Reklama

chat nad 40 let

Default User Image
HASICSKY PLES (Út, 13. 2. 2024 - 16:02)

HLEDAM ZENU KTERA BY SLA SEMNOU NA HASICSKY PLES DO PLCHOVA AT SE MI OZVE NA MOBIL JEN SMS  NA TEL720437429  SVOBODNA ZENA KTRERA SI CHCE UZIT ZABAVU   PROSIM OZVI SE DO PATKU A JEN SMS 

Stanley (Út, 24. 9. 2019 - 07:09)

Rád bych našel kamarádku na psaní o všem možném. Je mě 55. Tvůj věk nerozhoduje, ale pokud budeš žena, která ví co chce, tak tím líp. Uvádím email: [email protected]

Jirka (Po, 9. 9. 2019 - 09:09)

Já bych chtěl pokecat o tom, proč lidem vadí dát vydělat ženské na vsi, co provozuje krámek - když má něco o dvě koruny dražší než v Lídlu, tak jí hned pomlouvají, že je okrádá, přitom nechápou, že ona musí nějak to zboží dovézt a že nemá tak výhodné nákupní podmínky jako obrovské řetězce. Oni když pak jedou nakoupit do Kaufu, tak je to vyjde mnohem dráž kvůli benzínu, ale to už jim nevadí. Ani to že podporují světové multimilionáře místo ženské, co vydělává na své živobytí a pro kroužky svých dětí.

Default User Image
Jarka (Čt, 14. 9. 2023 - 11:09)

Lidi nechápou, že i benzín a auto něco stojí a když si pojedou do Kaulandu, tak ty ušetřené kačky na výrobku projedou na benzínu, navíc i to trvá nějaký čas a podnikavým lidem je jasné, že čas jsou peníze a těm lenošivým zase ubyde čas na lenošení a pohodu. Jinak obecně lidi závidí - že je někdo chopen si udělat práci v místě bydliště, že by nedejbože mohl vydělat. Místo toho, aby ocenili, že kdykoliv něco potřebují, stačí ujít pár metrů...

Default User Image
Hans B.B. (Út, 12. 9. 2023 - 23:09)

Souhlas. Já mám malé krámky rád a vydělat jim dávám ale všeho s mírou. Líbí se mi když se snaží a mají jiné věci než velké řetězce, které prodávají jen to, co jde nejvíc na odbyt. Pak nemám problém tam nakoupit. Ale naopak velký nákup toho nejběžnějšího udělám v řetězci taky, protože mám nějaké finanční limity. Kvůli menšímu nákupu se tam ale nepotáhnu. To se mi nevyplatí a malý krámek je blíž. 

Default User Image
Naďa (So, 16. 9. 2023 - 22:09)

V Bystřici máme hlavně malé krámky a je tam jeden, kde se opravdu pani snaží - neustále někde hledá nějaký zajímavý sortment. Využívám to pro děti do školy na svačiny. Bohužel ne všichni toto ocení. Většina by chtěla Kaufland nebo Tesko.

lizoun (Ne, 8. 9. 2019 - 19:09)

Jsem Ostravák taky rád pokecal o všem.přeji krásný den.

Margo (Po, 9. 9. 2019 - 08:09)

O všem pokecat je těžké. Většinou se neznámí lidé baví o počasí či politice. Politika mne nebaví, počasí beru tak jak přijde - dnes u nás ve Středních Čechách prší.

dotaz (So, 21. 9. 2013 - 23:09)

Kde se seznamuji lide kolem šedesátky?

Martina (Út, 4. 12. 2018 - 17:12)

lidi kolem šedesátky se často seznamují na výletecdh pro důchodce. Aspoň moje teta se takto seznámila . Ale ne s muži, našla si kamarádky, s kterými nyní jezdí na výlety, chodí, na procházky, do cukrárny a tak.

honzík (Ne, 15. 9. 2013 - 10:09)

proč si honiš?kdyz to jde...Ahoj, ozvi se, zda sem ještě chodíš.

Ing. Karel Hoff (Čt, 23. 5. 2013 - 10:05)

Sháníte vhodnou brigádu na léto nebo si chcete prostě jen přivydělat? Máme pro Vás více než výhodné řešení a to ať již jste student, matka na MD nebo důchodce. Nabízíme smlouvou podloženou možnost výdělku, naprosto flexibilní pracovní dobu a hlavně pohodlí Vašeho domova. To vše Vám zaručí Německá společnost zabývající se výrobou a distribucí kancelářských potřeb. Ptáte se, co je tedy vlastně náplní práce? Odpověď je jednoduchá, nic lehčího než skládání obyčejných propisovacích tužek. Přičemž u naší společnosti, na rozdíl od ostatních, neplatíte žádné vstupní poplatky, zálohy na materiál ani nic podobného. Materiál je vždy dovezen/odvezen přímo naší společností, takže se nemusíte vůbec o nic starat. Výdělek záleží pouze na čase, který jste ochotni práci věnovat, a obvykle se pohybuje okolo 10 000,--Kč měsíčně. Hledáme zájemce z celé ČR, proto neváhejte a kontaktujte mě na emailu [email protected] pro získání informací ohledně pracovní smlouvy.

:-) (Út, 23. 4. 2013 - 18:04)

šetřílku-)To není šetření to je totálni blbost platit za honku!

jarouseek (Út, 23. 4. 2013 - 17:04)

Komunikace na netu je v podstatě náhražka. A to si lidé nad 40 let už uvědomují. Existují ale různé internetové seznamky - stačí zadat do vyhledávače. Ale bezpečné to myslím moc nebude.

ach (Út, 23. 4. 2013 - 14:04)

šetřílku-)

:) (Út, 23. 4. 2013 - 13:04)

proč si honiš?kdyz to jde...PROC BYCH DAVAL TŘI STOVKY KDYŹ SI TO UDELAM SAM?

jana (Út, 23. 4. 2013 - 10:04)

proč si honiš?kdyz to jde za 300stovky v autě

milan (Pá, 3. 12. 2021 - 15:12)

Jano, jestli jsi z Brna, jsou 3 stovky Tvé ... Stačí mi napsat na [email protected] a domluvíme se ..

aneta (Ne, 24. 1. 2010 - 17:01)

ahoj řůženko jak se máš aneta

Monika (Po, 15. 6. 2009 - 09:06)

Ano, já jsem podstoupila IVF po čtyřicítce. Co Tě zajímá?'

Reklama

Přidat komentář