Reklama

bosá chodidla

TERY (St, 26. 5. 2004 - 00:05)

JA JSEM TU MĚ SE TO MOC LÍBÍ!

:o( (So, 15. 5. 2004 - 16:05)

holky existujete?????????

Peter (Ne, 9. 5. 2004 - 10:05)

Miluju když má dívka rada nohy.Odpiš mi prosím

Patrikk (Ne, 7. 3. 2004 - 08:03)

Ahoj, četl jsem tento tvůj příspěvek "Ahojky, je mi 16 a chodím bosky velice ráda. Napiš mi, budem bosky celej den. Jsem hodně lechtivá a bosý šlapky kluků se mi líbý. Napiš mi, budu Ti je šimrat, masírovat a pak ty mě. "A nechce se mi věřit tomu co zrovna čtu. Ještě jsem nepotkal holku, co: Ráda chodí bosá, co je na chodidlech lechtivá a líbí se jí to, co se jí líbí i bosý šlapky u kluků. Mě se líbí zas chodidla holek, lechtání i chůze naboso. Chtěl bych tě poznat blíže. Asi ti teď přijde záplava e-mailu, že se ti ani nebude chtít všem odpovídat. Ale napiš prosím, napiš mi na e-mail. Když nic jiného, chci o tom aspoň pokecat. Patrik(Brno)

Tom (Pá, 27. 2. 2004 - 00:02)

Jo,jo,taky jsem ujetej na nožičky a ani se mi nechce věřit,že by se našla dívka,které se to Líbí,tím více obdivuji Lenku,která se nebojí přiznat,co je jí příjemné a vzrušující.Tvou nabídku bych rád přijal ;-)

Lenka (Čt, 12. 2. 2004 - 13:02)

Ahojky, je mi 16 a chodím bosky velice ráda. Napiš mi, budem bosky celej den. Jsem hodně lechtivá a bosý šlapky kluků se mi líbý. Napiš mi, budu Ti je šimrat, masírovat a pak ty mě.

PETR (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

ahoj,leni.mě je také 16let.můžeme se masírovat,šimrat s polu?písni.
[email protected]

PETR 15 (Pá, 31. 1. 2020 - 21:01)

byl bych rád,kdybys lechtala i mě.najít takovou dívku je těžké.prosím volej.721442628.budu se těšit.

PETR (Ne, 5. 1. 2020 - 09:01)

AHOJKY,JEMĚ 18 A TAKÉ CHODÍM BOSKY.NO CHCEŠLI,NAPIŠ.MŮŽEME SPOLU
CHODIT BOSKY,A ŠIMRAT S POLU.LENI MÁM SVÉ STUDIO NA ŠIMRÁNÍ.TED JSEM HO OTEVŘEL.TAK MŮŽEŠ PŘIJÍD.JE TO V ŘÍČANECH.PÍSNI:
[email protected]

PETR (So, 21. 12. 2019 - 08:12)

ahoj lenko.jmenuji petr.taky bych se odtebe nechal rád šimrat.ale to bys opra-
vdu musela dodržet.jsou tady někteří co otom jen mluví ale skutek utek.jestli
máš opravdu zájem tak písni:[email protected]

PETR (So, 21. 12. 2019 - 08:12)

ahoj lenko.jmenuji petr.taky bych se odtebe nechal rád šimrat.ale to bys opra-
vdu musela dodržet.jsou tady někteří co otom jen mluví ale skutek utek.jestli
máš opravdu zájem tak písni:[email protected]

Renata (Ne, 8. 2. 2004 - 15:02)

Mám přítele, který je dost zatížený na nohy. Rád mi při předehře bosé nožičky hladí, líbá, líže.. U žádného jiného chlapa před ním jsem to nezažila a musím říct že je to pro mně velice vzrušující :-)))))

KLárka (So, 7. 2. 2004 - 04:02)

me to taky vzrušuje!

Dolgar (Ne, 18. 1. 2004 - 01:01)

Tak to jsi opravdu dost velká výjimka. Ještě sem nepotal moc žen co by milovaly lechtání. Taky mě vzrušuje :-)

PAVEL (Čt, 8. 1. 2004 - 22:01)

Nosím jemné pánské spodní kalhoty od firmy Evona. Jedná se vpodstatě o pánské punčocháče. Jmenují se Fred a Filip a jsou naprosto super. Filip jsou v tloušťce 20 DEN a Fred 50 DEN - to mi vysvětlovala prodavačka jaký je v tom rozdíl :-)), takže jsem zase o něco vzdělanější. Jsem zvědavý na reakce okolí na jaře, až si vezmu ty tenké, protože to vypadá úplně stejně jak normální dámský punčocháče. No vlastně jsem musel vysvětlovat i u těch silnějších, protože jsou i tak průhledné. Nevím proč to některým lidem tak vadí, když je rovnoprávnost a dělají se např. i pánská tanga. Oba typy se dělají ve 3 barvách (tělová, černá, šedá).Ještě jsem chvilku brouzdal po netu a našel jsem, že i v zahraničí vyrábí několik známích firem pánské punčocháče, třeba Levee vyrábí unisexové WoMan a obal vypadá taky pěkně :-)A recenzi najdete zdehttp://www.moda.cz/art/article.php?id=1786Co si o tom myslíte. Mají i muži právo nosit to v čem se budou cítit pohodlně??

H2O (So, 20. 12. 2003 - 20:12)

Mě a mou manželku to vzrušuje moooc!

ondra (Čt, 16. 10. 2003 - 11:10)

Miluji lízaní bosých noh moc me to vrušuje

ondra (Čt, 16. 10. 2003 - 11:10)

Miluji lízaní bosých noh moc me to vrušuje

ondra (Čt, 16. 10. 2003 - 11:10)

Miluji lízaní bosých noh moc me to vrušuje

ADELA (Ne, 14. 9. 2003 - 16:09)

me to moc šimrá!!!!!!!!! ale lechtání mě vzrušuje!!!

Reklama

Přidat komentář