Reklama

Tinitus auris

tana (Po, 12. 12. 2005 - 12:12)

ja mam 34 rokov a pred cca 8 dnami som bola na diskoteke, odvtedy mam sumenie v hlave a piskanie.Sice je to velmi slabucke,ale dost ma to rozculuje a presne ako ty pises, znervoznuje ma to najviac v noci, ked je uplne ticho.Cez den to nepocujem, alebo nevnimam.Lekar mi dal lieky na prekrvenie, pojdem asi aj na masaz chrbtice.Stale dufam ze sa to zlepsi.PozdravujemTana

Vlastimil (St, 9. 11. 2005 - 22:11)

Vážení, máme šanci se dočkat léčby tinitu, tato naděje se jmenuje TRANSKRANIÁLNÍ MAGNETICKÁ STIMULACE, v České republice se tato metoda k léčbě již používá, bohužel zatím ale ne k léčbě tinitu. V USA od kud tato metoda pochází je používaná i k léčbě tinitu a to s dobrými výsledky. Tuto léčbu jsem absolvoval a to 14 dní každý den, výsledek se dostavil a to tak, že tinitus se rozkolísal a na několik dní mi v podstatě vymizel. Pak se několik měsíců vracel na původní obtíže, dnes jsem na tom stejně jak před léčbou, ale z toho co jsem četl a co mi lékaři i řekli, tak opakováním se stav tinitu zlepšuje a i stabilizují dosažené výsledky. Je to metoda nová, od které můžeme očekávat a doufat, že nám "tinitářám" pomůže. Jinak je to nemoc opravdu stresující a věřím, že někdo ze slabší povahou se může úplně zhroutit. Zkusil jsem také vše a jediné co mi alespoň na čas přineslo úlevu byla TRANSKRANIÁLNÍ MAGNETICKÁ STIMULACE. Vlastimil

Petr (Út, 30. 6. 2020 - 19:06)

Dobrý den pane Vlastimile,
prosím vás jestli k vám tento můj vzkaz napište mi prosím
pokud možno co nejdříve na můj meil
[email protected] potřebuju se s vámi zkontaktovat
je to nutné jedná o te metodě léčby magnetické stimulace o které
zde píšete prosím ozvěte se mi na můj meil prosím!!

ireme (So, 4. 6. 2005 - 22:06)

Radio! a dokonce zadarmo, kdekoliv kdykoliv, no neni to privilegium?Mam tinitus už třetím rokem a začalo mi to po stresech ve škole. Taky už jsem vyzkoušela všehno možné a nic, jenom snad po antiepileptikach slyším pískot jemněji, ovšem je to na úkor mé soustředěnosti - člověk je pak poněkud otupělý.pokud je teorie s rádiem technicky možná, není to úplně slepá cesta, občas mám totiž stavy že slyším rádio - i cizí stanice , převážně v hluku (např. cestou autobusem) nechám si vyměnit plomby! byla by bomba kdyby to pomohlo :-)

Ne-mravní hlídk (Ne, 22. 5. 2005 - 23:05)

Jak jste na tom ze zubama milí tinitáři? Asi jste si všimli, že při silném stisku čelistí se tinitus značně zesílí. Trojklanný nerv inervuje vnitřní ucho i zuby. Byl popsán případ muže který měl v hlavě rádio. Samozřejmě ho zavřeli do blázince. Pak se ale zjistilo, že pracoval jako brusič a nepatrný krystalek brusiva se mu usadil pod zlatou korunkou která vytvořila anténu, ten krystalek byl polovodič, čili dioda a spojením na nerv se elektrické impulzy projevily na sluchovém nervu. Sundali mu korunku a bylo po rádiu v hlavě. Většina lidí má v zubech amalgámové plomby usazené přímo na nervu. elektronický smog je tak intenzivní, že se může projevit drážděním trojklanného nervu a tím k vjemu všech možných frekvencí dohromady který je možno označit za šumění s pískotem a syčením dohromady. Je zde někdo s tinitem a má netknuté zuby nebo je nemá vůbec?

