2536 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Moje máma je taky taková samice- na svůj věk pěkná a při chuti. Navíc hodně koketní. Že se před mym přítelem producíruje, jsem brala jako normální věc, předvádí se před každým, ale až teď mi došlo, že to na něj asi fakt zkoušela..naštěstí pro mě je můj přítel skvělej- neodolatelně a decentně s ní vyběh, a to formou narážek a vtípků- když před ním roztahovala nohy v krátký sukni, přesed si ke mě na křeslo s tím, že se na mě nevydrží dlouho dívat z dálky, ráno když lítala po bytě v průhledný košilce se omluvil, že jí zaskočil ještě v negližé, a zapad do našeho pokoje, a sem tam se jí při rozhovoru vpodstatě vysmál. Máma? Nechala toho. Ale ještě si s ním popovídám, jestli si uvědomil,že po něm vlastně vyjíždí. Asi ano, mě to nenapadlo. Beru to od ní jako součást inventáře..tak uvidíme, třeba se mi přizná, že ho dostala:)!!
19. Srpen 2004 - 12:28
Obrázek uživatele Návštěvník
v. (anonym)
Aldo promiň blbě jsem to pochopila, ale stejně nevadí, že to byla tvoje nevlastní matka, píšeš že jste si dobře rozumněli, takže to vyjde nastejno. Doufám, že jsi jí poslala někam.......pa
19. Srpen 2004 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
v. (anonym)
Terko, spíš si promluv s ní,protože jak tak píšeš,tak to ona vyjížděla po něm, takže to ona by ti to měla vysvětlit a že to je součást jejího inventáře??? To je vtip,ne?Jako tvoje matka by se tak taky měla chovat a né se producírovat v negližé před tvým přítelem a roztahovat na něj nohy, to není normální. S ním bych si promluvila až kdybych věděla, že to na něj funguje. A tady z těch příspěvků je docela zřejmé,že na chlapy to většinou funguje, kor když je tvoje máma pořád pěkná. Víš to že s ní před tebou vyběhl neznamená,že to musí být pravda, kdybych měla něco s tchánem,tak bych s ním právě z toho důvodu před mým přítelem taky párkrát vyběhla, abych to dobře kryla. Ale jestli mu věříš, tak to je naprosto v pořádku. Spíš si fakt hlídej mámu.
19. Srpen 2004 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Alda (anonym)
V.:nepotřebuji se šťourat nožem v ráně po tolika letech , bavit se s ní o důvodech jejího konání a posílat jí "někam". Protože jsem však zjistila, že nemám potřebu se sní bavit vůbec a že mi nechybí, tak neberu telefony a nevyhledávám kontakty. A ona už to taky vzdala po několika marných pokusech a takhle to pravděpodobně i zůstane. Pokusím se odpustit,ale nic víc ode mě chtít už nemůže.
19. Srpen 2004 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Konečně se už ta diskuze dostala zase do normálu, jen mě vadí, že se někdo nedokáže ani podepsat alespoň křestním jménem. Proč se asi schovává za v.,aj.aj.aj., H.B. a jiné, na ty bych vůbec neodpovídal, jestli to berou jako srandičky, tak ať jdou na jiné stránky a jestli jako recesi, pak je tady stejně nikdo nepozná. Anebo jsou úplně odstrčeni od společnosti, nikdo se s nimi jinak nebaví, tak tady jim alespoň někdo odpoví.
26. Říjen 2004 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
To že člověk souloží se svou tchýní není nic špatného. Moje tchýně má 58 let a je v sexu jednička. Já ji miluji a ona mě. můžu se do ní udělat kolikrát chci.
24. Duben 2005 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Sex s mojí tchyní-pětačtyřicetiletou boubelatou dámou, která váží asi devadesát kilo zrovna nemusím. Úplně stačilo když jsem byl s manželkou a jejími rodiči u nich na chatě. Byl jsem jim pomoct natřít plot. Když jsem se pak sprchoval, vešla tchyně do koupelny že si umeje ruce. Odhrnula mi závěs u sprchy stranou, že se před ní nemám co stydět. Že snad máma může vidět co má dcera doma. Pak mi řekla, že je dobře že mám obřezanýho ptáka, že ode mě dcera nemůže dostat rakovinu dělohy. Že jsem sice hezkej chlap ale ať se zkusím trochu zhubnout. Mluvila tak trochu arogantně, no prostě učitelka jak řemen. Ale sex s ní? Dejte mi pokoj.
