Reklama

Sex s tchyní

! (Ne, 30. 3. 2014 - 00:03)

Musím souhlasit!

Petr (So, 29. 3. 2014 - 23:03)

Všichni zapomínáte na jedno, i tchyně je jen žena a když to na ženskou přijde, nezná bratra, natož dceru. A dámy, chyťte se za nos, časem jste všechny nevěrné a mezi sebou velmi rády soutěžíte, pokud jde o to druhé vyfouknout chlapa.

Hot secretary (So, 29. 3. 2014 - 00:03)

Já se ničemu nedivím!...To si asi špatně pochopil můj příspěvek.Uvedla jsem je několik příkladů-důvodů proč třeba(zrovna ta tvoje)leží jak leží a že (u vás) nedává svoji rozkoš najevo tak až padají lustry na zem.Tak nevím proč by mě měl můj manžel vyhodit???Nekomentovala jsem svoji situaci,ale možná její a tvoji...

??? (Pá, 28. 3. 2014 - 21:03)

Já se ničemu nedivím! Když máš kolem sebe více ptáků jak hajnej v lese? Nikdo se nediví, že když přijdeš domů tak už tě to s manželem nebaví a akorát roztáhneš nohy a ležíš jako pytel hovínek a a myslíš si aby už to pro tebe zkončilo a brzo se udělal.Pak se nediv, že mu to vše přestane něco říkat a přestane mu na tobě záležet.Pak opravdu už jen následuje výstřik a odval! bohužel si také nic jiného nezasloužíš a jen se divím, že tě ještě nevypráskal z domu!

Hot secretary (Pá, 28. 3. 2014 - 14:03)

Nevím co je na ní...A divíš se???Čekala náruživého chlapa s invencí,ale stálá několika minutová udýchaná realita s odvalem a následným zalomením bez ohledu na její potřeby vykonala své.Tak se zařídila po svém.Nebude přece po vyčerpávajícím maratónu poloh a praktik s kolegou z práce,se sousedem prostě s milenci (v nejhorším možném případě s tvým otcem) vyvíjet nějakou aktivitu s hlavou plnou zážitků a v očekávání nových dobrodružství nadcházejících dní tě nechá provést parádní odval.A co bych měla závidět???Ani náhodou bych nechtěla zničit vše kolem lacinou promenádou v tangách poukazující spíše na čiré zoufalství než přitažlivost...

??? (Pá, 28. 3. 2014 - 00:03)

Nevím co je na ní svěžejší, když leží v posteli jak pytel hoven!

? (Čt, 27. 3. 2014 - 22:03)

To závidíš co?

Hot secretary (Čt, 27. 3. 2014 - 19:03)

jo to neuspěchám..to se...Kdyby si se raději věnoval manželce...

Pro zeťáka (Čt, 27. 3. 2014 - 15:03)

Přesně tak! Nesmíš při tom tlačit na pilu! Jen tak z lehounka, občas někde nezávazně pohladit, letmé jako by náhodné dotyky, pochválit, zhodnotit a musíš jí nechat aby si sama na tebe myslela a doslova sama na tebe dostala chuť.Jak by jsi více přitlačil, tak by se mohla zašprajcnout a to by byl konec.Jen ji nech, ona dojde jak brambor v páře a to bude potom tanec! Neboj ona to nevydrží, je přece jen ženská a pokud jí to schází, tak se brzo dočkáš.Nesmíš u ní vzbudit sebemenší podezření, že jí k něčemu nutíš, to musí být opravdu jen její rozhodnutí! Někdy opravdu méně je ve skutečnosti více. Držím palce!

Nela (St, 26. 3. 2014 - 16:03)

Te me tchyne se stalo, ze...Pokud neměla zuby,tak to naopak muselo být bez rizika,že se rozvášní a kousne.Pokud musíš při orálu cítit zuby na penisu,tak jsi masochista.

budoucí zeťák (St, 26. 3. 2014 - 11:03)

Nic neuspěchej, sama k tomu...Takže vyčkávat a nechat vše na ní?

Hot secretary (Ne, 23. 3. 2014 - 21:03)

Te me tchyne se stalo, ze...Spíše nějaké kvalitní prášky na spaní,aby si se probudil až na zazvoněním budíku a nezdáli se ti takové sny.....

Jarda Zlin (Ne, 23. 3. 2014 - 15:03)

Nic neuspěchej, sama k tomu...jo to neuspěchám..to se neboj.ja ji porad hladim po prdelce.drzi jak pribita..provokuje mne.presleka se chodi jen v tangách..na to ze ma 50.je zachovala..kdejaka 30ji muze zavidet.snad brzo podrzi..ale kozicky ma fajn..
dal bych si nejakou takovou maminku....

KH (Ne, 23. 3. 2014 - 03:03)

Te me tchyne se stalo, ze kdyz me kourila, tak ji pri tom vypadli umele zuby - klapacky. A pak uz to nebylo ono - misto vasnive kurby jen takove nemastne neslane zuzlani.
Proto doporucuji - podivejte se (nez se ozenite), zda ma tchyne vlastni a zdrave zuby.

Jardo (Ne, 23. 3. 2014 - 01:03)

Nic neuspěchej, sama k tomu dá signál, jinak by jsi vše mohl skazit.A pokud na tebe zaútočí kozama jako na mne, tak to je jasný a rafni za ně, na nic už potom nečekej!

jarda zlin (So, 22. 3. 2014 - 15:03)

jo to znam...to sou chute.tchyne je taky porad nadrzena..sem tam se pohladíme po prdelce a tak.ale vse chce cas...nahlodava mne a ja ji..a pak to pude..

J (St, 15. 5. 2013 - 14:05)

Ziju se zenou a s tchyni v...Jak jsi trestán? to nějak nechápu.....

!!! (Po, 10. 3. 2014 - 08:03)

To už jsem tady psal!

budoucí zeťák (Po, 10. 3. 2014 - 08:03)

No tenkrát mě bylo když...A jak si jí dostal? Nebál ses při prvním kroku? :-)

!!! (Po, 10. 3. 2014 - 08:03)

Jó vidíš zapoměl jsem na tvůj dotaz jak flirtuji s tchýní? Občas ji donesu kytičku,zapálím svíčičku, vyměním ve váze vodu a vzpomenu když jsem na ní ležel a jen v duchu si říkám, dnes máš na sobě 2 metry poctivé hlíny a jsi asi spokojená! Dnes už nic neříká.

Reklama

Přidat komentář