Reklama

Vzájemná onanie lepší styku

dvid (Po, 1. 5. 2006 - 17:05)

mám takový sen že mi to holka dělá rukou přitom má bílé rukavice a je v černých společenských šatech,má tmavé dlouhé vlasy..hmm prostě paráda :-))))

Linda (Po, 1. 5. 2006 - 14:05)

Uple blbej urcite neni.S tim vyhonit si me docela dostala.Ja tomu rikam udelat se sama a znam to moc dobre.Nevim asi se stydim mu to rict.Musim se smat pri predstave,ze mu to rikam.Spis bych radsi aby k tomu doslo a ja mu mohla jen rict,tak tohle je to co potrebuju lasko.Chapes.Asi me tenhle stav i trochu trapi ale jen nekdy a pak to prejde.Nevim jak to udelat,ale ty pravde bychj se radsi vyhnula.Kazdopadne za rady predem dik.

Hanys (So, 29. 4. 2023 - 08:04)

Stačí mi napsat, nebo zavolat na 737345281

lenka (Po, 1. 5. 2006 - 14:05)

Tak mu to rekni,ze te nikdy neudela a ze si ji chces pred nim teda vyhonit.Podle me to uvita,jestli neni uplne blbej,ne?

Ľudo (Út, 5. 4. 2022 - 08:04)

Aj mne sa viac páči ak by mi manželka povedala vyhoň si ho ale ona vždy povie urob sa alebo ak má chuť na predohru povie:urobme sa.Viac sa mi páči a vzrušuje ak by povedala vyhoňme si kúsok pikantnosti by neuškodilo.

Linda (Po, 1. 5. 2006 - 14:05)

je tak takhle bych to v mem vztahu potrebovala ja.Nevim jak toho docílit.Muj partner me neudela sam ani pri oralnim ani normalu.Ach jo.Je to asi tim,že jsem mu to nikdy nerekla.Pořad se snažim aby k tomu nekdy doslo a pak se na to na nejakej cas vyprdnu a tak dale.A to si myslim,ze je v posteli docela dobrej.Hm.Tyhle hratky jsou my taky docela hodne blízke.Ja chci taky ach jo.

Panacek12345 (Pá, 20. 9. 2019 - 13:09)

Ahoj mužem spolu? Dáme sebou?

Huleš (Út, 1. 10. 2019 - 18:10)

Můžeme honit spolu

Panacek12345 (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

taky bych to stebou chtěl

apexx"centrum.c (Po, 1. 5. 2006 - 14:05)

v mém posledním vztahu to tak často bylo,že jsme zůstávali jen u orálních praktik a onanii.Důvodů bylo mnoho.a když mě partnerka udělala rukama tak to byl fakt zážitek a mnohem lepší než soulož.Já ji předtím kvalitně udělal pusou takže spokojenost.Samozdřejmě že milování jsme se nevyhýbali :o)

Karel (Čt, 27. 4. 2006 - 05:04)

Klára je ve fšech diskuzích nadřazená osoba, že Kláro?
Odpověz kolik ti je? Stejně tě neznáme, tak se pochlub. To už ne, viď, tak vidíš jak jsi upřímná. A ostatní kritizuješ.

as (Út, 21. 2. 2006 - 10:02)

Jak onanovat chlap

Janys (Čt, 8. 1. 2004 - 15:01)

Když nepřesvědčovat, tak ne.Jak je Klárko jednoduché někoho odsoudit, bože neznám Tě, nevím kolik Ti je, ani co děláš, ale jedno vím jistě.Labilita se určitě nevyznačuje nějakými zprávami na netu a nikdo nedělá nic bez příčiny.Ani já ne.Ale já nemám pocit, že bych se měl právě tady někomu zpovídat ze svých činů.Jestli máš ten pocit, že to tak máš dělat, pak minimálně z hlediska lidské slušnosti není třeba kazit diskuzi, která s tím nesouvisí.Jestli máš potřebu se o mě neustále a na každé diskuze , do které vstoupím nějakým způsobem navážet, nechápu to, a je mi to nepříjemné.Zkus soudit lidi,, které znáš, o kterých něco víš a ne podle pár písmenek.A nemyslím to zle.Jestli po někon chceš, aby se srovnal, pak je dobré začít především sám u sebe.Můžu se Tě na něco zeptat? Kolik Ti je?

Janys (Čt, 8. 1. 2004 - 15:01)

Když nepřesvědčovat, tak ne.Jak je Klárko jednoduché někoho odsoudit, bože neznám Tě, nevím kolik Ti je, ani co děláš, ale jedno vím jistě.Labilita se určitě nevyznačuje nějakými zprávami na netu a nikdo nedělá nic bez příčiny.Ani já ne.Ale já nemám pocit, že bych se měl právě tady někomu zpovídat ze svých činů.Jestli máš ten pocit, že to tak máš dělat, pak minimálně z hlediska lidské slušnosti není třeba kazit diskuzi, která s tím nesouvisí.Jestli máš potřebu se o mě neustále a na každé diskuze , do které vstoupím nějakým způsobem navážet, nechápu to, a je mi to nepříjemné.Zkus soudit lidi,, které znáš, o kterých něco víš a ne podle pár písmenek.A nemyslím to zle.Jestli po někon chceš, aby se srovnal, pak je dobré začít především sám u sebe.Můžu se Tě na něco zeptat? Kolik Ti je?

Klara (Čt, 8. 1. 2004 - 14:01)

oprava: samy za sebe

Klara (Čt, 8. 1. 2004 - 14:01)

Terezo, souhlasim s tebou. Myslim, ze nikoho presvedcovat nemusis, Honzo. Skutky mluvi sami za sebe. Uz ta tva uvodni veta. "Nevim, jestli jsem tady spravne." Diskusi na doktorce uz sledujes hezky dlouho a vis, jaka temata tohoto typu se tu objevuji. Pusobis na me velmi labilne a asi by jsi se mel zmatozit. Ne, tohle neni urazka, jen rada. Mej se, ahoj.

Janys (Čt, 8. 1. 2004 - 12:01)

Ty se ale Terezko krutě mýlíš...ono to možná všechno tak vypadá, asi lacině, hloupě, divně....ta skutečnost je uplně někde jinde.Uplně.Nejlépe Tě o tom přesvedčím tím, že Tě přesvědčovat nebudu...Jsi ale vážně vedle.Fakt.

Tereza (Čt, 8. 1. 2004 - 12:01)

Danému tématu se věnuju, jen v širších souvislostech, než by se ti asi líbilo. Protiví se mi onanovat s někým, kdo v jiné diskusi láme Terezy jenom proto, že se tak jmenují, a přitom současně chodí s někým jiným. Nechci být ani hloupou husičkou, která naivně uvěří tomu, že jsi pohodový sympaťák naprosto bez jakýchkoli problémů, s atraktivním povoláním, a které by snad mělo polichotit, že je ti úplně jedno jaká jsem, hlavně když se jmenuju Tereza. Abych navíc ještě sledovala, jak vedle mě hledáš nějakou pražandu na společné onanování. Díky, nechci!

Klara (Čt, 8. 1. 2004 - 09:01)

Myslim, ze jsi to ty, kdo zde neustale uplatnuje svoje ego. Zamysli se konecne. Ahoj

Janys (St, 7. 1. 2004 - 18:01)

Bylo by uplně super, kdyby se Klára aTereza věnovaly dannému tématu a jestli je to nebaví, pak myslím, že je tady dost jiných diskuzí, kde mohou uplatnit své ego.Děkuji.

Reklama

Přidat komentář