Reklama

zkušenosti s čínskou medicínou, pomohla Vám ?

Lenka (Čt, 14. 6. 2007 - 16:06)

Není pravda,že Intra pomůže.Brala jsem intru 14 měsíců,stála mě pár tisíc,a nic.Intru už nikdy

Irena (Čt, 14. 6. 2007 - 16:06)

INTRA je čistě přírodní produkt z 23 druhů bylin, kořenů a kůr rostlin z celého světa. Její základní úlohou je účinkem léčivých rostlin zbavit tělo toxických látek, regenerovat ho,dodat mu potřebnou energii, posílit imunitní systém a tím působit jako prevence proti civilizačním chorobám. Intra dokáže vyřešit spoustu zdravotních problémů a potíží.Více na : http://www.intra.prodejce.cz

Magda (Pá, 4. 5. 2007 - 13:05)

cinksou medicinu uzivam uz cca 9 mesicu kvuli rozsahlemu atopickemu ekzemu, vysledky jsou videt, ale velice pomalu, mate nekdo zkusenosti? Chodim k panu Khurovi v Praze

Hana512 (Čt, 3. 5. 2007 - 11:05)

Produkce tradiční čínské medicíny pro zvýšení celkové odolnosti, životního stavu organismu a zvýšení imunity

Současně s farmakologickými preparáty pro léčbu mnoha onemocnění a ve větší míře pro jejich prevenci se mohou používat různé přírodní prostředky, jejichž účinky jsou zaměřeny na zvýšení odolnosti organismu proti vlivu různorodých nepříznivých faktorů (například zhoršení ekologie), úlevě při meteorologické závislosti a stavech po prodělání nemoci, zamezení rychlé únavy, regenerace po intenzivní pracovní činnosti aj.
http://www.svetzdravi.com/

Mařena Liu (Pá, 19. 1. 2007 - 15:01)

A není to aspoň čínský letadlo, aby to zapadlo do tématu?

Návštěvník (Pá, 19. 1. 2007 - 15:01)

Je to letadlo a pořádně ošklivé!Fuj!!Že se nestydíte!

Jirka (So, 6. 1. 2007 - 21:01)

On nenabízí žádné letadlo, přečti si to dobře.

Hana (Čt, 4. 1. 2007 - 16:01)

Ráda vám doporučím Odvar Laodžan. Je to elixír původem z Číny, jeho recept je starý již přes 1000 let. Nejen že posiluje imunitu, ale vede k zpomalení procesu stárnutí celého organismu. Najdete ho zde: http://www.svetzdravi.com/loadzan.php

Návštěvník (Čt, 4. 1. 2007 - 08:01)

jsi trapný co se otevře diskuse tam nabízíš letadlo ti lidé nejsou hloupí

John (St, 3. 1. 2007 - 23:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Návštěvník (Pá, 15. 12. 2006 - 18:12)

15. prosince 2006 3:11
Co by udělal bývalý premiér Miloš Zeman, kdyby ho vyloučili z ČSSD? "Nedělal bych nic, protože jsem jen řadový člen, který platí důchodcovské příspěvky, tedy šedesát korun ročně. Sociální demokracie by přišla o tuto částku a já bych se naopak o šedesát korun obohatil," říká s úsměvem.
Zeman ve čtvrtek s pověstným humorem odpovídal na podobné dotazy studentů Univerzity Palackého. V současné politické krizi sílí hlasy, že expremiér své straně spíš škodí.

Předseda sociální demokracie Jiří Paroubek vidí za odchodem Miloše Melčáka z poslaneckého klubu ČSSD práci Miroslava Šloufa, který je pořád považován za Zemanovu prodlouženou ruku. A Melčákovi včera Paroubek dokonce pohrozil vyhazovem ze strany. Zeman tvrdí, že nehodlá politiku ovlivňovat ani se do ní vracet.

"Těm, co mě občas lákají zpět do politiky, říkám, že se vrátím jen tehdy, když se do práce vrátí všichni důchodci v této zemi. Tím bude vyřešena penzijní reforma, protože se nebudou žádné důchody vyplácet. Na základě takto ušetřených výdajů by se mohlo i zvýšit pohřebné," řekl ve čtvrtek bývalý šéf ČSSD.

radek (Pá, 15. 12. 2006 - 15:12)

mě preparát 014

radek (Pá, 15. 12. 2006 - 15:12)

mě preparát 014

Olda (Po, 20. 11. 2006 - 08:11)

Na zácpu mi pomohlo Naplnění vyschlého řečiště (kod 091) 3x4 tbl denně - do 1 měsíce zmizela ! Našel jsem to na www.patentnimedicina.cz

Eva (Po, 13. 11. 2006 - 12:11)

Léčim se tinkturami čínské medicíny kvůli rozsáhlému ekzemu, který se mi před rokem objevil. Pokud se o čínské medicíně zmímím před lékařem - kožní a alergolog, tak rikaji, ze jsou k tomu skeptictí, ze to nepomuze. zejména kožní lékařka se téměř chytala za hlavu, kam ze to chodim, ale ona sama mi dokaze dat pouze kortikoidy a ty me pomuzou pouze přechodne. inak pmoci nedokáže. ctěla jsme se zeptat, zda máte podobnou zkušenost. já bylinkam věřim a mam důvěru i k čínské medicíně, ale po každé navštěvě oné doktorky mám začinamám mít pochybnosti, zda nema pravdu.Mate nekdo nejakou zkusenost

jája (Čt, 9. 11. 2006 - 18:11)

Co vám pomohlo z čínské medicíny na zácpu? Dík.

Jana (Čt, 9. 11. 2006 - 17:11)

Jarmilo,mohla bych se vás zeptat, jakou směs jste na bolestivou menstruaci používala?Zklidnění zčeřené hladiny 062?
Slyšela jsem něco podobného v souvislosti s touto směsí.Děkuji.

paja (Ne, 29. 10. 2006 - 06:10)

centrum cinske mediciny Praha, opletalova 8. tel. 224232107

Zkopaný (Ne, 29. 10. 2006 - 04:10)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!

Headhunter (So, 2. 11. 2019 - 15:11)

Jsi kokot!

Reklama

Přidat komentář