Reklama

Sex s tchyní

Karel (Čt, 18. 12. 2014 - 18:12)

Tak to já bych mohl tchýni prcat!!
Krásná, udržovaná, cvičí no super baba....
Lepší jak moje žena !!!
Je to hrůza, ale je to tak!!Jak to vidím já !!

Lájoš (Čt, 18. 12. 2014 - 14:12)

Pokud je tchýně krásná a pečuje o sebe, ten její je v hospodě nebo má koníček a je pryč,
tak je jen kousek od toho , aby jí její zeťák protáhl když zůstanou samy v manším bytě nebo domě...A pok má velkou chuť tchýně na sex a už ho delší dobu neměla, nic nebrání jí aby si udělala zejména dobře a mladý pak má rád starší jak umí šukat !!
To mladá nedovede, ta se k tomu musí dobojovat životem!

Kamil (Čt, 18. 12. 2014 - 00:12)

Jedine ceho lituji je, ze...Mily bratricku proto ze nejsi nikde k nalezeni a na techto strankach pises o vztazich a jak si vazis sve maminky a je to to posledni co mas a ani se ji 5let neozves mam pro tebe zpravu dne 26.11.2014 mama zemrela doufam ze se alespon ozves proto ze te hleda notař ozvi se u sestry ta ti da vice informaci.

Kamil (Čt, 18. 12. 2014 - 00:12)

Jedine ceho lituji je, ze...Mily bratricku proto ze nejsi nikde k nalezeni a na techto strankach pises o vztazich a jak si vazis sve maminky a je to to posledni co mas a ani se ji 5let neozves mam pro tebe zpravu dne 26.11.2014 mama zemrela doufam ze se alespon ozves proto ze te hleda notař ozvi se u sestry ta ti da vice informaci.

Pavla (St, 22. 5. 2013 - 11:05)

Když mám chuť na sukání tak zavolam kamošovi a on je spolehlivý a přijde vždy.S tchánem bych to nezkoušela na to nemám.

Eda (St, 22. 5. 2013 - 10:05)

Jak jsi trestán? to nějak...Nedělejte z toho vědu když na tom vůbec nic není,příležitostně tchyni přefiknu taky.Je pěkná kočka jsou s manželkou jako sestry tchán toho asi moc nedá,když se ona moc nevzpouzí.Když s tím má někdo problém,tak prostě nemusí ale komu to vyhovuje tak proč ne?

Standa (St, 19. 11. 2014 - 20:11)

Pičo,nebo pičusi,co máš...Nerozčiluj se nad někým kdo nechápe bonmot a vtip.Já ale když je tchyně šik a tchán na ni nemá čas protože musí do hospody,nevidím důvod proč bych ji nepřefik.

Klaďas (St, 19. 11. 2014 - 17:11)

A jak ti ho může mrdat...Pičo,nebo pičusi,co máš za sračky v tý tvý tykvoni?Ani mevíš kdo jsi,když máš jméno otazník.Asi nevíš co to je tchyně,jinak bys takový chrchel z toho tvýho kundího xichtu nevychrchlal.Hybaj do píííče,Mrdko.

? (St, 19. 11. 2014 - 17:11)

A jak ti ho může mrdat když žádnej nemáš?

KLaďas (St, 19. 11. 2014 - 06:11)

S tchýní mám sex neustále,ona mě mrdá mozek.

Petra (Út, 18. 11. 2014 - 21:11)

Viděli jste iž tohle? Je to naprostá pecka!
http://testsex.cz/?a_box=m7dq62n7

Dušan (Pá, 26. 9. 2014 - 13:09)

