Reklama

prodlužování vlasů

Monika (kadeřni (Po, 29. 3. 2010 - 17:03)

Ahoj, mám od přírody...Ahoj,určitě do toho jdi,já jsem kadeřnice,prodlužuju vlasy už 3roky a už 4 roky nosím prodloužené vlasy a dělám si to sama doma:)))mám svoje vlasy taky řídké a málo jich,opravdu to vlásky neničí,pokud se používají ty nejkvalitnější keratiny a vlasy,já beru vlásky od firmy co má vlasy např..simona krainová,dara rolins,zuza bělohorcová..více na [email protected]

Monika (Po, 29. 3. 2010 - 17:03)

Přidám se do diskuse. Mám...Tak ti to nedělala šikovná kadeřnice,já nosím prodloužené vlasy 4roky a mam svoje vlasy krásné,proč by to jinak nosila simona krainová a jiné krásky

Monika (kadeřni (Po, 29. 3. 2010 - 17:03)

Tak to jsme tu s timhle...Ahoj,určitě metoda keratin,protože u jiných metod si neuděláte culík,výčes,nic,a bond plus metodou vlasy nedýchají,keratin je složka obsažená i ve vašich vlasech,takže karetin jim dodává sílu,pokud to je teda kvalitní keratin z německa,jiné keratiny vlasům škodí a dusí je...já mám sama prodloužené vlasy keratinem a dělám si to sama doma:)))jsem tim proškolená

Suzi (Pá, 26. 3. 2010 - 08:03)

Dobrý den dámy, nabízíme poradenství po e-mailu ohledně prodlužování vlasů, odpověď na otázky z praxe (nejen mojí), rozdíly vlasů podle etnického původu a metody. Ptejte se na vše, co Vás zajímá - s pozdravem Suzi [email protected]

Služby Telefoni (Út, 23. 3. 2010 - 18:03)

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit. Telefonica O2 Czech republic je dle mého názoru a zkušenosti diletantsky řízená, nespolehlivá, často jednající s klienty z pozice dominantního telekomunikačního operátora. Služby Telefonicy O2 raději na základě mé zkušenosti radím nebrat a neobjednávat.

Monika (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Ahojky, měla bych...Ahoj Eviku,delam vlasky nekolika metodami,veskere jsou cenove stejne,coz je 60kc za pramen i s barvenim,umytim a ostrihanim i cestou k tobe domu .V pripade zajmu volej 608770700

Monika (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

ne olej,ale volej ,omlouvam se

Monika (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Ahojky, měla bych...Ahoj Eviku ,vlasy ti klidne pridelam za 10kc pramen.olej 608770700

vlasySnu.cz (Po, 22. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj :) Prodluzuji vlasy velice kvalitnimi umelymi vlasy, daji se zehlit i kulmovat :) k nerozeznani od vasich vlasu.
Vice fotek najdete na strance : www.vlasySnu.cz
Jsem z Brna. Kontakt najdete na strance.

zuzana (Ne, 21. 3. 2010 - 14:03)

cusz jsem z teplic a newím jestli si mám prodloužit vlasy newím jestli mi to zníčí vlasy a jestli bude vypadat dobře ale to je jedno chtěla bych se zeptat kolik tak stojí kvalitní prodloužení a jestli je výhodnější si koupin jenom prameny kterési zavěsím na mé vlasy

Ewik (Pá, 19. 3. 2010 - 14:03)

Ahojky, měla bych otázečku. Mám vlasy od kamarádky a chtěla bych si je nechat napramínkovat na prodloužení. Neznáte někoho kdo to dělá? Nejlépe z okolí Brna. Díky

Hair talk (So, 6. 3. 2010 - 19:03)

Dobrý den,
chtěla bych přidat můj názor na prodlužování metodou HAIR TALK...před rokem jsem strávila půl roku recenzemi a přemýšlením do jaké metody investovat 15.000,- aby jsem byla spokojená....po čase jsem se rozhodla pro metodu HAIR TALK a lituji....nevím jak jiní ale koupila jsem si blon vlasy 50cm dlouhé, používala jsem speciální šampón, kondicionér, hřebínek, masku a olej pro metodu hair talk a po 2 měsících se mi vlasy odlámaly a zkrátili o 10 cm a více.. vlasy jsem reklamovala ale slečna ze slovenska odkud se vlasy k nám dováží se mi vysmála a řekla že reklamaci neuznávají že nemohou vědět zda vlas není ostříhaný... vlasy jsem 3 měsíce neměla na hlavě kvůli naštvání ale teď je znovu nosím a vlasy mám dlouhé 30cm, velice nekvalitní a pořád se lámou...nevím jak hnědé nebo černé ale do blond bych už neinvestovala!!!!je možné že vlasy jsou zničené maximálním peroxidem aby byly z černých indických blond!!! ale jednání této firmy se mi opravdu nelíbilo..... pokud se rozhodnete si tyto vlasy pořídit, snad budete mít větší štěstí než já.....

