Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Čt, 18. 4. 2019 - 09:04)

tak to si šťastný muž že si to aspoň viděl jen si se koukal nebo sis pořídil foto nebo video?

Renata (Pá, 25. 2. 2005 - 21:02)

Bohužel tento problém řeším dost často. A to proto, že hodně cestuji autobusem a veřejná WC jsou často v otřesném stavu. Někdy tak pospíchám (aby autobus neujel), že už moc neřeším, zda mě někdo pozoruje či ne. Je mi přednější mé zdraví a také čisté prádlo. Renata

Klara (Út, 22. 2. 2005 - 11:02)

Pro me je take bezne jit na vekou pred partnerem,pokud musi do koupelny,ale jinak radeji samotu.Nestydime se jeden pred druhym,ale ze by v tom bylo krapet vzruseni,ne. Je to uchylka.A jeste dost smrduta.

majka koudelkov (Út, 22. 2. 2005 - 10:02)

nevím co v tom vidíte za senzaci, když jde holka kadit, já se svým partnerem venku v létě na výletě klidně kadíme před sebou, je to přece věc kterou musí dělat každý, je to přece příroda, no a když se něko pokadí?? tak to asi nestihl, ale co na tom proboha.

Katka (Po, 21. 2. 2005 - 21:02)

Já jen nechápu co z toho všichni dělají takovou senzaci. Jednou jsem byla v létě s partou u jezera a chtělo se mi jít na velkou. Šla jsem za nedaleký keř. Po chvíli přišel na malou jeden z kamarádů a viděli jsme se, ale nedělali jsme z toho vědu!Katka

anathema (Po, 17. 1. 2005 - 12:01)

proboha, řekněte mi co na tom je tak zajímavého, když holka kadí, nebo když se podělá do kalhot,????? přijde mi to trošku ujetý, no ale jak tak čtu, tak se najde hromada lidí rozdílného názoru, já jednou viděla čůrat svého kluka a přišlo mi to strašně legrační, ale že by mě to vzrušilo, to ne.

Mousee (Pá, 3. 3. 2023 - 04:03)

A napadlo vás k němu přistoupit zezadu namáčnout se mu na záda protáhnout ruku dopředu a podržet mu ho při čůrání? vsadil bych se že by ta situace vzrušila vás oba.

Lida (Po, 10. 1. 2005 - 19:01)

Trochu tohle tema nechapu. U nas doma je normalni, ze jsem pred manzelem na zachode nebo on prede mnou. Nemyslim, ze v tom hledame neco vzrusujiciho.

Janek (Po, 10. 1. 2005 - 11:01)

já si myslím, že je to přirozené, něco co přece dělá každy, jen si lidi vsugerovali, že je to něco neslušnýho a že se to nepatří a musím se přiznat, že bych se taky kouknul, ne že by mě to nějak vzrušovalo, ale ze zvědavosti určitě

Alena V. (Ne, 9. 1. 2005 - 17:01)

proboha kolik je té tvojí holce, že se podělala do kalhot?? po mě to taky můj někdejší přítel jednou chtěl, abych se před ním vykadila, ale poslala jsem ho někam, fakt nechápu co natom chlapy tak láká???....

Adamm (Ne, 9. 1. 2005 - 13:01)

no sám nedokážu popsat co mě na tom vlastně tak vzrušilo, že se moje holka pokadila do kalhot, vlastně je to odpuzující jak píšeš ten smrad a ta hmota, ale prostě si nemůžu pomoct vzrušilo mě to a nikdy před tím bych ani ve snu nevěřil že mě něco takového může vzrušit, možná mě to vzrušilo celé v globále ta situace, ta jení nervozita, ty nesnáze a ten záveř,ale oprvdu nejsem žádnej úchyl který by něco takovýho vyhledával, jen jsem se k tomu schodou okolností dostal a vzrušilo mě to a teď mi to prostě hlodá v hlavě, zajímalo by mě jestli má někdo podobnmou zkušenost, jinak svojí holce se to stydím říct že mě něco takového vzrušilo.

Peter (Čt, 3. 1. 2019 - 22:01)

Aj mna to brutalne vzrusuje

Martin (Ne, 9. 1. 2005 - 02:01)

Každého muže trochu vzrušuje,když je žena na WC a on nějakým způsobem to soukromí narušuje,nebo sdílí.Ale nebude to tím,že kadí,nebo čůrá,ale spíše právě tím sdílením a představou že je vlastně před ním svlačená a to se přece každému nepoštěstí.Ostatně to že s ním právě sdílí to soukromí tak to s ním může sdílet i jiné věci...

tiktak (So, 8. 1. 2005 - 22:01)

K čemu tě to vyrajcovalo,prosím tě?A co tě rajcovalo - smrad či hmota samotná?

Adamm (So, 8. 1. 2005 - 21:01)

Ty jo já bych rád viděl partnerku kakat, ale ona by to asi nechtěla, tak o tom jen sním, musela by chtít i ona, protože nutit do toho někoho nemá cenu, ale jednou jsem ji viděl pokakat se, šli jsme z města a nestihla to domů na záchod, musím říct, že mě to šíleně vyrajcovalo, zato ji moc ne.

Martin (So, 8. 1. 2005 - 21:01)

Probíhá tady diskuze o pissu, zajímalo by mě, jestli někoho vzrušuje i sraní. Vidět třeba partnerku srát...

tiktak (So, 8. 1. 2005 - 21:01)

a když zbyde, tak i na hlavu...

Klárka z Hulína (Pá, 7. 1. 2005 - 20:01)

a uz jsi zkousela, aby ti nakakal do pusy?

J (St, 30. 6. 2004 - 17:06)

No tak dámy, nestyďte se a vyjádřete.

Klára (So, 6. 3. 2004 - 12:03)

Spontánní pravopis je něco jako automatická kresba? My tomu tedy vždycky říkali hrubky :-))) Hodně štěstí ;-)

Reklama

Přidat komentář