Reklama

Koloidní stříbro

Petr (So, 24. 4. 2004 - 11:04)

kýmpak jsi asi honorován?

Pavel (So, 24. 4. 2004 - 10:04)

S bedlivou pozorností sleduji tuto debatu od doby, kdy se do ní zapojila paní Jaroslava Svobodová. Věděl jsem kdo to je a tak jsem jen čekal, jakou že to vezme dráhu.Je mi na jednu stranu velice líto, kolik že to nemocí schytala - kombinace gangréna , borelióza , angína, chřipka, rýma, lupénka, ekzémy a další problémy, které nám zde předestřela mne opravdu uvádějí do vytržení a snad každý soudný člověk musí ihned zbystřit nad tou pestrou paletou. Na druhou stranu bych chtěl paní¨Svobodové vyjádřit můj osobní obdiv, jaká že to je statečná žena, jak se do boje se zákeřnými chorobami pustila a kterak nad nimi zvítězila.Také bych jí chtěl poděkovat za všechny ty dezinformované chudáky, kteří se v problematice neorientují, jak jim nabízí svou nezištnou pomoc.Přátelé, jsou to ale přece triky těch, co by nám prodali nejraději i náš vlastní nos mezi očima. Že, paní Svobodová.Chtěl bych ale paní Svobodovou ujistit, že její webové stránky na kterých nabízí generátory koloidního stříbra jsou plné mystifikací, ba řekl bych přímo, že autor si nevidí ani na špičku svého nosu.Jen tak dál paní Svobodová. Budu se těšit na vaše další příspěvky. Co tentokrát to bude za nemoc se kterou se pustíte do křížku? P.S. Upozornění pro ty, kdo se příliš neorientují: koloidní stříbro vskutku funguje, lze jej vřele doporučit. Berte prosím ale informace jinde, než u paní Svobodové. Ta má pravděpoodobně zcela jiné zájmy, než vám pomoci.Mimo jiné, koloidní stříbro na leccos i nefunguje. Proti hlouposti je prý zcela bezmocné.

Petr (Út, 13. 4. 2004 - 21:04)

je rozdíl prodávat koloidní stříbro jako jiní za 300,-Kč 3dcl, nebo generátor na jeho výrobu, který je schopen vyrobit za 4,-Kč až celý jeden litr. Ale pro tebe je to možná rovněž podfuk.

šmejdil (Út, 13. 4. 2004 - 15:04)

paní Svobodová tvrdí, že není prodejcem koloidního stříbra.Mrkněte se na http://www.nic.cz/prohlizeni/prohlizeni_domeny.phpkdo je vlastníkem domény ionic-pulser.cz :-) a pak se mrkněte na obsah stránek www.ionic-pulser.cz

Hanka (St, 17. 3. 2004 - 20:03)

Nemáte někdo zkušenosti s použitím koloidního stříbra na popáleniny od ohně staré 5 měsíců??

Martina (Pá, 5. 3. 2004 - 21:03)

Kristýno,ráda si děláš legraci, že?! Stejně jako v čínské medicíně - znáš jen čínské zelí. Tady lidé hledají pomoc a někdo by mohl uvěřit i Tvým vtípkům, což by už tak sranda nebyla. Pachtil by se pak po koloidním zlatu, které neexistuje atd. "Dej si raději "žuvačku" a volně dýchej, než zde vyplodí kraviny!"

Luďan (So, 23. 2. 2019 - 09:02)

https://www.benu.cz/koloidni-zlato-10ppm-300ml?aw=1&gclid=Cj0KCQiA-8PjBRCWARIsADc18TL5G1NBfVfDcT7ZmS8O2-0o54asLqWlWsJILZCEczchtWenhTle7f4aAmrdEALw_wcB

este ze koloidni zlato neexistuje :D

kristina (Po, 16. 2. 2004 - 16:02)

Na koloidni stribro nedam dopustit!! Zbavilo mne mnoha problemu. Prisla jsem tim sice jiz o vsechny rodinne stribrne sperky, ale to nevadi. V soucasne dobe experimrentuji s koloidnim zlatem. S vysledky vas obeznamim, jen co dojedu posledni prsten.

