Reklama

Bolesti krcni patere

Silvie (Po, 28. 8. 2006 - 18:08)

Asi tak. Nikdy mě totiž nepomohlo takové to hlazení na rehabkách.'

nela (Po, 28. 8. 2006 - 16:08)

Šup k chiropraktikovi!'

Silvie,Brno.31 (Pá, 25. 8. 2006 - 19:08)

Bohužel mám taky nepříjemné problémy s krční páteří a vím,že to chce porovnat celá záda včetně křížové oblasti.Koupila jsem si i videokazetu podle které cvičím,je to na celou část páteře.Pokud vyskočí nějaký ten obratel,je dobré přikládat kostival,mám s tím výborné skušenosti a je to dobré i na plotýnky.'

Petra,Zlín. (St, 23. 8. 2006 - 20:08)

Je mi 31 let,mám problémy s krční páteří.Rentgen páteře a oční pozadí mám v pořádku.Pokud se mi blokne,nic mne nebolí ale trpím velkými závratěmi.Léky neužívám,mám jen procvičovat.Cvičím poctivě dvakrát denně,ale zlepšení nepozoruji!Chodím na neurologii,kde mně napravují.Po nápravě se cítím velmi dobře,ale bohužel asi potýdnu mám zase závratě!Kdo může ať poradí!Děkuji moc..'

meggie (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Já chodím s těmito problémy k neurologovi, také mě napravuje tak, že mi vrací obratle tam kde by měly být, ale do té správné polohy už to asi vrátit nedokáže, spraví to vždy jen o kousek a já mám pak víceméně pokoj, jen nemám krk tak pohyblivý na jednu stranu. Akutní a hodně bolestivé potže mě chytnou tak jednou dvakrát do roka, když se mi ty obratle nějak zaseknou, tak to pak zase jakžtakž napraví a je to docela dobrý. Ale já bych chtěla mít záda úplně v pořádku...Každopádně se zkusím informovat o nějakém tom chiropraktikovi.'

Návštěvník (So, 19. 8. 2006 - 10:08)

Musi to byt hrozna bolest! Rada poradim z vlastnej skusenosti. Trpela som velkymi bolestami hlavy po 8 mesiacov, bola som praceneschopna po celych 8 mesiacov neznesitelnych bolesti, ktore som mala denne, bolesti mi utlmoval len morfin. CT a MRI vysli bez anomalii, ziaden nador na mozgu. Od bolesti mi pomohol chiropraktor, ktory mi urobil rtg celej chrbtice. Bola som zhrozena, ked mi ukazal moje snimky. Prve 3 stavce pod lebkou som mala vytocene, dva stavce do lava a treti do prava. Stavce mi napravil manualne, rukami mi vytocil hlavu do oboch poloh, v krku to silne zaprastalo a bolest bola prec! Chiropraktor, je vystudovany lekar chiropraktik. Navstevovala som jeho ordinaciu po 3 mesiace, 4 x do tyzdna, pretoze moje svaly na krku sa stale vracali do povodnej polohy a vytlacali mi stavce naspat, do nespravnej polohy. Po troch mesiacoch navstev chiroprakta netrpim ziadnymi bolestami hlavy! Svaly na krku sa mi ustalili do normalnej polohy a stavce su v polohe, akej maju byt! Odporucam kazdemu, kto ma bolesti hlavy, ci migreny, navstivit ordinaciu chiroprakta - odborneho lekara. Zarucene Vam pomoze, tak ako pomohol mne. Neurolog - odborny lekar, ma liecil na neuralgiu trojklanneho nervu drastickymi liekmi, ktore mi vobec nepomahali. Neurolog mi navrhoval operaciu - preseknutie nervu nad zatylkom, na bolestivej strane hlavy, s cim som nesuhlasila, pretoze mi nevedel zarucit, ze mi bolesti ustupia. Takztiez po preseknuti nervu by som zostala paralizovana na polke tvare!!! Tak som sa rozhodla navstivit chiroprakta, na radu dobreho priatela, ktory vdaka skolioze stratil cuch. Chiroprakt mu chuch vratil, skolioza ho prestala trapit, trpel bolestami chrbtice medzi lopatkami. Vdaka chiropraktorovi, moj zivot sa zmenil k nadhernym dnom, bez bolesti hlavy, ktore ma trapili denne po 8 mesiacov. Zuzana z Canady.

meggie (Pá, 18. 8. 2006 - 16:08)

Dobrý den paní doktorko, mám podobné potíže, krční páteř mám zablokovanou každou chvíli, ale bohužel i v době, kdy ji mám v pořádku, tak mám díky vychýlenému obratli výrazně omezenou pohyblivost na jednu stranu. Chtěla bych se zeptat, jestli se dá tento problém řešit operativně, protože můj doktor mě vždy odblokováním akorát zbaví těch nejakutnějších potíží. Mám dojem, že se to také odráží na mém držení těla. Moc děkuji za dopověď.'

