Reklama

Sex s tchyní

Petr (St, 9. 7. 2014 - 23:07)

Právě dělám do svojí tchýně, zatím se nechá jen osahávat, vůbec jí to nevadí, spíš naopak. Už je vdova a manžel byl dlouhodobě nemocný, takže nešukali. Pořád mi kouká na péro a nechá si šahat na pipku. Už čekáme jen na vhodný okamžik, když manželka nebude na blízku a pořádně si zašukáme. Nechápu co proti tomu máte? Ona si žádnýho milence hledat nebude a než být frustrovaná, tak raději zasouloží se svým zetěm. Není to žádná sexbomba, normální ženská co jí je 65 let, ale ví jak rozpálit chlapa.

Eda (St, 25. 6. 2014 - 15:06)

Tchýně šuká lepší nez...Nejsi sám,kdo to provozuje.Pokud manželku nezanedbáváš a nežárlí na svojí matku,tchán nic neví,nebo je spokojeným paroháčem,tak je všechno v pořádku.

Leoš (So, 21. 6. 2014 - 19:06)

Tchýně šuká lepší nez...Taková tchyně která šuká s mladým je pořád mladá a dobře vypadá....sex jí dá hodně !!
A mladá to je buchta, ta neumí moc šukat !

Karel (So, 21. 6. 2014 - 18:06)

Tchýně šuká lepší nez moje žena a hrozně při tom řve a je to rajcovní.

Steve (St, 18. 6. 2014 - 18:06)

Je jasný,že základem...Tak si to pěkně užij když myslíš :o))))

Milan (St, 18. 6. 2014 - 11:06)

A jaký pak čuňata? Nebo...Je jasný,že základem šťastnýho manželství,je vzít si dobrou tchýni.Mi se to povedlo.Padli jsme si do oka i s tchánem a šukáme ve třech.Je to ten nejkrásnější mrd,jaký zažívám i když moje manželka je kočka.

??? (St, 18. 6. 2014 - 11:06)

Hold jsi zapoměl na jednu užitečnou radu.Manželku si vyber podle tchýně! Na ní nejlépe uvidíš jak jednou ta tvoje křehotinka bude vypadat! Že jsi si vybral ropuchu, tak to je jenom tvoje věc! My tě do toho nenutili! Můžeš nadávat jedině na sebe! A proč jsi si nevybral nějakou zachovalejší? To tě nenapadlo, že na tu příšeru budeš muset denně koukat? No jó mladej kluk, hrknul si a rozum mu spadnul do trenek! Tak teď tady nenaříkej!

jožin (St, 18. 6. 2014 - 09:06)

A jaký pak čuňata? Nebo...Když si jen představím svoji tchýni, jak vypadala, a ještě k tomu, že bych s ní měl něco mít, tak se mi ještě dnes těžce zvedá kufr!

??? (St, 18. 6. 2014 - 09:06)

A jaký pak čuňata? Nebo snad ta tchýně je bachyně nebo prasnice? Pokud je ještě zachovalá a není ještě vylágrovaná, tak to může být ještě docela divočina. Nebo snad proto, že je tchýně, tak to snad má úředně zakázaný? Tím spíš, že si možná i myslej, že to májí třeba i naposledy, tak šukájí jak o zlatou přilbu! Račte to vyzkoušet a budete mluvit jinak! A když jí to hezky uděláte, tak vám bude podstrojovat, že si budete připadat jak paša v harému!

Steve (St, 18. 6. 2014 - 00:06)

S tchýní? No fůjjj, že se netydíte čuňata!!!

Honza (Út, 17. 6. 2014 - 08:06)

debilové. Kdo měl něco s tchýní, nebude to tady všem zvonit.

Hovnous (Po, 16. 6. 2014 - 22:06)

Běžte s těma sračkama s tchyněma už do špinavé piče, kundomrdové vole!

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 16:06)

Ty černoprdelníku, běž si...Nerouhej se!

Lukáš (Ne, 15. 6. 2014 - 16:06)

Ahoj holky, hlásí se profesionální odpaňovač. Kdo o to chcete přijít rychle a bezbolestně, tak napište na [email protected]

? (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Ty černoprdelníku, běž si raději protáhnout prdel pořádnou mešní svící a že nedokážeš při tom aby ti nezhasla?

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za nemravné texty?
Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,pak snad je vaše náprava ještě možná.

Pokyny pro život v bezbožné době naleznete zde

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

Leoš (Ne, 15. 6. 2014 - 11:06)

Pokud je tchýně schopná, její starý nemůže tak sex s mladým zeťákem jí může dostat z
mindráků že je stará a na nic....
Sebevědomí se jí rozhodně zvýší !! A má to
něco do sebe i v rodině - vztahy!

Cipis (Ne, 15. 6. 2014 - 09:06)

ahoj.mam taky velmi krásnou tchyni..ona to ma strasne rada...oba mame chut to spolu zkusit..ale ještě sme se k tomu neodhodlali..poradte někdo jak na ni mam jit....asi se oba stydíme,ale toužíme...

Hot secretary (Čt, 3. 4. 2014 - 21:04)

V prohlížeči po zadání...To bude asi tím Helenko,že velice ráda používáš asi nějaké jiné prohlížeče než zcela běžné,které nejsou přehnaně explicitní...

Hot secretary (Čt, 3. 4. 2014 - 20:04)

Věřte že na vás žádný...Můžete v klidu věřit,že budu jedině ráda,když se zeť lezení po mě a podobných aktivit vyvaruje a bude se ke mě chovat slušně s respektem jako k matce jeho partnerky...

Reklama

Přidat komentář