Reklama

muž - ŠTÍR

Bajka o štírovi (Út, 8. 6. 2010 - 13:06)

Štír prosí žábu, aby ho vzala přes řeku, a žába odpoví: "Nikam tě nevezmu! Vy štíři máte jedovaté žihadlo!"
Ale štír ji dál přemlouvá :" Nikdy bych nezahubil přítele, který mi pomůže."

Žába konečně souhlasí a plave se štírem přes řeku, když jsou v polovině cesty, štír zničehonic žábu bodne.
Umírající žába volá:" Lháři, říkal jsi, že mne nebodneš! Teď se oba utopíme!"
Štír na to odpoví:" Nemohl jsem si pomoci, taková je má štíři povaha."

Anežka (So, 23. 11. 2019 - 22:11)

Plně souhlasím.Muž ve znamení štíra je manipulátor ,lhář...jde mu jen o jeho potřeby!Bodne ve chvíli,kdy to nejmíň čekáte!

Andrea (Po, 7. 6. 2010 - 18:06)

Stir nic moc-bud si snim v...no a já jsem se štírem v pohodě už spoustu let.

Martina (Po, 7. 6. 2010 - 11:06)

Rada s poklonou těn,kdo se nenarodili ve Štíru.Z jakých si bizarních zvířetníkových příčin jsem se ocitla v rodině a okolí plném Štírů,měla jsem možnost je poznat dokonale.Na schůzku nikdy nepřijdou pozdě.Byla by to špatná taktika,rádi se dostaví o něco dříve.Lidé se jich bojí natolik,že si s tím nemusí dělat velkou hlavu,ale přece dělají. A k čemu by byl osten na zadečku,kdyby jej nemohli používat,tak ho prostě i možná nevědomky použijí.Dokážou určit všechna slabá místa,kde se realita střetává s egem a kde se odpor vůči sobě samému nachází blízko pod povrchem.Tam provede operační úder. Co je na tom tak chladnokrevného?Možná ten hrozivý pohled,nebo to nepříjemné mluvení potichu,aby zdeptali viníky?Je požírání slabých jejich právem?Proč? Protože jimi opovrhujete,stejně jako kňouraly a těmi,kdo si nevědí rady,místo toho aby jste jim pomohli,necháváte je nemilosrdně popravit.Slovo ,,Škorpión ,pochází z řečtiny a znamená ,,rozsekat,,.

s. (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Žena.

L. (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Stir nic moc-bud si snim v pohode nebo uplne v prdeli zadny mezi neexistuje.vetsinou vidi jen svou pravdu a kdyz clovek s necim nesouhlasi snazi se ho ukecat a uhnat..taky maji sklon ze sebe delat chudaky-tot moje zkusenost se tremi stiry.

K. (Út, 27. 4. 2010 - 10:04)

Tak na to jestli jsi hezká?...
To píše chlap....

s. (Čt, 22. 4. 2010 - 12:04)

Tak na to jestli jsi hezká? Se ho raději neptej!Řekne to sám ,až bude chtít.Zrada?No spíš má milión jiných starostí.

Jarda (Čt, 22. 4. 2010 - 11:04)

Aha, že ty jsi také štír?...Veliké srdce, to ona opravdu má ta moje Lvice. Tak veliké, že se jí do něj vešel i jiný muž a to prej proto, že jsem jí díky tomu, že jsem makal od rána do večera zapomněle říct, že je hezká. To je opravdu důvod...Jasně, každý potřebuje pohladit, byť jen slovem, ale mohla přijít a mluvit se mnou. Takže nesouhlasím, s tím s tvrzením "nepodrazí Vás". Já to považuji rovnou a zradu...

fík (Ne, 11. 4. 2010 - 12:04)

ano, není radno si se...Tak to jsi měla štěstí. Já znám několik štírů, a i když jednáte fér, stejně se oni přetvařují a v momentě, kdy se jim to hodí, na vás udělají podraz.

Andrea (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

ano, není radno si se štítem zahrávat.Ale jak s ním jednáte fér, tak je prima.Mám doma štíra už dost dlouho a je mi s ním dobře.

gari (Ne, 11. 4. 2010 - 10:04)

já znám jednu,která si...Slepice nejdem a prolhaná už vůbec ne. To sis mě aasi s někým spletl.

s. (Ne, 11. 4. 2010 - 09:04)

Není radno si zahrávat s mužem Štírem,chladným zevnějškem jen blafuje.A uvnitř je žhavý do ruda.

Milá Gari (So, 10. 4. 2010 - 22:04)

nejvíc je hajzlů mezi...já znám jednu,která si říkala Gari a ta byla slepice prolhaná.Doufám,že to nejsi ty.

Soňa (So, 10. 4. 2010 - 19:04)

nejvíc je hajzlů mezi...výborně tohle může napsat jen zoufalec , který potřebuje na cokoli svést své neúspěchy, a proč ne na takovou hloupost jako je datum narození. Zapoj ten mozek někdy.

gari (So, 10. 4. 2010 - 19:04)

protože jsem štír a štve...nejvíc je hajzlů mezi štíry

Štír (So, 10. 4. 2010 - 18:04)

Tak co sem lezeš když je to...protože jsem štír a štve mě jak si tady vylejváte svoje vzteklý pocity a obviňujete znamení štíra ze svého podělaného vztahu...ty chytračko.Když je člověk hajzl a mrcha,tak nemusí být štír nebo lev,ale cokoliv.

Soňa (So, 10. 4. 2010 - 11:04)

bez ohledu na znamení na blba narazíš tak i tak, ať je ryba nebo štír to je přece uplně jedno.

hhh (So, 10. 4. 2010 - 10:04)

Bože to jsou moudra.Hlavně...Tak co sem lezeš když je to krvina

Štír (So, 10. 4. 2010 - 09:04)

Bože to jsou moudra.Hlavně všichni tady moc věříte na znamení a ono to zdaleka takové není.Když budete chtít,tak najdete štíra i lva v každém.

Reklama

Přidat komentář