Reklama

Ztráta čichu

Pubel (Út, 2. 12. 2008 - 09:12)

po jedne velmi tezke viroze se mi hodne zhorsila chut a cich,protoze rad varim,tak jsem pouzil metodu Jiřího Cingroše podle knihy URINOTERAPIE-rano a vecer si do nosnich direk nakapu vlastni moc a vysledek je NESKUTECNY-jen musite v sobe prekonat odpor,ktery k vlastni moci mate!!!ZADNY doktor neumi to,co vase vlastni moc a nikomu to nerikejte,protoze by nad vami jista skupina blbu ohrnovala nos,ale ucel sveti prostredky!!!'

Pavel (Po, 1. 12. 2008 - 09:12)

Díky za radu,určitě vyzkouším.'

ml (Po, 1. 12. 2008 - 08:12)

Pavle,kup si v lékárně heřmánek.Dej do kastrolu do varu.Pak ho dej na židličku,na druhou sedni a hoď přes sebe deku a inhaluj.Bude z Tebe téct jak z vola ale pomůže to.Fakt.'

Pavel (Po, 1. 12. 2008 - 08:12)

Ahoj ,je mi 38 let a právě si tady čtu co mě asi čeká,mám rýmu už asi měsíc ,je dost silná ale bez teplot,lékaře jsem nenavštívil a necítím a mechutnám už asi 20 dní.Dcera měla vši a když jsem jí hlavu stříkal silným octovým roztokem tak jsem necítíl nic jen jak mě štípe v nose a krku.Někdy po ránu se mi zdá,že na okamžik zacítím kolínskou co si dávám po holení,ale hned zas nic.Teď jsem si koupil Tea Tre Oil a vytírám si nosní dírky 3x denně a večer i inhaluji.Doufal jsem ,že se to samo upraví,ale teď tady čtu ,že je to asi beznadějné,navíc jsem spíše pesimista.Všem i sobě tedy držím palce.'

Jiřina (Út, 7. 10. 2008 - 20:10)

..já mám nález Ct na mozku negativní....'

Olin (Po, 6. 10. 2008 - 11:10)

přečetl jsem si pár příspěvků, ohledně ztráty čichu.Možná by stálo za úvahu nechat si vyšetřit na magnetické rezonanci tu část mozku,která odpovídá za čich.'

Olin (Po, 6. 10. 2008 - 11:10)

přečetl jsem si pár příspěvků, ohledně ztráty čichu.Možná by stálo za úvahu nechat si vyšetřit na magnetické rezonanci tu část mozku,která odpovídá za čich.'

Magda (Út, 30. 9. 2008 - 20:09)

Pokud necítíte teprve pár dní nic to není může to být jen z nachlazení.Já jsem třeba necítíla přes 2 roky a čich se vrátil,pak zase ztratil,Teď jsem necítila 3 měsíce a už jsem zase byla nešťastná. Před měsícem jsem byla u homeopatky,říkala že navrácení čichu mi nemůže slíbit s ohledem na to,že trvale víc než 9 let beru spreje do nosu s kortikoidy,tak jsem na vážkách,myslela jsem, že mi mají pomoci,proto jsem tu dávala dotaz ohledn těchto různých sprejů (7.9.2008.)Nicméně přestala jsem je brát a čich se mi vracívá na delší časové úseky.Dřív to bývalo třeba jen na pár sekund jednou za čas a pak zas dlouho nic.Nevím jestli je to homeopatiky a le já zkouším všechno.Mějte se krásně a kdzžtak sem připište svoje zkušenosti s těmi kortikoid-spreji,nebo s homeopatiky.Díky'

Lubos (So, 14. 11. 2020 - 15:11)

Paní Magdo či berete za homeopatika já beru sprej dimistrin s kordikoidi s vůbec nezabírá co mám dělat prosím o radu dekuji

63jafa"seznam.c (Čt, 25. 9. 2008 - 15:09)

Dobrý den všem co necítí,je to fakt dost hrozně divné kousat do řízku a chroupat čokoládu a nemít z toho ty slastné pocity.Já mám ztrátu čichu a chuti teprve pár dní,tak jsem jukla na net,kdy jako mně to opustí a jsem dost překvapená,že třeba to bude setrvalý stav.To mně dost děsí.Je to po sexu druhá nejlepší věc-třeba mlsání pomerančové milky a bramborový salát a svíčková a medovník!Já vím jsou daleko horší věci na světě,tak se s tím prostě musíme smířit.Jednu výhodu to ale má.Jsem dost, tedy byla jsem háklivá na pachy-např.laciný parfém,aviváž,ponožky nošené celý den ( ne moje!)agresivnější pot,tyhle nevůně mně téměř do půl hodiny vyvolaly migrénu a to dost drsnou.Teď jí netrpím.Aspoň jedno pozitivum.:-)'

Jiřina (Čt, 11. 9. 2008 - 22:09)

Ad.můj příspěvek ze dne 19.8.08...Bioparox v mém případě účinný nebyl ani trochu....Tak zjišťuju dál....'

