Reklama

Neléčitelná nemoc-necrobiosis lipoidica

osoba (Ne, 10. 3. 2019 - 21:03)

To je všechno jen o povrchové úpravě, ale problém je vevnitř. Vyčistit organismus, snížit hladinu homocysteinu a taky detoxikovat mozek!!! [email protected]

matej (Čt, 27. 4. 2006 - 14:04)

ahoj, jsem taky diabetik a mam podobny ba dokonce stejny problem. moje kozarka mi na to napsala heparoid-za 6 mesicu to zmekklo a tak mi napsal hirudoid a imazol. uprostred to zacina belat a jako by se hojit......de to ale strasne pomalu

Magda (So, 31. 7. 2004 - 17:07)

Ahoj nebo dobrý den. Příspěvek je sice rok starý, ale stejně se ozývám.V prosinci loňského roku se mi objevily 3 nebolestivé a nesvědící pupeny na bércích. Lékaři to nedovedli zařadit a mě se nechtělo nechat vzít si vzorek. Začátkem července jsem si na dvě přiložila na noc řez z aloe. Ta dobrá bylinka mi vyžrala díru do nohy, takže jse se minulý týden dozvěděla, že diagnoza zní necrobiosis. Kožaři mi předepisují všemožné masti obsahující kortikoidy, což se mi nechce používat. Babička ordinuje záležitost, které se říká Peruánský balzám a i když to kožaři nedoporučují kvůli častým alergickým reakcím, tak přesto, že to bolí jak blázen a vypadá to hnusně, musím uznat, že to urychluje hojení. Podezřívám svoje tělo z toho, že jediný způsob, jak se toho zbavit je si nejdřív nechat vyžrat do nohy díru a potom to zahojit.Jak jste na tom vy? Předpokládám, že jste též diabetik

Jana (Čt, 28. 8. 2003 - 10:08)

Má někdo v této republice nemoc "necrobiosis lipoidica" ??? Prosím ozvěte se.

Reklama

Přidat komentář