Reklama

HLEDÁM KAMARÁDKU

ahojky (St, 11. 4. 2012 - 15:04)

Sympatická 48 let hledá...Ahojky smím vědět od kud jsi ?Já z Ml.Boleslavi

sakva (St, 16. 11. 2011 - 18:11)

Ahoj Leono, jestli chceš tak...Najde se zde kamarádka pro vdanou 43/SŠ z Prahy či okolí?
[email protected]

Gabi (Po, 14. 11. 2011 - 05:11)

Proboha to jste tak naivní a dáváte sem telefonní čísla?Tolik hajzlů je tu na doktorce co zneužijí vaši důvěru.

Dana (Po, 14. 11. 2011 - 05:11)

Sympatická 48 let hledá...Ahoj, jsem z Prahy je mi 55 let, rozvedena a hledam zpriznenou dusi, take jsem mladistve povahy a mam spousty energie. Muj telefon je 777 993 893.
Dana

Tykadlo (So, 5. 11. 2011 - 13:11)

Ahoj, hledám čistě jen kamarádku z okolí Kolína, pořád jsem doma a nikoho tu neznám, napište na [email protected]

kristina (Pá, 28. 10. 2011 - 15:10)

Ahoj,jsem z Prahy, je mi 23...muj mail [email protected] :)

kristina (Pá, 28. 10. 2011 - 15:10)

Ahoj,jsem z Prahy, je mi 23...Ahojky hledam kamaradku na vino:) jsem z litvy je mi 19 let:)

Helča (So, 15. 10. 2011 - 00:10)

Ahoj,taky hledám kamarádku...Ahoj Leono, jestli chceš tak mi napiš. [email protected]

Helena (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

Sympatická 48 let hledá...Ahoj Marcelo, našla jsem na netu tvůj hodně starý inzerát, kde hledáš kamarádku, podle datumu vložení inz. by ti ted mělo být 55 let jako mně. Je možné že už jsi štastně vdaná a už kamarádku nepotřebuješ,ale jestliže to tak není a jsi stále sama, ráda bych tě jako kamarádku poznala, jsem rozvedena, cítím se sama, je mi smutno a já na samotu nikdy zvyklá nebyla, ráda bych občas šla někam do společnosti,třeba tam někoho potkám kdo mi padne do oka. Kamarádky sice mám ale budto vdané, nebo už se jim nikam nechce, sedí doma u televize.Pa Helča [email protected]

Lena (Pá, 19. 8. 2011 - 20:08)

Ahoj,taky hledám kamarádku z Prahy nebo Berounska.Je mi 50 a jsem vdaná,ale můj manžel není moc na kulturu,tak hledám někoho s kým zajít občas do divadla nebo na výstavu,pokecat u kávy,možný taky společný výlet.Jsem přistěhovalec z Moravy a i když v Čechách žiji delší dobu kamarádku těžko hledám.

Nadezda (Út, 24. 9. 2019 - 18:09)

Jesli mas zajem.pisni na tel.735229571

Nadezda (Út, 24. 9. 2019 - 18:09)

Jesli mas zajem.pisni na tel.735229571

Helena (Čt, 18. 8. 2011 - 13:08)

Ahoj, hledám muže 20-30 let k psaní erotických mailů.

[email protected]

Budu se těšit na tvůj mail ;-)
(Na vzkazy ve fóru nereaguji.)

Mirek (St, 3. 8. 2011 - 20:08)

Ahojky...poprosil jsem kámošku,aby mi zprostředkovala prosbu.hledám kamarádku na dopisování-jsem blonďák s modrýma očima 32/178 cm a rád bych si s nějakou žýenou dopisoval,může být i starší.Jsem sám,zklamaný a opuštěný. Miloval jsem jednu dívku, máme spolu holčičku, 5 měsíců,ale udělal jsem hloupost- jel jsem bez ŘP-v době,kdy jsem chodil do autoškoly.Jsem t.č. ve vězení na dva roky, přítelkyně mě opustila a našla si jiného.
Byl bych rád,kdyby mi napsala žena,která je sama a ví jak bolí zklamání.Prosím psát na tuto adresu Miroslav Květ P.O.Box 14 Věznice Rýnovice nad Nisou 466 21 Jablonec nad Nisou

Denda (St, 3. 8. 2011 - 19:08)

z Kroměřížska by se tu...Ahojky Miso, jsem na tom podobně, hledám kámošku. Samotné je mi fakt smutno. Jsem z UH. Pokud budes chtít ozvi se, nebo nekdo kdo hleda kamosku a stale se mu nedari. Budu moc rada za vsechny reakce. Muj e-mail: [email protected]

miliii (Po, 25. 7. 2011 - 15:07)

Ahoj, taky hledám nějakou spřízněnou holčičí duši na pokec, na venek, na akce, prostě na život v Praze :) ... je mi 24, vysoká, prý hezká holka :) nerada se nudím a poslední dobou se mi to stává, tak hledám :) jestli se nějaká holka najde... [email protected] :) těším se :)

Niki (So, 16. 7. 2011 - 22:07)

V nouzi poznas pritele a ja...Ahoj pšu ještě jednou, nevím jak to tady funguje/nefunguje, ale nikde se mě to neptalo na email a najednou koukám ona je to jakasi diskuze tady, takže zprávu kterou píšu jedné osobě mohou číst všichni? No neva, asi jsem to měla nejdřív prokouknout tohleto..tak tady přidávám svůj mejlík, kdyby jsi se chtěla ozvat:[email protected]

Niki (So, 16. 7. 2011 - 21:07)

V nouzi poznas pritele a ja...Ahojky,
sic jsem zabloudila na tyto stranky omylem a jsem tu novacek, nicmene kamaradku hledam. Do Prahy jsem se přistěhovala a kromě kolegů/kolegyň z práce tady nikoho neznám. Jenže bych ráda našla někoho, komu bych mohla říkat a nejen říkad kamarádka. Někoho, s kým můžu vyrazit za kulturou, sportem zábavou a nebo jen popovídat si u vínka. Bohužel, právě nekdo takový mi chybí a já myslím, že někoho takového najít je celkem o štěstí. S lidmi z práce se řeší práce i po práci a když už člověk nestuduje, je to docela fuška, se seznámit (myslím tím najít kamarádku/kamaráda, které na baru na diskotéce člověk moc nenajde a asi ani nehledá:-)Bydlím s přítelem, který je často kvůli práci mimo čr a tak mě (možná trošku ze zoufalství najít "jenom" kamarádku napadlo do vyhledavače zadat "hledám kamarádku")Tak a už končim s veškerým vysvětlováním,jestli stále hledáš a máš čas a chuť se setkat, ozvi se.
Zatím ahoj Nikola

venda (So, 25. 6. 2011 - 17:06)

Ahoj,jsem z Prahy, je mi 23...ahojky jana te rada chodim do posilovny a dalsi zajmy treba brusle atd jsem z prahy je my 27 kdistak pis eimal vendy.brumar@ seznam .cz

Zlata (Čt, 19. 5. 2011 - 06:05)

V nouzi poznas pritele a ja...Tohle je hezký inz.

Reklama

Přidat komentář