Fanda (Čt, 29. 1. 2004 - 14:01)

Vážení,s koloidním stříbrem mám letité zkušenosti a nedám na něj dopostit.Mám též manuál na jeho výrobu dovezený z USA.Jsme schopni vyrobit stříbro jakékoli hodnoty ppm(do 40ppm).Od té doby co jej děnně užívám(15 ppm) cca 2 roky jsem nepoznal co je chřipka a skončili mé těžké potíže s dnou.Každopádně jej mohu jen doporučit a lidé, kterým jsme toto stříbro dodali mají velice podobné zkušenosti. e-mail-VikendMachacek"seznam.cz

Rada (Po, 12. 1. 2004 - 01:01)

Taky jsem zvedava, hned co jsem onemocnela, tak misto normalnich antibiotik jsem nasadila tuhle cestu.Tak uvidim, momentalne ziju v usa a tady v navodu pouziti pisou, ze se to ma podrzet 30sekund pod jazykem a pak teprve spolknout a na lacno. No zajimave. Neslyseli jste o tom taky nekdo?

Radek (Ne, 21. 12. 2003 - 00:12)

uvedl jsem mail který už neplatí... správný je m_dream"centrum.cz

Radek (Ne, 21. 12. 2003 - 00:12)

S koloidní stříbrem mám už několikaleté zkušenosti, problém se správnou koncentrací je v tom že ani odborníci se nemohou domluvit. Jedni tvrdí že jedinně vyšší koncentrace (20,30,40 a více) protože potom stříbro působí i v obtízně přístupných místech, jiní zase že kvantita nahradí kvalitu a že lépe slabší koncentrace častěji atd. Pokud má někdo zájem o moje zkušenosti ať napíše, není tu dost místa všechno tady rozebrat...

Jitka (St, 26. 11. 2003 - 13:11)

Teprve ted jsem si to pecliveji prostudovala a nabizene kolidni stribro je v koncentraci 10PPM. Muzete mi tedy napsat (treba na mail), kde se da sehnat koncentrace 20PPM a z jakeho duvodu je prave ta hranice 20PPM tak dulezita a ucinna?

Jitka (St, 26. 11. 2003 - 13:11)

Dost informaci je na http://www.prozdravi.cz/produktf.php?jmeno=Koloidní%20stříbro%20AG%20100Jen by me zajimalo pani Svobodova, zde je tato koncentace dostacujici? A mate take zkusenosti uzivani u deti? Diky

Milan (Po, 10. 11. 2003 - 22:11)

FDA pokud vím , v Evropě nefunguje ale Fluor tam v Americe zas tak v kurzu není..

Slavka (Po, 10. 11. 2003 - 20:11)

Pre Martina a vsetkych co za zaujmaju o nebezpecne latky ktore sa pouzivaju v hygiene,doporucujem si najst info o flore ktory je trosku menej jedovaty ako arsenic!!!! A nam ho pchaju krasne do vody a do zubnych past,akoby sa nechumelilo a tieto spravy sproste FDA nevie ha???? Alebo su v tom tazke prachy,co!

Milan (Ne, 9. 11. 2003 - 19:11)

Hele hele, Svobodová, nečil se. Což takhle zkusit koloidní zlato či platínu ? 8-)) Jinak tedy souhlasím s tím, že FDA jsou trošku cáklá organizace.

Svobodová (Ne, 9. 11. 2003 - 18:11)

pro MartinaVážený,děkuji za erudovaný příspěvek.Až se na Vás v pokročilém stádiu boreliozy vykašle zdravotnictví a Vám nezbude než-li se podívat po světě jak na nemoc vyzrát a potažmo se to povede právě prostředkem, který haníte, ačkoliv se jím Vaši dědečkové a babičky zcela jistě léčili, tak teprve potom mohou být Vaše názory ohledně koloidního stříbra opravdu brané vážně. K připomínce o prodejcích pouze toliko, že koloidní stříbro opravdu neprodávám.

Slavka (Čt, 6. 11. 2003 - 23:11)

pre Martina,s tym FDA to neber tak smrtelne lebo oni vela veci schvalili a potom ked ludia zomreli tak si povedali upsss stala sa chyba...tak teraz zasa maju opacny extrem.

Slavka (Čt, 6. 11. 2003 - 23:11)

Mam tie naj skusenosti samozrejme je to silna koncentracia tak to "nepijem" ako vodku,ze!!!Ked mi hnisa nejaka rana tak si do toho kapnem a vmasirujem to,je to excelent na okolie zubu ked su zapalene dasna tiez par kapiek do hrdla ked citim ze ma skrabe v krku.Je to lepsie ako antibiotika.Odporucam!!!!!

Reklama

Přidat komentář