Reklama

Koloidní stříbro

Milan (Pá, 24. 6. 2005 - 07:06)

Tern ionic pulser je zajímavá věcička. Četl jsem návod a je tam hodně věcí, které koloidní stříbro staví do poněkud jiného pohledu než jsem na něj měl. Přípravky "hotové" nemohou dle popisu působit, neboť čerstvě vyrobené koloidní stříbro má účinnost několika dní? Nejlepší prý použít ihned po výrobě. Zkušenosti sem! 8-))

Kisan (Čt, 23. 6. 2005 - 12:06)

Mal som pliesne na rukách pod 3 nechtami možno 10 rokov, začo som sa hanbil, pretože som vyzeral ako starý dedo. Obrúsil som ich na kožu, nechal pôsobiť propolisovú tinktúru na vate pod mikroténovou fóliou nieko?ko dní alebo nstrel rôznymi protipliesňovými masťami, ale po čase sa plieseň objavila znovu. Kúpil som si koloidné striebro 25 ppm, užíval v malých dávkach. Aby som nezbankrotoval, kúpil som si prístroj ionic-pulser standard s od pi. Svobodové a robil si KS 40ppm, ktoré užívam asi 2 mesiace 1 dcl ráno 1/2 hod. pred jedlom a zapijem šálkou vody alebo čaju a tak isto pred večerou. Po čase som si všimol, že plieseň postupuje dopredu a za ňou nasleduje zdravý nehet. Teraz mám nechty úplne čisté a zdravé. Myslým že sa mi zlepšilo aj trávenie a pravdepodobne som sa zbavil aj candidy albicans.

Jana (Čt, 19. 5. 2005 - 10:05)

Já také užívala koloidní stříbro 3měsíce.Žádné zázraky se ale neděly.

brbla (Po, 4. 4. 2005 - 13:04)

Jsou to všechno neúčinné sračky, kterým firmy tahají z lidí akorát peníze a vzbuzují falešné naděje!!

Klára (Po, 4. 4. 2005 - 13:04)

Kde na internetu se dá sehnat kvalitní koloidní stříbro? Díky.

petr (So, 12. 3. 2005 - 03:03)

Tino, není to pravda. Ránu sice koloidní stříbro pomůže zahojit, jizva je ale věc jiná. Po zacelení rány se doporučuje pravidelně a zpočátku velice jemně vmasírovávat do jizvy kvalitní vepřové sádlo. Sám jsem to nevyzkoušel, ale prý to funguje zaručeně a bezvadně.

Julie (So, 5. 3. 2005 - 21:03)

Má někdo zkušenosti s koloidním stříbrem při rýmě,kolik kapek kapat do nosu nebo jakým způsobem používat při zánětu dutin.

Tina (St, 2. 3. 2005 - 12:03)

Odstraní koloidní stříbro hlubokou ránu a bez jizvy? Četla jsem že je to možné, máte někdo zkušenosti?

Ada (St, 23. 2. 2005 - 18:02)

Ja Koloidni stribro brala podle navodu cca 2 mesice a nepomohlo mi. Nedostavila se zadna zmena k lepsimu. Asi to nebude az takovy zazrak jak se pise. Tim ale nechci nikoho odrazovat.

honza (Čt, 10. 2. 2005 - 15:02)

nebo taky na www.ionic-pulser.cz

Olin (Čt, 3. 2. 2005 - 02:02)

Martine bez nekam no rohu a dej si facku,to je za tu FDA. Potom si dej dalsi dve, za to ze jsi rekl [uzivat koloidni stribro je primo nebezpecne]. Ahoj Olin.

Martin (Po, 24. 1. 2005 - 18:01)

Merline zkoušel jsem psát na Váš e-mail ale bohužel mi přišla zpráva zpět že to nejde doručit.Ozvěte se prosím na: mardok"cbox.cz.Děkuji Martin.

Merlin merlinov (Po, 10. 1. 2005 - 18:01)

Ak chcete koloidne striebro, povedzte kolko ho potrebujete a v akej koncentracii, pripadne ake mozsvo chcete vyrabat.dostal som sa k tomu uplne oklukou, pretoze ho potrebujem v elektrochnike, takze som bol donuteny si vyrobit jak generator, tak samotne striebro.Pokial by ste chceli, tak vam mozem vyrobit aj samotny generator, elektrody vam dodam tiez.NAd cenou som este nerozmysal, nikto ma este neoslovil.Je to vecou dohody.

Jarda (St, 7. 11. 2018 - 16:11)

Zdravim, mel bych zajem o ten generator. Napiste mi na [email protected]

Vít (Pá, 26. 11. 2004 - 11:11)

Pokud potřebujete vědět více o AG100 koloidním stříbru koukněte na www.pharmaactiv.cz

Klára (Ne, 24. 10. 2004 - 22:10)

Používá se ti i na EB virózu nebo zlatého stafilokoka?!Někde jsem zaslechla, že ano...

Angi (So, 9. 10. 2004 - 21:10)

Zatím nemám osobní zkušenosti - používám dva dny, ale poradím ptát se v zelených lékárnách ap. Zkuste i www.zelena.lekarna.zde.cz

Jana (Pá, 1. 10. 2004 - 11:10)

Já žiju, ale teprve jsem si stříbro objednala a začnu užívat. Tak se ozvu, jestli to k něčemu bylo.

duha (Út, 28. 9. 2004 - 08:09)

Jakto, že tady nejsou nový příspěvky? To jste po tom stříbře všichni vymřeli, nebo co?

milan (Ne, 26. 9. 2004 - 19:09)

Podle mě je úplně jedno, jestli je 10 nebo 20 ppm. Jedné lžičce 20ppm přeci odpovídají 2 lžičky 10ppm. Jde přeci o vyjádření koncentrace (ppm=jedna milióntina). Akorát fakt nevim, kolik těch lžiček brát. 1 lžička 10ppm roztoku obsamuje 50 mikrogramů, denní dávka může ale být i 325 mikrogramů.. Užívat na lačno nebo po jídle ? Myslím, že do krve se spíš dostane s jídlem, nebo ne ?

Reklama

Přidat komentář