24. Duben 2005 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
§§§ (anonym)
Banda tupců úchylů a perverzních starých bab!!
25. Duben 2005 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Pavle to je normálka, učitelky jsou tuplem úchylný..........
25. Duben 2005 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
žako (anonym)
To je pravda! Učitelky hodit prasatům! Ale jinak sex s tchýní? Proč ne, když to není moje tchýně.
26. Duben 2005 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
borec (anonym)
Zdravím všechny tchyňošukače!!
26. Duben 2005 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Harriet (anonym)
Sex s tchyní,proč ne,když je dáma slušně udržovaná a dotyčný pěkný cowboy tak kdo by odolal?A vy všichni co tu kážete o nějakejch mravnostech děte do píči chcáči!! Co oči nevidí to srdce nebolí.A že na mě jednou dojde?To už mi taky někdo řikal a přotom si dovedu představit jak vzteky poprskal monitor.
5. Květen 2005 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
hejhula (anonym)
Šoupej tu svou starou čaramůru a přestaň otravovat tvými přihlouplými názory, kreténe vygumovaný!!!
6. Květen 2005 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Alla (anonym)
Můžete mi poradit? Přistihla jsem mého muže jak souloží svoji tchyni, tedy mojí matku!Tedy nevím jestli souložili, ale ona mu dělala orální sex a byla nahá a on také.Pozorovala jsem je pootevřenými dveřmi a potom jsem odešla masturbovat, protože jsem byla vzrušená.Oni o mě nevěděli, jak se mám zachovat?
23. Květen 2005 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Proboha!!! Muj kluk mi rikal ze ho moje mama "svadela", ale ja se s nim pohadala, protoze jsem tomu neverila. Ale tedka vidim ze to tak asi bylo. Ja jsem tenkrat byla v 6 mes. tehotenstvi, teda moje mama je takova hnusna krava!!! Bezcharakterni hnusna odporna zenska co mi nici zivot od ty doby co jsem se narodila... Nejhorsi je ze me dohnala k tomu abych v 17 odesla z domu a ja jsem mohla taky dopadnout vselijak, a kdybych nepotkala toho svyho kluka, tak nevim... My jsme fakt tvrde makali a ted jsme na tom financne tak dobre, ze to moji "mame" asi neda spat. Nejhorsi je ze jsem tomu svymu neverila, teda Cubka jedna!!! Diky lidi za to ze jste me vyslechli, tak nejak se mi ulevilo, i kdyz moje odpoved nema moc co delat s timhle tematem. Nikoho neodsuzuju nebo tak, jen jsem mela vztek, tak mi to nedalo odepsat.
23. Květen 2005 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Manchester (anonym)
Allo no já teda nevim. Já sem taková všeho chuť, takže bych pochopila kdyby to s tebou nic neudělalo, ale i kdyby tě to strašně nasralo. Tys psala že tě to vzrušilo a já mám zato že v sexu by mělo být povoleno vše za předpokladu že to vyhovuje oběma stranám. Můžeš tedy dělat že se nic nestalo a doufat že už se to nebude opakovat(což nemáš jistotu, protože chlapa neuhlídáš) a nebo si o tom promluvit s manželem a v případě že se ti to líbilo je oba požádat jestli se příště můžeš přidat a nebo se alespoň koukat. Pokud máš pocit že to zpestřilo tvůj sexuální život tak se tomu nebraň. Někdo by v tvém případě jednal tak že by s matkou do konce života nepromluvil a manžela vyhnal. Ale de o to co ty chceš ne oni. A kde končí hranice toho co je normální a co ne?
23. Květen 2005 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Richard (anonym)
tak s tim presne souhlasim. Mas absolutni pravdu.
