Reklama

Felace, polykání semena a anální styk

Já obřezaný nej (Út, 4. 1. 2011 - 20:01)

Zdravím, máte někdo...Ale ještě nikdy mě přítelkyně nevykouřila až do konce. Prostě se u toho neudělám, ale když ho zasunu tak nemám problém udělat se kdykoliv, na povel, nebo za dlouho. Ale jak mě vezme do pusy tak mi to prostě nefunguje.

Dominik (Út, 4. 1. 2011 - 18:01)

Zdravím, máte někdo...Hanko, pokud vím, tak obřízka odstraní část předkožky, kde to muže nejvíce stimuluje. Takže je možné, že chybí intenzita

Béďa (St, 10. 12. 2008 - 08:12)

Můj příspěvek patřil Standovi,bohužel jsem přehlédl datum.Zajímalo by,jak to dopadlo.

Jana (Po, 8. 12. 2008 - 12:12)

mě by se asi ten análek líbil ale trochu se bojím jak tu někdo psal, že to naruší svěrače a člověk má potom problémy s udržením stolice.
To bych nechtěla. Jak to tedy je, kdybychom to s partnerem dělali opatrně. Má ale docela velký penis.

Stando (Po, 8. 12. 2008 - 11:12)

že se nestydíš chtít po přítelkyni takovéhle prasárny. Jsi dobytek. Kup si nafukovací pannu a s ní si tyhle prasárny provozuj!!!!

Béďa (Po, 8. 12. 2008 - 10:12)

Jděte od sebe a to co nejdříve.Je mi 52 let a vím o čem mluvím.
Hodně štěstí Vám oběma.

Monča (Po, 8. 12. 2008 - 08:12)

Pro Milana, moje adresa je dablik217"seznam.cz zatím děkuji za radu

Monča (Po, 8. 12. 2008 - 08:12)

Pro Milana, moje adresa je dablik217"seznam.cz zatím děkuji za radu

milan (Čt, 27. 11. 2008 - 16:11)

Mončo, jestli chceš, pošli adresu, můžeme to probrat podrobněji...

anonymovi26.11 (St, 26. 11. 2008 - 18:11)

no my tu anonymy fakt nemusíme,považujem je za uchyly Tvůj analek vs.sisi

milan (St, 26. 11. 2008 - 16:11)

pro Monču: důležitá je předehra a jemnost partnera, nejlepší je, když se předkloníš, musíš se uvolnit a on nasadí palici, potřete se gelem a jemně bude přitlačovat. Zpočátku se ti bude zdát, že ti ho tam nedá, ale když budeš uvoněná, pomaloučku se anální svaly uvolní u on kousek vjede do tebe. Musí to dělat opatrně, neškodí, pokud ho trochu budeš navigovat.. až dostane dovnitř palici, máte vyhráno, dál už vklouzne snadněji. Není špatné to dělat vedle zrcadla, ten pohled tě může pěkně rozdivočit...

Návštěvník (St, 26. 11. 2008 - 13:11)

Anální styk vůbec nebolí je to lepší než do kundy.

Monča (St, 26. 11. 2008 - 11:11)

nevíte někdo, jestli bolí anánlní styk?ještě nikdy jsem to nedělala, ale ráda bych to zkusila

Petra (St, 30. 1. 2019 - 14:01)

První anal mně bolel, ikdyz jsme použili hodně gelu a přítel byl něžný, ale po překonání bolesti si to užiješ

Návštěvník (So, 27. 9. 2008 - 19:09)

Péráku,dřív jsem jednoho o obsahu 350ccm měl.Ale zakoupil jsem lepší motocykl.Ale k otěhotnění!Jsem přesvědčen že to takto nelze.Pokud ovšem Uzliště neřekne něco jiného.

pérák (So, 27. 9. 2008 - 17:09)

Ahoj, prosim vás,chci se zeptat,dá se otěhotnět análním sexem?? Díky moc

Návštěvník (Pá, 26. 9. 2008 - 00:09)

To víš že ano,Zkopaný,hlavně klid,už šířím,šířím,snad promineš,že jsem jedna z těch kopulujících krys z regálu s vokurkama.

mik (Čt, 25. 9. 2008 - 10:09)

Přiznávám, byl jsem jí nevěrný, a možná díky tomu jsem zjistil, že je ta nejlepší. Řekl bych, že nám to pomohlo a i ona to cítí. To není obhajoba mé nevěry. O to víc se teď snažím jí nabídnout nejen lásku. Rozčarovaná být můžeš, ale nebuď naivní. I ženský jsou pěkný mrchy a schovávaj se za nevinný kukuč.

Mischka (Čt, 25. 9. 2008 - 08:09)

? Aha, takže je taková, jak miku popisuješ a byl jsi jí nevěrný.
V mých zkušenostech se nemýlíš.
A ano i já bych seděla popisu tvé ženy a ač svobodná, také jsem byla podvedená.
Jsem rozčarovaná z toho, že muži lásku, vztah, věrnost nenabízejí.

mik (Čt, 25. 9. 2008 - 08:09)

Mischko, asi máš špatnou zkušenost, ale jak můžeš vědět něco o tom, jak málo toho nabizejí muži jinde jiným. Já si myslím o sobě, že toho dokážu nabídnout dost a fyzicky i materiálně, má žena je evidentně šťastná a oceňuje to. Není to žádná herečka, umí si říct. Dobře vypadá, má figuru, snově kouří, odpustila nevěru, možná proto, že nenabízím málo. Ví, že bych za ni dýchal. Neházejte chlapy do jednoho pytle....

Reklama

Přidat komentář