Reklama

Sex s tchyní

Hot secretary (Čt, 3. 4. 2014 - 20:04)

Máte divné komplexi.Proč? Mě se ta scéna skrývající se pod odkazem tchyně si užívá jako děva vůbec nelíbila nebo snad tobě Helenko ano?Nevím,co by na to mělo ženu zaujmout.Leda tak možná místní snílky,kteří se nemohou smířit s faktem,že s nimi tchyně nikdy nic mít nebude a marně přemýšlí proč si partnerka daleko lépe užije sex s kolegou,kamarádem,sousedem...

Hot secretary (Čt, 3. 4. 2014 - 19:04)

...A to má být jako co???Lacinost bez ohledu na potřeby ženy,která zaujme jen muže.Navíc s hodně mizernou produkcí,která se snaží prezentovat děj scény v duchu druhé poloviny 18 století.Snahu křečovitě dohnat líčení a styl kostýmů poplatný době ve které žil Mozart dorazí aktérka,která vystupuje s dlouhými umělými nehty a má oblečeny silonové samodržící punčochy.Asi vrchol přestav zdejších snílků...

Mirek (Čt, 3. 4. 2014 - 19:04)

Realita je taková,že žena...Celkem souhlasím.Dokážu si ale představit,že za určitých okolností se můžou zet' a tchýně,pokud mezi nima funguje nějaká chemie,spolu po předchozí případné konzumaci alkoholu i vyspat.Je to chyba,a oba by si to měli uvědomit a vzpamatovat se,dokud se z toho nestane precedens.Rozhodně neobhajuji jakési vzájemné svádění k sexu a flirtování,měli by se toho vystříhat,ale jednorázové selhání by se dalo nějak odpustit,jelikož jsme všichni jen lidi.

fuck to Hot se (Čt, 3. 4. 2014 - 19:04)

Realita je taková,že žena...Go is to anál !!!!

Hot secretary (Čt, 3. 4. 2014 - 19:04)

Po té face asi následovala...Realita je taková,že žena si v takovém věku umí sex a vše kolem náležitě vychutnat.Podobné hovadiny jako akty zoufalství a k tomu ještě s vlastním zetěm se nekonají.Pokud muž reaguje obrannou pěstí na políček,kterým žena /a je jedno jestli se jedná přímo o tchyni/ dává najevo,že překročil veškeré meze je od hlavy až k patě zakomplexovaný a o nízkém sebevědomí nemůže být ani řeč,protože žádné nemá...

tchýně mrdaná j (Út, 1. 4. 2014 - 00:04)

http://xhamster.com/movies/1465735/angelica_bella_double_feature.html

Hot secretary (Po, 31. 3. 2014 - 22:03)

No nevím, váš manžel je...Nevím z čeho usuzujete,že je můj muž padavka nebo hadr.Psala jsem jen o tom jak se dá zareagovat na situaci či trik,když chce zeť osahávat tchyni u sporáku.Nejsem žádná amazonka,určitě bych mu dala najevo,že se mi takové chování nelíbí.Dostal by šanci o tom popřemýšlet a při opakovaných pokusech překračující moji mez únosnosti by následovala facka i možná pomačkání.Vedle svého muže jsem se dokázala prosadit.Jsem dominantnější než manžel,ale on i já se za to nestydíme.Rozhodně není hadrem,padavkou či pod pantoflem.Jsme si navzájem oporou a je pro mě tím správným parťákem do nepohody...

Leoš (Po, 31. 3. 2014 - 22:03)

Paní "hot secretary" je odvážná za zády manžela. Že jo?

tchýněmrd (Po, 31. 3. 2014 - 22:03)

Stále čekám na odpověď od té žhavé mámykundy - " hot secretary "

Jan (Po, 31. 3. 2014 - 21:03)

Myslím,že by se po mém...No nevím, váš manžel je asi padavka, ale ne každý je hadr. Já například viděl ženskou, které muž zlomil čelist.

Hotline (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

Serte na tchýně a jejich jeskyně !

tchýněmrd (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

Myslím,že by se po mém...Milostivá a Vy jste tchýně ?

Hot secretary (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

Myslím že na to mu bude...Myslím,že by se po mém přátelském upozorněním na nevhodné chovaní asi žádná pěst,šlapaní,hod hrncem a podobná reakce v záchvatu vzteku pošlapaného mužského ega a ješitnosti nejspíše nekonala.Opařený by byl leda on sám a to bolestí.Nakonec by byl rád,že mu tchyně sama nabídne rámě.Otřeseného po erotickém traumatu ho uloží na pohovku a nabídne mu,že mu občas přinese led.Pokud se takto reaguje na svoji manželku či eventuálně milenku,kterým vyhovuje taková rychlovka u sporáku tak je to jedině v pořádku,ale měl by také neurážlivě akceptovat postoj tchyně,když ho slušně odmítne a nevytvářet dál vypjaté situace.Nakonec bych z toho při jeho vzrušení stejně nic neměla.Rozpláclá na sporáku zadkem k němu bych se jen marně ohlédla za sebe a zjistila bych,že ten vejtaha je dřív hotov než začal.Odkráčela bych do sprchy se slovy,že snad ví,kde máme kbelík s hadrem a ať je to uklizené než se upravím,protože jestli mi chce opravdu způsobit nějakou rozkoš,tak mi potom pomůže oloupat brambory...

PetrDruhy (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

Kdybych měla takového...Něco na tom je, ale teď je otázka, kdo z vás dvou by byl větší šmejd.

tchýně (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

Tady je krásně vidět,...MRDÁME !

! (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

Tady je krásně vidět, kolik nadrženejch vlčáků tady vartuje a přitom by vojeli i dámský kolo! Jenom se nemůžou vyrovnat s jediným slůvkem ,,Tchýně"

proto (Po, 31. 3. 2014 - 15:03)

tak to pak sorry, ale nebylo...sem to tak psal

to freud (Po, 31. 3. 2014 - 14:03)

To byla prdel . Pěknou...tak to pak sorry, ale nebylo to z tvého příspěvku poznat.

já bych jí (Po, 31. 3. 2014 - 13:03)

pěstí mezi oči !ten hrnec vylil na haxny

Jen abys potom (Po, 31. 3. 2014 - 13:03)

Kdybych měla takového...pěstí mezi oči !

Reklama

Přidat komentář