Reklama

Klinik sex, injekce

Lubos (So, 10. 8. 2019 - 14:08)

To co nabizite se mi moc libi a mel bych zajem. Chci se vas Yvetko zeptat na ten odber semene. Čim to jako provadite?

KLINIK (St, 21. 2. 2007 - 14:02)

Chybí Ti něco jiného, zvláštního, nové způsoby odreagování a vzrušení, potřebuješ změnu při stereotypu se svou partnerkou, chceš zažít koření erotiky a jsi otevřený novým nápadům a praktikám? Nabízím klukům a mužům jakékoliv orientace z ČR a SR erotická až perverzní vyšetření v mé ordinaci ve Zlíně, jsem zkušený BI-lékař 42let se zdravotní zrzatou sestrou 19let, veškeré praktiky klinik (pocit studu-nahoty, prohlídky, měření, odběry moči a semene z penisu, testy, zavádění lékařských nástrojů a předmětů do tělesných otvorů, výplachy, masáže análu, zneužití roztaženého pacienta lékařem a mnoho jiných praktik z této oblasti), dále masáže, možno i svazování a pocit bezmoci před perverzním lékařem a zdravotní sestrou, Pán-pes, vosk i netradiční praktiky. Nech si to udělat tak, jak o tom jenom sníš, jen Ti, co vědí či tuší o čem je řeč...pisálci nepište. Doktor a zrzatá sestra

mr_subb (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Zdravím,
je možné se nějak dohodnout na reálném setkání?

Děkuji Honza

Pedro (So, 2. 1. 2021 - 20:01)

Jde o 14 let staré příspěvky. Každopádně v ČR něco takového chybí a taky bych měl zájem, kdyby taková ordinace ještě vznikla.

mr_subb (Po, 23. 3. 2020 - 08:03)

Ještě kontaktní email: [email protected]

januazl (Čt, 19. 3. 2020 - 19:03)

mohl bych se stavit?

Eduard (Čt, 1. 2. 2007 - 11:02)

ahoj Iveto, jestli chceš, můžeš se zapojit do diskuze na www.injekce.wz.cz nebo napsat na edajahy"seznam.cz

Návštěvník (St, 31. 1. 2007 - 13:01)

píchání mě baví, ale ne jehlama, ha, ha ,ha

iveta (St, 31. 1. 2007 - 12:01)

ahoj s toutou sterilní vodou na suché injekce mám zkušenosti. Nijak ti nemůže ublížit ani se jí nemůžeš předávkovat. ale můžeš používat i fyziologický roztok, je levnější 0,5l za 21kč a netlačí při aplikování do svalu. ahoj

stefan (Út, 3. 10. 2006 - 16:10)

Ahoj.mám 47 s manželkou mame radi injekce a toutou cestov hladám ženu ktorá má rada injekce ako my chcela by sa podeliť o skusenosti a rady.Napíš na:stefan.gatial"centrum.sk

BobyBrix (Po, 5. 6. 2006 - 09:06)

Ahoj,
je mi 32 a hledám touhle cestou holku nebo ženu na dopisování o tématu klinik sexu, který mě vzrušuje. Ani ne tak nějaké injekce nebo cévkování a podobné šílenosti, spíš ten pocit při vyšetření, to odevzdání se "cizí" ženě a odhalení se před ní. Tak jestli se najde spřízněná duše kterou by dopisování nebo i chatování o těchto věcech taky mohlo bavit, budu moc rád. Napiš mi na BobyBrix"seynam.cz. Díky

cyberdemon (Čt, 25. 5. 2006 - 11:05)

vy jste evidentne nemocen.

2Michal (Út, 11. 10. 2005 - 16:10)

Ahoj zdravotní sestřičko, koukni na ten datum od kdy to téma začalo, příspěvků je dost málo a rád bych se Tě snažil ujistit, že nejsem šílenec, o horním zevním kvadrantu vím, vím toho opravdu i spoustu dalšího, na této diskuzi jsem našel přímo jednoho lékaře a ten se mi dost věnoval, alespoň po mailu. Jen jsem možná chtěl vyprovokovat trošku žhavější diskuzi na toto tabunizované téma u nás, ve světe existuje poměrně velká komunita lidí, pro kterou je, řekněme tato problematika, ... no zajímavá. Chtěl jsem si najít člověka, který mě za to neodsoudí a můžu s ním o tom promluvit.Máš-li tedy chuť a chvíli času, napiš mi prosím na mail. Budu moc a rád a možná budeš i překvapena. Jako důkaz posílám link na výtaz z ošetřovatlství 2.ročkníku SŽS.http://www.yarousch.cz/studium/body.php?menu=menu&body=rocnik2/02_ose_indexRád bych si s Tebou tedy o tom promluvit, budu doufat, že se ozveš. Díky. MichalP.S.: A maturitu už taky nějaký ten pátek mám za sebou...

zdravotní sestr (St, 17. 8. 2005 - 04:08)

Předmět: Klinik sex, injekce Autor: 2Michal Datum: 20.5. 2003 9:16:44Žádný strach, sestudoval jsem o tom spoustu lékařských materiálů i spoustů info na webu.Zvlastni, ze kdyz sis sehnal ty informace tak o tom vlastne nemas ani paru.Především Tě chci ujistit, že jsem kvalifikovaná zdravotní všeobecná sestra s maturitou...Takže...Mé doporučení: 1.zevní horní strana hýždí (v dolní vnitřní strany je nerv, jehož nabodnutím bys taky mohl přestat chodit!!!)2. 100% zelenou jehlu, nebo si to píchneš jen pod kůži!!! (NAPŘ.modrá je KRÁTKÁ)3. Nejprve místo odesinfikuj:jodisol, lihobenzín...4. pohyb musí být v zápěstí, jakobys házel šipku na terč: rychlý, bleskový.Zasuň asi třičtvrtiny té jehly, natáhni, jestli není krev tak POMALU aplikuj, vytáhni, chvíli podrž polštářek.......a je to!!! Doporučuji vitamin B12, je takový růžový, ale jak ho získáš.. no přiznejme si to, chtělo by to nějakou známost v nemocnici:(Jinak hodně štěstí!!!

Lojza (So, 25. 12. 2004 - 22:12)

Jsem osamělý kluk. Hledám slečnu nejlépe zdravotní sestřičku nejen pro "preventivní" vyšetření. Nejsem hypochondr, ale mám strach z doktorů a zároveň mne to vzrušuje. Najde se holka, která chce a může pomoci. Jsi li taková, tak mi neco napis, napis tak jako tak, dekuju, a budes prekvapena

jenny (Pá, 12. 9. 2003 - 14:09)

Injekce ne, ale vyšetření, tak jak popisuje Jarda, mne vzrušuje. Chtěla bych to někdy zažít.

2Michal (Út, 5. 8. 2003 - 18:08)

To taky není špatné téma. Jenny máš s tím nějaké skušenosti. Teď se přiznám, že mě vpich injekce dost silně vzrušuje...

Jenny (Čt, 10. 7. 2003 - 13:07)

Jardo, vzrušuje mne to. Popiš, jak vyšetření provádíš.

bigball (Čt, 10. 7. 2003 - 10:07)

?udia sú rôzny, určite je nás viac, mňa baví prepichovanie varlat a injekcie fyziológom do nich. Zatia?je to O.K.bez problémov, všetko funguje normálne.

bigball (Čt, 10. 7. 2003 - 10:07)

Pozri : http://www.bmezine.com/service/samples/tour6.html

Reklama

Přidat komentář