Reklama

masturbace ve škole

Jindriska (Pá, 5. 12. 2003 - 08:12)

Já nevím,nechci se zastávat nikoho,ale ve školách se pohybují často velice zvláštní lidi i mezi učitelama.My měly na zemák chlapa,jinak tělocvikáře...Zásadně nenosil pod trenkama nic, ani po kalhotama,poznat se to dá,to mi věřte,na jaře tričánkko, tělo ze solárka...My z něj měly srandu.Taky jsme ho provokovaly,ale ze srandy a on na to skočil, přitom to byl čtyřicetiletej ženáč...Jinak ve škole masturbovat...spíš ne,ale už to tam na mě taky přišlo.Bylo to na jaře,všechno vonělo...s holkama jsme se nudily,zemák nás nebavil a tak jsme vedly korespondenci na téma náš učitel zemáku.Jako co bychom mu udělaly,kdyby s náma jel na výlet a tak,fantazie pracovala na plný obrátky a pak to na mě přišlo...musela jsem na záchod...ještě,že jsem měla náhradní kalhotky,pokaždý je nosím s sebou...

Michal (Út, 14. 4. 2020 - 11:04)

Rád bych k nim cuchal a honil

XYZŽ (Čt, 4. 12. 2003 - 12:12)

Chceš tím říci, že zatímco jsou školačky, či studentky v tělocvičně, pan učitel jim chodí očichávat kalhotky do šatny a honí si u toho ptáka, nikdo z pedagogů si jej nevšimne, no to je moc, napiš nám tu o neposlušných kůzlátkách.....

August (St, 3. 12. 2003 - 23:12)

no myslim, ze pani Buzkova na personalni agendu skol nema sebemensi vliv. a kdyz neveris, tak je to tva vec

XYZŽ (St, 3. 12. 2003 - 14:12)

Od Augusta v jinem tematu: "ahoj,zajima diskuze:-)ja jsem ucil mesic na jedne skole tlecvik a kdyz jsem mel volnou hodinu, tak jsem sel do divci satny a hledal kalhotky. holky si je na telak bohzuel skoro zadny neprevlikaji, ale dvoje jsem nasel. z satny je videt do telocvicny (naopak ne) a tak jsem si ho honil cichal k nim, trel se o ne a dival se na holky jak cvici. skvelej zazitek.kdyby si chtela o tom nejaka holka mailovat, at mi napise...!"Tak to je pan učitel divek na gymnaziu....

XYZŽ (St, 3. 12. 2003 - 13:12)

Auguste, o tom jsem prave chtel psat, aby tě nekdo zbavil té svepravnosti, a zavreli do Bohnic, pavilon cislo 8 sexualni vrazi a devianti, ale myslim, ze jsi ucil divky jen ve svych bohatych erotickych predstavach, jinak bych se dozadoval odvolani pani Buzkove....

Peťulka (Út, 2. 12. 2003 - 21:12)

ty seš fakt August...

August (Út, 2. 12. 2003 - 00:12)

pro XYZZ: a co jako? ucit muzes podle zakonu CR od 18 let a nic vic k tomu nepotrebujes. jen byt svepravny a musi te zamestnat reditel skoly

Kamil (Ne, 30. 11. 2003 - 16:11)

Tak tohle vychovává naše děti?

Anonym 28 let (Út, 21. 6. 2022 - 16:06)

Jo jo

XYZŽ (So, 29. 11. 2003 - 20:11)

Ty jsi ale těžký případ deviace... bývalý učitel /22/ a chce si psát o onanii, tomu snad věříš jenom ty.....

August (So, 29. 11. 2003 - 18:11)

ahoj,ucil jsem jeden mesic na gymplu telocvik a zemak a mel jsem na telak i par skupin holek. samozrejme me hrozne provokovaly (je mi 22) a me to hrozne vzrusovalo. vzdycky o prestavkach nebo o volnych hodinach jsem si to musel aspon dvakrat za den udelat. jednou jsem musel dokonce odejit z hodiny a nechat je samotny, ja k me rajcovaly. mam z te skoly spoustu zazitku, na ktery nikdy nezapomenu.nechce si se mnou o tom nejaka holka psat? nebo o necem kolem onanie?

XYZŽ (So, 29. 11. 2003 - 10:11)

Vy si to můžete dělat třeba v obchodě v kabince, ale co kluci já když budu onanovat v kabince zbude tam semeno a já budu za úchyla, a zavolají ochranku.....co s tím?? Poradíte?

August (So, 29. 11. 2003 - 00:11)

ahoj, taky si to delam ve skole. nekdy se udelam az do konce i v lavici. a na zachode to delam hodne casto. chce si o tom se mnou nekdo mailovat?

Ester (St, 22. 10. 2003 - 19:10)

Podle toho že dost kluků mi dává návrhy a já na to mám čím dál tím větší chut.Kdybych povolila nemusela jsem být už v 15 ale řekla jsem ne i přesto že jsme byli už hoooodně blízko:-))

Kamil (Út, 21. 10. 2003 - 07:10)

To je dobrá věta: Jsem pana, ale myslím, že už dlouho nebudu. Podle čeho tak myslíš?

Ester (Po, 20. 10. 2003 - 20:10)

Ahojky!!!teeda tohle se mi zatím nestalo za to na discotece na tom mam vždy šílené chutě.Dělám v šatně tak se vždy schopvám za roh a je to.Jsem pana ,ale myslím,že dlouho už nebudu:-))Je skvělí když víš ,že je riziko ,že tě někdo načape:-))Jo dotaz když se udělám jsem pak taková...asi to znáte ale pak se mě to drží dlouho a vypadá to jak vý...jak se toho zbavit prosím poradte

karel (Po, 20. 10. 2003 - 14:10)

lence-to si je pak vyndáš? A jak řešíš cvakavé zvuky, které kuličky při pohybu a chůzi vydávají, vím o čem mluvím, moje přítelkyně je nosí často a spolehlivě poznám, kdy je má zavedené. Ani nemusím vidět čouhající šňůrku z pochvy. Ahoj.

pavel (Po, 6. 10. 2003 - 23:10)

Lenko, případně další nadržené školačky z Prahy, ozvěte se prosím na: joe.fox"iol.cz . Díky.

Milý Dotek (Po, 6. 10. 2003 - 03:10)

Taky bych Ti ji docela rád prohrábnul, micino. Co Ty na to ?Odkud jseš ?

Reklama

Přidat komentář