Reklama

Sex s tchyní

! dodatek (Pá, 21. 2. 2014 - 14:02)

A já jsem na tom nikdy nenašel nic hnusného? Orgáče jaké si může kdejaká ženská jenom přát! Po takovým tekla ještě půl dne jako Dunaj!

! (Pá, 21. 2. 2014 - 14:02)

Máš pravdu! A jak nám to dělalo dobře! Šukala jak o Zlatou přilbu!

Nikol (Pá, 21. 2. 2014 - 13:02)

Ne nikdy jsem na to...A proč hnusně? To tě nenapadlo,že by to oběma mohlo udělat dobře?

Gina (Ne, 21. 4. 2013 - 15:04)

o krásu,i kdyby byla...Jenomže to tady některá zvířátka vůbec nechápou. Občas sem nakouknu, někdy ty příspěvky beru jako legraci, většinou to ale je tragédie.

!!! (Út, 18. 2. 2014 - 22:02)

Je to hold ňouma!

budoucí zeťák (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Ne nikdy jsem na to...Za osm let jsem nikdy nezahnul...A každopádně díky za komentář. Zajímal by mě taky názor některých žen

jirka (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Ne nikdy jsem na to nepomyslel.Je to slušná ženská a navíc moc hodná.S mojí ženou si dobře rozumí a já bych to bral jako podraz na svoji ženu.Je plno jiných žen,pokud chceš zahnout.Já jsem asi trouba,ale já nechci být nevěrný.Tchána mám taky rád,tak proč bych se měl chovat tak hnusně k oběma.

Budoucí zeťák (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Moje tchyně je pěkná...A nikdy tě nepřitahovala? nikdy si na to ani maličko nepomyslel?

jirka (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

Moje tchyně je pěkná ženská,ale tím to pro mě končí.To bych manželce nikdy neudělal,mám jí moc rád.

budoucí zeťák (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

A co tvoje budoucí...Jirko, něříkám, že s ní chci či nechci souložit. Takhle, hlava říká ne a tělo ano. Jistě že nastávající miluji. Tobě snad žádná žena do hlavy nelezla?

jirka (Út, 18. 2. 2014 - 13:02)

A co tvoje budoucí manželka,to ti to není blbý?Jako že by jsi souložil s oběma?To je teda hnus.Máš vůbec nastávající rád?Asi ne co?

budoucí zeťák (Út, 18. 2. 2014 - 12:02)

Tak to zkus,samozřejmě,že...Je mi jasný, že by to neřekla, ale nechtěl bych, aby na mě pak zanevřela...Každopádně díky

Emil (Út, 18. 2. 2014 - 12:02)

Lidi, musím Vám říci,...Tak to zkus,samozřejmě,že ji nemůžeš hned povalit na gauč a vyhrnout jí sukni.Začni decentně,pohlazením,polibkem ramene,nebo krku a uvidíš jaká bude reakce.Pokud pozitivní,můžeš zvolna pokračovat dál.Jestli negativní,tak se omluv a vycouvej.Pochybuji,že by dceři o Tvojí lehké důvěrnosti něco řekla.

budoucí zeťák (Út, 18. 2. 2014 - 12:02)

Lidi, musím Vám říci, šíleně mě tchýně přitahuje. Už leta, ale neodvážil jsem se cokoli udělat. Jen si pravidelně píšeme e-maily (potají) ale není v nich žádný erotický nádech, spíše si tak povídáme, maximálně s něčím svěříme...
Nevím, jak ona mě bere, ví, že se mi líbí, to jsem jí naznačil hodněkrát. Mám něco zkusit, nebo vše poseru když něco zkusím? Díkes

Ble (Po, 17. 2. 2014 - 18:02)

Hergot, tak když na ní nechtějí koukat, tak ji můžou dát přes hubu noviny nebo natáhnout bombarďáky! Stačí taky ji votočit a píchat ze zadu! Tak včem je problém? Jenom v jejich palicích!

!!! (Po, 17. 2. 2014 - 16:02)

Je to tak! Je spousta těch, kteří se neradi učí něco nového! Taková zachovalá a zanedbávaná tchýně, to je studnice poznání a nepřeberná zásobárna umění milovat! A která by mohla být lepší učitelka?

Libor (Po, 17. 2. 2014 - 11:02)

Máš pravdu,lepší je, se v...Máš pravdu,jsou zeťáci co píchají tchyně,které za to stojí a přiznají to.Jiní je píchají a zatloukají to.Potom jsou blbci,kteří nechají zralou krásu uvadat a civí nato.

Andy (Čt, 13. 2. 2014 - 13:02)

Co v životě neprošukáš v...Máš pravdu,lepší je, se v mládí usouložit k smrti,než ve stáří v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.Nebo jak říká kámoš:radši umřu na AIDS od hezký holky,než na infarkt od blbýho šéfa.

!!! (Čt, 13. 2. 2014 - 12:02)

Co v životě neprošukáš v důchodu už nedoženeš! A proto, co neuteče nebo nevleze na strom ......

Milča (Čt, 13. 2. 2014 - 10:02)

Když jsem sama doma se...Dobře děláte,jsme na světě jenom jednou a když je příležitost pořádně si užít,tak do toho.Musí se jen dávat bacha,aby nám u toho někdo "nesvítil",jinak co oči nevidí,to srdce neželí.

Reklama

Přidat komentář