, (St, 16. 8. 2006 - 00:08)

chtělo by to prokřupat:-))'

Lott (So, 22. 7. 2006 - 17:07)

Na pater doporucujeme fizycka a meditacni cviceni podle systemu SANCE. Ojedinely kurz v r.2006 bude probihat na Hvaru (16.-30.9.), jednodenni seminare 2.9. V Praze, 9.9. v Olomouci. Informace na www.lott.cz

Tomáš (Pá, 21. 7. 2006 - 23:07)

Tibor Pačan-slovenský lidový léčitel
1. specializuje se na onkologické nemoci tj. rakovina, nádory, leukémie, provádí vylepšení trvalých následků po autonehodách, neplodnost, epilepsie, velmi dobře zničí i cukrovku
2. léčí též běžné diagnózy jako migrény, bolesti zad, kloubů, ledviny, játra, žlučník, záněty všeho druhu, cysty, získané oční vady, revma, prostatu, křečové žíly...
2.léčba trvá 3-14 i 30 dní podle celkového stavu pacienta a jeho diagnózy
3.léčení probíhá u p.Pačana v klidném prostředí rodinného domku na slovenském venkově
4.PROBÍHÁ NA PRINCIPU LÉČENÍ ENERGIÍ PŘILOŽENÍM RUKOU PŘÍMO NA POSTIŽENÁ MÍSTA

další informace získáte návštěvou internetu www.tiborpacan.cz
přímé dotazy vám odpovím mailem na : Tibor.Pacan"seznam.cz
objednávky směrujte přímo na p. Pačana +421 556 968 760.'

Marcela (Čt, 22. 6. 2006 - 18:06)

Také bych ráda zjistila co je s mou krční páteří. Podle rentgenu mám špatnou C3-C7 a předozadně se mi zužuje prostor kudy vede mícha. Nyní po vyšetření mi doktorka sdělila,že prostory jsou téměř zaniklé.Jsem z toho zděšená co bude dál?Operovat se to nedá.'

jana (Pá, 24. 2. 2006 - 18:02)

prosím o radu co se týká krční páteře, mám stejné problémy jako pisatelka přede mnou. K tomu mě ještě trápí otoky na zádech tzv. spasma.'

Vlaďka (Po, 13. 9. 2004 - 21:09)

Ráda bych vám pomohla, neboť s tímto problémem zápasí můj manžel. Pokud chcete poradit, ozvěte se .Vlaďka.'

katka (Čt, 23. 10. 2003 - 03:10)

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda-li mi nekdo nedokaze odpovedet na otazku, co mohu provest se svou krcni pateri. Zhruba pred tremi roky me zacala zlobit krcni pater. Cas od casu se mi pri nejakem pohybu zablokuje a nemohu pohnout hlavou, doprovazi to neprijemne vystrelovani bolesti ze zatylku do hlavy a po chvili to opet prejde. Cvicila jsem kazdy den, nyni tak dvakrat do tydne, behem dne se snazim protahovat, ale na krk to nema zadny vliv.

a. (St, 27. 2. 2019 - 16:02)

Katko, také jsem trpěla neskutečnou bolestí krčné páteře. Pak mně bolela i hlava. Lékař mi doporučil výměnu matrace a to mi skutečne pomohlo. Teď mám tuhle- https://www.picaso-m.cz/matrace-ze-studene-peny/mirabell-wawe-1-1-zdarma
určitě vyzkoušej novou a kvalitnejší matraci.

A. (Čt, 29. 11. 2018 - 12:11)

Ahoj Kati :) Mně osobně strašně pomohlo, když jsem vyměnila matraci. Teď mám tuhle- www.curem.cz/curem-c-3500-11-1 a jsem velice spokojená!

Reklama

Přidat komentář