Vlasta (Čt, 6. 2. 2020 - 10:02)

Zdravím také mám vlasy Hair Talk za 30 000,-mám je vždy měsíc a pul a jedou dolů...každá návštěva mě stojí dalších 2500,- mám také speciální šampon,kůru i balsám kadeřnice mi tvrdí že se mi mastí vlasy ale já je myji jednou za týden...jsem nespokojená a také to stále řeším nevím co s tím....

Verun (Čt, 4. 3. 2010 - 19:03)

Ahoj, prodám nejkvalitnější středoevropské vlasy. Úplně nové, nepoužité na keratinu. Světlá blond 50 cm. Vhodné zejména k doplnění již prodloužených vlasů, jelikož to je 20 pramínků, které mi zbyly a je mi líto je vyhodit. Vaše dotazy: [email protected]
Mám odkaz na aukru: http://www.aukro.cz/item945781877_stredoevropske_vlasy_50_cm_20_pramenu.html

bubka (Ne, 14. 2. 2010 - 22:02)

ahotje dievcata, mam extension - vlasky pripojene keratinom a tak o mesiac by som si to chcela dat dole len v kadernictvach je to dost drahe. neviete niekto ci existuje nejaka ina metoda ako si tie vlasky mozem dat setrne dole?

linda (Čt, 11. 2. 2010 - 11:02)

Ahoj Terezko můžu ti říct,že...mám velice jemné vlasy a prohřídlé,prosím vás může mi někdo poradit jestli by byla pro mě metoda našívaných vlasů vhodná?Máte někdo podobnou zkušenost??Děkuji.

Akdil (Ne, 7. 2. 2010 - 20:02)

Ahojky Berušátko!
Já... Děláte metodu Hair Talk??? Sháním někoho na posunutí. Ozvěte se mi prosím na: [email protected]. Jsem sice z Chebu, ale blíž jsem nikoho nesehlala :-(.

lucka (Pá, 5. 2. 2010 - 10:02)

prodám sadu na prodloužení vlasů,je vtom 200pramenu hnede barvy..dlouhe 50cm,s keratinovym zakoncenim,k tomu kleste na pridelani kratinu k vlasum.za 4000.jsem z havirova me cislo 608757997.

Milan (Ne, 31. 1. 2010 - 17:01)

ahoj nevíte někdo jestli je...Evropské vlasy jsou evropské vlasy. Vlasy evropského typu jsou vlasy indické nebo asijské, které jsou složitou technologií upraveny do tloušťky a vlastností podobných vlasům evropským.

renatka (Út, 26. 1. 2010 - 23:01)

¨cavko holky ja jsem si to nechala udelat v plzni dala jsem za to 9 000 kprun bez kartace;-)protoze na ten jsem uz nemala kesh , a na kosmetiku uz vubec ne...mam to uz 3 mesice vlasky mi vyrostli o 2 cm....je to ted hrozny pac mam ridky vlasy tak mi to jde videt... a jeste ted bydlim na slovensku a tady na okoli vubec nevi co to je hairtalk a musim jit 150km jen proto aby mi to pridelali vys.... vlasky jsou urcite jiny nech kdyz mi to udelali prvni den ale je to lepsi protoze vypadaji prirozenejsi....umyvam je 2krat v tydnu obycajnym samponem pak dam kondicioner ....vysusim je vyfoukam ....a to je vsechno.... jednou jsem je zehlila no a jednou kulmovala ale moc to nedrzi:) ..... nevim nu je mi 17 po prodlouzenych vlasech jssem snila od 16 a ted kdyz to mam nejsem az tak moc spokojena.... ale zase neni to az tak zlyyy holky.....je to urco pekny kdyz si ty vlasky umyjete a rozpustite....:) pred mesicem jsem si koupila na netu vlasky europsky CLIP-IN((( a to je reknu vam BOMBA!!! uz setesim az mi to v lete sundaj a bude si davat clip -in ty vlasky se vubec nemyji,teda nevym nu mam je odlozeny:) ale jsou uz na dotek lepsi kvalitnejsi lesklyy....:) takze az mi sundaj tyhle dlouhy vlasky stejnu bude mit dalsi:) a nebudu za to breceeeeeeeeet .....a jinak stalo to 100euro na stranke ww.invlasy.sk tak asi tak holk menjte se pekne a preji vam at si vyberete tu nejlepsi metodu prodlouzeniiii papapapa

Reklama

Přidat komentář