Magda (Ne, 7. 9. 2008 - 13:09)

Chci se zeptat bere někdo z vás Sprej do nosurhinocort,nasofan,nasonex nebo flixonasu.Zajímá mě jak vám zabrali nebo nezabrali v souvislosti se ztrátou čichu a z jakého důvodu vám je předepsali.
Díky'

Jiřina (Út, 19. 8. 2008 - 19:08)

Taky zkouším Bioparox.A s homeopatičkou jsem taky mluvila.Počkám,co ten Bioparox dokáže nebo nedokáže,a pak se na homeopatii objednám.Bylo to zvláštní setkání....,prý mi dokáže čich i chutě "vrátit",ale nejdřív se (cituju)"musíme vrátit do doby,kdy se vám ztratily....".
Hypnóza...že by byla účinná??'

Jana (Út, 22. 7. 2008 - 19:07)

Kdyby Vám ty prášky pomohly, můžete nám sem napsat, jak se jmenují??Děkuji a přeji, ať to zabere..'

Návštěvník (Čt, 17. 7. 2008 - 14:07)

já už necítím asi rok, právě mi doktor napsal nějaké prášky na lepší prokrvení sliznice tak uvidím........zkoušeli už hodně věcí ale zatím bezůspěšně'

Návštěvník (Čt, 17. 7. 2008 - 14:07)

já už necítím asi rok, právě mi doktor napsal nějaké prášky na lepší prokrvení sliznice tak uvidím........zkoušeli už hodně věcí ale zatím bezůspěšně'

Magda (Pá, 11. 7. 2008 - 22:07)

Ahoj,pročítala jsem starší příspěvky v této diskusi a někdo tam radí nosní kapky z mořské soli STERIMAR,tak je vyzkouším.Taky mě překvapilo,že spoust z nás odeslali na neurologii,mě tedy ne.Co si člověk sám nezjistí,ještě abych radila doktorům.Taky někdo dostal léky na podporu nervové činnosti,já taky ne.Píšu to sem,aby jste věděli co všechno můžete ještě zkusit.Já jsem si teď sama naordinovala BIOPAROX(antibiotikum do nosu)volně v lékárně,napadlo mě to po Lubošově příspěvku.Maličko se mi čich vrací,nechci to zakřiknout.Mějte se hezky a mnoho úspěchů v další experimentální léčbě a samoléčbě.'

Jiřina (St, 9. 7. 2008 - 00:07)

Tak jsem si nás po delší době opět "nalistovala",ale pozitivní zprávu nenesu.Nic se mi nezlepšilo,nic nezabralo a neurolog mne "dorazil" svou odpovědí :" ...no,přece když si useknete ruku,taky vám nová nenaroste..." Když si to tady tak čtu,asi to byl poslední doktor,ke kterému jsem se svou ztrátou čichu a chutí zašla...'

Magda (St, 2. 7. 2008 - 21:07)

Ahoj,tak vidím ,že i muži mají stejný problém.
Já si taky myslím že mám v nosních dutinách pořád zánět bude to nejspíš chronické,ale na ORL my říkali,že mám zduřelou sliznici,tu mi při zákroku odstranili,ale ona asi zase znovu naroste,tak to bude nejspíš ten problém.Jiné metody jako Ivana jsem nezkoušela,ale vidím,že nic platno.A co HOMEOPATIE?'

paja 38 let (Pá, 20. 6. 2008 - 16:06)

ahoj problem a taky velka starost se tyka take nas muzu u mne je cich uz minimalne 2 roky pryc a neslo to ze dne na den ale postupne beru pet druhu kapek na par chvilek se to spravi a pak je to nadlouho pryc uz jsem byl i na orl parkrat co na plat budu muset podstoupit slozitejsi zakroky nejhorsi jsou rana to pcikam aspon desetkrat za sebou a je mi to blbe vuci ostatnim divaji se na mne jako kdybych je chtel nakazit rymou a myslim taky ze je to depresivni

Reklama

Přidat komentář