veronika (Ne, 22. 5. 2005 - 11:05)

ahoj, v 26r., mi zacalo sumiet v usiach, a teraz v 28r.uz mi aj piska.Je to dost na nervy! ked si lahnem na pravu stranu tak mi prejde to piskanie do laveho ucha a v pravom je ticho a opacne! Vnimam to najma v noci ked je ticho,cez den nie!Mavam chronicke anginy zo zapal.v usiach,a aj problem z krcnou chrbticou! Ak prezivam stres tak mi to piskanie nejak zosilni! no hruza! :o((

Premek (Út, 4. 1. 2005 - 13:01)

Trpím jím asi 8 let, vedle poslechu hlasité hudby v mládí je tinitus i výsledkem duševního přepětí - řekl bych, že je to nervová porucha, špatná kompenzace hluků vznikajících třeba průtokem krve v okoli vnitřního ucha. Je potřeba se šetřit, přináší to úlevu nejenom s tinitem.Přemek

Premek (Út, 4. 1. 2005 - 13:01)

Jo reklama, ta je vlezla jako tinitus.

Renáta (Ne, 6. 6. 2004 - 19:06)

Už vím jak na tinitus,alespoň mě to pomohlo.Gel z Aloe Vera,Lycium Plus a Ginkgo Plus.Pokud by někdo měl zájem,pak na tel:608 972 992

janulka (St, 16. 7. 2003 - 20:07)

Ahojky, je mi 26 a tinitus mam od 15 let.Prvnich nekolik let jsem navstevovala 2 krat rocne ruzne kury -kapacky v nemocnici a leku jsem take vystridala nekolik.Zmena zadna.Na svuj stav jsem si zvykla a tinitus skoro nevnimam.Jen ty tiche noci jsou neprijemne a resim je poslouchanim radia nebo televize dokud neusnu.Stavy rorcileni, strachu a podobne emoce mi tinitus na prechodnou dobu vyrazne zhorsuji...Posledni dobou mam , ale pocit, ze hure slysim na jedno ucho-tinitus mam v obouch usich.Doufam, ze se mi to nebude zhorsovat.Doktori tvrdi, ze tato nemoc ci porucha nejde operovat ani uspesne vylecit.Bohuzel se s tim musite naucit zit.Pokud ma nekdo dobrou radu jak na tinitus, at urcite zanecha vzkaz jak se s tim poprat.

jedna (St, 16. 7. 2003 - 08:07)

ahoj, také taková jedna tinitusová peru se s ním 30 let. Nejprve to začalo v jednom uchu a pak šelest,hukot,bzukot,pískot přešel do druhého.Sluch začal postupně klesat a to z 30%,dnes již 80%ztráty. Ze začátku jsem myslela,že se zblázním. Dřela jsem uši vším možným přivodila těžký několikaletý zánět zvukovodů. Brala různé léky, infúze, dokonce prodělala kúru v hyperbarické komoře, jak dalece to vše prospělo nevím, ale prozatím slyším alespoň na 20%. Má anabáza s tinitem je asi taková, dá se s ním sžít, prostě stále se něčím snažit zaměstnat, poslech tišší hudby,pohyb hlavně v přírodě. Nejhorší je ticho např. noc, protože my "tinitáři" skoro nikdy ticho neslyšíme.Důležitá je návštěva u "ušáře", je totiž nutné brát léky. Nevím o nikom, který by se této metly zbavil.Stejně si ale říkám, jsou horší věci.

Mlejnek (Út, 15. 7. 2003 - 21:07)

Dokázal se někdo z Vás vyrovnat fyzicky a psychicky s hučením v hlavě a uších ? Já ani po třech letech nikoliv. Rok 2003 je mým posledním zkušebním obdobím, tj. jak v klasické medicíně tak v alternativních způsobech "léčby tinnitu". Pak se sejdeme v klubu tinnitářů, kde již není bolesti.

Reklama

Přidat komentář