozrel. Nevidím v tom nič zlé. Aj my sme súčasť prírody.
Pepe

Blanka (St, 16. 8. 2006 - 07:08)

To anonym: Pánové, pokud si myslíte, že my ženy máme jiný tvar zadku a jsme proto čistější, tak jste na omylu. Nechte si občas od svých partnerek vyholit chlupy kolem konečníku a budete po stolici čistí taky. Vaše dámy to moc uvítají, když jim nebudete do prádla dávat za..ané trenky....

bibi (St, 16. 8. 2006 - 05:08)

Ze zvědavosti jsem zabrousila na toto téma a divím se ,že to může někoho tak rozčilovat.Spíš to beru s humorem,vždyť tím nikdo nikomu neubližuje,je to každého soukromá věc.Mnohem víc se děsím agresivity mezi lidmi,ne jejich "kakání".

Petr (Út, 15. 8. 2006 - 22:08)

Tohle téma je super taky se mě líbí když partnerka předemnou kaká je to děsně vzrušující.

Monika (Út, 15. 8. 2006 - 19:08)

to tema ja hnus myslym co se to deje to ste lidi inteligentni bytosti?

Jarek (Út, 15. 8. 2006 - 19:08)

taky si myslym že ta doktorka ja zvrhla kdo to pousti do eteru sme lidi ale media ovladaji zvrhlici

emil (Út, 15. 8. 2006 - 19:08)

lidi prece nejsou hovada a verejne prezentovat hovada to by ta vaše internetova kontrola dovolit nemela sahnete si do svedomi pani doktorko co ste? když tohle zveřejnujete? ste jeste vubec lidi?

adam (Út, 15. 8. 2006 - 19:08)

to je nechutne tema a kdo v tom hleda rozkoš je cvok a bavit se na to tema muže jen blb . Takove tema muže tolerovat webmastr ste slusne receno hovada asi to neprojde tim vasim kontrolorem .Co ste to za lidi když vas vzrušuje lidskej odpad hnus to ste lidi to existuje a kontrolor temat to vezme ste hnusni a 99 procent lidi se divi ze nekdo takovej existuje komu dela dobre se tim zabivat na internetu

Návštěvník (Út, 15. 8. 2006 - 19:08)

Jestli chceš vidět ženu kakat, tak je to zajímavé. Připrav se ale, že ženy mají trochu jiný tvar zadku, pro kakání mnohem líp přizůsobený než muži. Žena je po vykakání velmi čistá, téměř se nemusí utírat. Poněkud horší to mají s tím čůráním. Žena má po vyčůrání dost mokrou nejen štěrbinu, ale i okolí, dost jí to potom kape. Když žena čůrá, tak to zpravidla bývá jeden hlavní pramen a kolem něho několik menších tekoucích nebo ukapávajících pramínků. A občas i nějaký ten pramínek může stéct na zadek. Kdyby se po čůrání neutřela, neměla by v kahotkách je malinkou kapku, ale měla celkem dost mokrý rozkrok. Ale ten zadek po kakání mívají na rozdíl od mužů fakt dost čistý.

*** (Út, 25. 7. 2006 - 16:07)

K..Kl...Klá..Klár....Už to mám....KRÁVA :-)

Vladimír (Út, 25. 7. 2006 - 14:07)

Rád bych se také zučastnil toho špehování.

myslimto-vazne" (Čt, 20. 7. 2006 - 07:07)

Zuzko jsem rád, že jsi to takto vysvětlila.

Návštěvník (Čt, 20. 7. 2006 - 06:07)

Chtěl jsem hlavně to napsat proto, že tuto činnost musí dělat každý bez rozdílu a přitom mi to stále připadá společensky jako něco nenormálního. Přitom to patří k životu. A mne je po vykonání velké potřeby velice dobře. V této oblasti proto nejsem nijak stydlivá, i když třeba v jiných věcech dosti ostýchavá. A proto by mi vůbec nevadilo nějaké to špehování o kterém se tady výše psalo.

Návštěvník (Po, 17. 7. 2006 - 05:07)

Zuzanko, máš smysl pro humor,
asi jsi fajn

Reklama

Přidat komentář