Reklama

masturbace ve škole

Bára (Po, 7. 1. 2013 - 15:01)

At bude ve škole masturbace zakázana nebo ne, masturbovat budu kdy i kde budu sama chtít :) Příjemnou věcičku jsem měla i při hodině plavání a bylo to super.

hmm (So, 5. 1. 2013 - 16:01)

Vzpomínám, jak nás na základce po tělocviku napadlo, že si ve sprchách hromadně zaonanujeme. Tak jsme tam stáli ve sprchach a jeli jak o život, až jsme přehlédli, že nejsme poslední třída, ale že po nás mají tělocvik deváťačky. Dva dny jsem pak doma simuloval všechny známé smrtelné nemoci najednou, abych nemusel do školy.

Grufíková Bohda (Čt, 3. 1. 2013 - 23:01)

Masturbace ve škole by měla být zakázána školním řádem. Za porušení tohoto bodu školního řádu by měl provinilec stáhnout kalhotky či trenky a vyčurat se a vykakat přede všema spolužákama na zem před učitele.

:-) (Čt, 3. 1. 2013 - 21:01)

Tak málo stačí ke štěstí. To je krásné :-)

Kamarádky kluk (Čt, 3. 1. 2013 - 20:01)

To mě tak vzrusovalo i když měl slipy že jsem šla na záchod si ji vyhonit.Karin.

ignácius jdi do (Čt, 3. 1. 2013 - 20:01)

..

IGNACIUS (St, 2. 1. 2013 - 12:01)

mam stejný problem pořád...Kristova noho! Hrůza...

To jsou ty důsledky ateismu a vymizení katechismu ze škol.

Milan (Út, 1. 1. 2013 - 18:01)

mam stejný problem pořád...O pár let budeš na to jenom spomínat :(

fera (Út, 1. 1. 2013 - 15:01)

Codím na pajdák v...Hani zkus to přímo v hodině a uvidíš že bude tvůj vrchol daleko intenzivnější,já si ho musím vindat ven z poklopce alespon kousek abych si mohl třít hrazdičku a to mám daleko složitější když ho mám venku a Ty si dáš jen ruku mezi nohy a třeš si poštěváčka. Mě kdyby vyvolal učitel tak ho musím stačit alespon schovat kdešto Ty vyndáš ruku a nic se neděje fak to stojí zato.

fera (Út, 1. 1. 2013 - 14:01)

Už podle pisatelek je...MAJKO , to že máš mokré kalhotky to vůbec nevadí aTvá vůně je nádherné vonící pižmo kluky přímo vzrušuje je to nádherné když Tvoje broskvnka voní po tvém výtoku,mě to moc rajcuje. Jsi moc krásná že jsi to o sobě napsala.

fera (Út, 1. 1. 2013 - 14:01)

Když sedím ve škole a...mam stejný problem pořád mi stojí mám ho stopořenýho každo chvilku ,když učitelka něcovisvětluje tak si ho musím honit problem je že dost stříkam pod lavicí zůstavají mokré skvrny.Holka která sedí vedle mne tak se nenápadně snaží koukat, asi ví co dělám ale zatím nic neprozradila jesm jí za to moc vděčný.

Lukin (Út, 29. 12. 2009 - 22:12)

Proč bych měl bejt červenej ? Pohoním a jdu dál. Možná jsou červený ty co se stydí nebo maj vyšší tlak.

Lenka (Út, 29. 12. 2009 - 20:12)

Nikdy se mi nestalo, že bych byla nadržená asi proto, že jsem se do školy vždy bála.

Kralovna (Út, 29. 12. 2009 - 19:12)

stejne me zarazi, ze si te nikdo nevsimne.. pokud ja vim, je pak clovek dcl cervenej v obliceji...
kolik ze ti je?

Lukin (Út, 29. 12. 2009 - 19:12)

No ono to tam po mě bylo od rána a trochu tam furt zůstalo nalepeno a on pak pozděj přišel s tou žvejkačkou... :)

Kralovna (Út, 29. 12. 2009 - 19:12)

Lukine to si ten kamos nevsimnul zes zrovna postrikal lavici zespoda? navic to pak muselo kapat na zem, ne?

Lukin (Út, 29. 12. 2009 - 19:12)

Pod lavicí vzadu si vždycky vyhoním brko a postříkám zespoda lavici. Minule tam jeden kámoš chtěl nalepit žvejkačku a najednou nadává, že má od něčeho slepený prsty. Tak jsem se jen pousmál, ale nic jsem mu neřekl.

Krystof (So, 24. 11. 2018 - 16:11)

Proc nestrikas do kalhot

Kralovna (Út, 29. 12. 2009 - 19:12)

To u nas ve skole jsou tridy s malym poctem zaku a proto na sebe vlastne vsichni vidime. Jsou tam strasne slusni lide (soukromy gympl) a ja, ktera prisla ze zakladky, kde bylo sahnuti holce na prsa jako piti vody, jsem mela ze zacatku docela problem. Vsichni rikali jake jsem prase a to jsem vlastne pred nimi nikdy nic nedelala. Vetsinou si v hodine prekrizim nohy a zacnu strasne klepat tou co je nahore. Kdyz to holky zaregistruji, vetsinou to uz neresi, ale kluci treba napisou i sms jestli jsem nadrzena. Jednou jsme meli pracovat ve skupinkach a ja si se svym spoluzakem pod stolem sahala na stehna a mezi nohy. Zustali jsme po skole a meli rychlovku na zachode... nebylo nam ani 15.
Od te doby s tim klukem porad neco mam, naposled vcera trojku s jeho nejlepsim kamaradem (tohle nejsou zerty)

Josef (Út, 29. 12. 2009 - 17:12)

ve škole si klidně vyhoním...Holky to vaše pomasturbační pyžmo musí být super. To není jako když smrdí nemytá pipina.

Reklama

Přidat komentář