Tak teda, doznávám se k...Zkušenost mám se švagrovou.Tenkrát to ale byla budoucí švagrová a okolnosti podivné a následky záhadné.Nutno podotknout,že se to stalo před třiceti lety,týden před svatbou.V nedalekém kempu jsme zapíjeli svobodu s kamarády a zábava byla skvělá.Moje nastávající pro nás zajistila chatičku s dvoulůžkem na nocleh.Během večera se dostavila neplánovaně jiřka,budoucí švagrová.Když došlo na spaní,má snoubenka rozhodla,že jiřka bude spát s náma.Poté nás uložila tak,že jsem spal uprostřed.Vnoci se ale stalo nečekané.Vzbudil mne příjemný pocit v rozkroku a když jsem prozřel, koukám jak blázen,Jiřka mi honí penis.Z obavy jsem ani nehlesal aby se snoubenka nevzbudila,když po chvilce slyším,jak šeptá,aby si ho vzala do pusy.Moje nastávající se na to dívala a já chtěl přestat,ona však řekla abych se nebál.POddal jsem se tedy a nechal Jiřku dokončit dílo a potom jsem raději honem usnul.Ráno o tom nepadlo ani slovíčko a ani za celých třicet let manželství. Jiřince tenkrát bylo 13 roků a ani ona o tom dodnes neřekla slovíčko.Párkrát jsem se manželky na to zeptal ale ona vždy odpověděla,že o ničem neví.Myslím si ale,že to byl od ní dárek pro rozloučení se svobodou.

Míla (Út, 16. 9. 2014 - 03:09)

Cau lidi mam problem pri sexu...Hele michale, neblbni. Něco vo tom vím. Budeš nešťastnej. S timhle si nehraj.

Eda (St, 10. 9. 2014 - 15:09)

Cau lidi mam problem pri sexu...Až budete sami a zase laškovat,tak po ní prostě vyjeď.Buď dostaneš facku,nebo podrží.

michal (St, 10. 9. 2014 - 14:09)

Cau lidi mam problem pri sexu nebo pri kurbe myslim na tchyni nevim proc proste me bere starsi, ale pritelkyni miluji. Tchyne nekdy se mnou laskuje , ale nevim jestli by do toho sla. Poradte jak ji svest

luckin (Út, 31. 8. 2021 - 10:08)

Mam stejny problem,nevim jak na to! Tchyne me bere ale asi to nevi.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

Ta ví věci, o kterých nemáš ani tušení. Ta moje než ovdověla, porodila šest dětí. čtyři krásné holky a dva kluky. Když odjela manželka na zájezd jako tlumočnice, přišla sama."Já vím, že se honíš. Nemusíš to přede mnou skrývat. Mě už vyučili synci. Taky si to dělali přede mnou." Tak jsem ho vyndal a honil. Ona se na to dívala a rukou šmejdila v rozkroku, až jsme se oba udělali. Druhý den přišla s naápadem, že bych se mohl vyhonit v její kundě a bylo to. Manželka po zájezdech a já si užívám s její mámou.

? (Pá, 11. 7. 2014 - 08:07)

Tak té tchýni dej přes hubu noviny nebo skus ty bombarďáky! Abys na to nemusel koukat a neeklovalo se ti to!

Dragon (Čt, 10. 7. 2014 - 21:07)

Tak teda, doznávám se k tomu, že jsem jednou vyklátil svojí švagrovou, protože je to holčina v nejlepších létech(33) a ten její kretén si radši sedne k PC než aby to udělal vlastní rozpálený ženě. Jednou se mi svěřila( mírně podnapilá), že když chce s ním sex, musí ho nejdřív tejden přemlouvat a když dojde na věc, tak je za dvě minuty hotevej, odvalí se stranou a chrápe, jak prase. Prý spolu spí tak jednou za půl roku. Bylo mi ji líto. Je pravda, že by mohla malinko přibrat, ale jinak je to hezká holčina a to, že se ji líbím jsem věděl už od prvního dne, kdy jsme se potkali. Takže, když žena odjela na služebku, tak jsem švagrýnu u nás doma oprášil :-) Ale abych vlezl na tchýni, kurva drát, tož to radši počkám, až žena odjede na další služebku a napíšu sms švagrové :-) Já vím, je to nemorální, hnusný a podlý, ale když já rád pomáhám lidem v nouzi. A navíc je to má příbuzná, tak tam prostě pomoct musím.

??? (Čt, 10. 7. 2014 - 09:07)

Malá rada! Pokud na ni na tu tchýni nemůžeš koukat, tak ji přes hlavu natáhni kalhotky, ale musíš tím zahnědlým dozadu! A nebo můžeš po tmě, to je každá kráva černá!

Reklama

Přidat komentář