24. Květen 2005 - 7:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Alla (anonym)
Včera jsem mamku zase přistihla s manželem! Vešla jsem do pokoje nahá, ale ještě jsem nebyla rozhodnutá co udělám! Oba dva se zachovali perfektně, hned jsem byla středem zájmu já!Manžel mě líbal a hladil a mamka ho dole hladila a kouřila.Potom mu vzala ruku a on mě poprvé v životě dráždil Gbod, no skrátka tak mokrý a silný orgasmus jsem ještě nezažila.Manžel potom ještě uspokojil mamku.Po milování mámka hned odešla a nechala nás samotné si to ještě prožít.Nevím ještě co mám udělat, pravděpodobně navrhnu, abychom několikrát do měsíce se milovali ve třech.Máma nemá žádného přítele a je ještě mladá a má to ráda, jak jsem usoudila! Co myslíte?
24. Květen 2005 - 8:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Zvostradamus (anonym)
Pro Allu:Vy jste teda rodina!! Až budete mít děcka, tak s nima budete taky šoupat? Prasata!!! Trestní oznámení na vás kurevníci!
24. Květen 2005 - 8:42
Obrázek uživatele Návštěvník
úchyl (anonym)
představuji si kdeco a provádím kdeco... také jsem myslel na sex s příbuznou, ale rodina je společenství lidí, které poskytuje zvláštní, nenahraditelné a nepopsatelné hodnoty. tím, že si spolu příbuzní užijí tak podle mne ty hodnoty hodně naruší. proto se alespoň v nějaké oblasti kontroluji. tady cítím, že bych mohl poničit něco navždy.
24. Duben 2006 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
jj (anonym)
tak to nejseš zas až takovej úchyl....
25. Duben 2006 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
=> Úchyl: Hej chlape, máš pravdu, je to přesně tak !!! Něco trvalého, vzácného a chybou nenavrátitelného !!! Jsi světlá vyjímka z mnoha, co sem kolikrát zbytečně lezou se svými rádoby chytrými kecy !!! :)
26. Duben 2006 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
stále sexuji s tchyní,je po ruce a vždy je ráda, že se může pomilovat
2. Květen 2006 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jsi hnusný prase. Však ono se ti to jednou vymstí. Věř tomu.
2. Červen 2006 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Didi (anonym)
To chlapské chování bych ještě pochopila, někteří muži už jsou prostě takoví, ale nechápu jedno: Jak může existovat tak zhovadilá a sprostá matka, která tohleto dělá své dceři?
2. Červen 2006 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Moje řeč. To není matka, to je odporná hyena.
2. Červen 2006 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Jsem tchýně a stalo se mi to, když dcera byla v lázních a já se načas kvůli dětem nastěhovala k mladým. Jeden večer, když jsme vypili trochu víc vína, mě najednou zeť začal líbat, říkat mi jak jsem vzrušující, že tím nikomu neublížíme když si dopřejem trochu rozkoše...Bránila jsem se, ale když mi pronikl prsty pod kalhotky nedokázala jsem se rozkoše kterou mi působil vzdát...zkrátka nechala jsem se od něj udělat rukou až k orgasmu a oplatila jsem mu to, když žadonil, že ho takhle nemůžu nechat...Taky jenom rukou. Nesouložila jsem s ním ale toužím po tom. Bojím se, že příště neodolám. Tak velikého a tvrdého jsem ještě nikdy neviděla.. Je to tak hrozný prohřešek? Vždyť to opravdu nikomu neublíží a to tajemství zůstane jen nám....
6. Červen 2006 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Jiřinku (anonym)
Ty nejsi žádná tchýně, ale chlípný chlap, co si tady vymýšlí pohádky!!
6. Červen 2006 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Strašná závist se projevila u anonyma, co píše Jiřince :) Ať je Jiřinka kdokoliv !!!
6. Červen 2006 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila. (anonym)
No holky, já jen tiše zírám a možná závidím jak si užíváte. Ale nevím , jestli by mi to chutnalo se zetěm. A až se rozvedou, tak to dceři práskne a co potom? Stalo se to někomu?
8. Červen 2006 - 18:29

Stránky

Přidat komentář