Reklama

Kluci a anorexie?

Petr (Pá, 8. 9. 2017 - 12:09)

Touhle nemoci jsem trpěl už třikrát naposledy letos v červnu

proč (St, 3. 5. 2017 - 23:05)

Tak ty blbečku si do té...blbečku?Tohle je názorová debata,to už si tu psal dříve,jaké to jsou slepice atd....víš ,že nejvíce si stěžují ti,co nechodí do práce a daně neodvádí?Já pochybuji,že tvoje peníze proudí na nějaké léčení někomu..ty máš názor nepracujícího člověka,ne pracujícího,pracovní době neodpovídají ani nicky s vykřičníkem na jiných debatách,pardon.

!!! (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

Tak ty blbečku si do té prdele běž sám! A k té anorexijí neboli slepičí nemoci mám jenom tolik, aby si to léčení platily plně ze svého! Nevím proč se to hradí ze společné kasy, když si to ty slepice přivodily samy svojí blbostí. Na léčení dětí s vrozenými vadami nejsou peníze a na takovým slepicím to pojišťovna hradí. Tak a teď se třeba kousni do prdele ty blbečku!

Pavel (Út, 2. 5. 2017 - 12:05)

Hlavně, že ty jseš chytrej...nemáš co říct k anorexii,tak jdi do prdele

!!! (Út, 2. 5. 2017 - 08:05)

Hlavně, že ty jseš chytrej jak stádo opic!

Pavel (Po, 1. 5. 2017 - 23:05)

tady ponižujete vy,pokud...možná to nemá v hlavě v pořádku,tak ho nechte,už jen to,že si dá nick 3 vykřičníky,už to nesvědčí o zdravém přístupu,ani rozumu

!!! (Po, 1. 5. 2017 - 08:05)

Ale jste a nerozčiluj se! Myslíte si, že se před váma posadíme na zadek a budeme skákat jak budete pískat? Tak to těžko!

Janča (Ne, 30. 4. 2017 - 21:04)

A co ti je po mojích kilech?...tady ponižujete vy,pokud dobře čtu,nejsme žádné slepice....je tím nejspíš myšleno to,že si má každý uklidit ,před vlastním prahem,než něco začnete hodnotit a navíc se tu pletete do vy do věcí,do kterých vám nic není,potom se nedivte,že vás tu decentně posíláme už dvě do pr....

!!! (So, 29. 4. 2017 - 15:04)

A co ti je po mojích kilech? Jest-li zhubnu nebo né tak po tom ti nic není, to je jen moje věc? Starej se o sebe! Mě taky nezajímá jestli nežereš taky náhodou krmnou směs?

ty (So, 29. 4. 2017 - 14:04)

Tak si přepočítej...tu píšeš i do jiných diskusích a také debility,já se půjdu popelit a ty zhubni,bude ti lépe,najeď na stránky ,jak zdravě zhubnout cz.to je tak for you,tady jsi celkem neužitečná osoba a nebo ,boj s obezitou,jak na to,tam si popovídáš lépe,než zde,kde je to pro tebe jistě nezáživné

!!! (So, 29. 4. 2017 - 07:04)

Tak si přepočítej čmelíky a můžeš se jít popelit!

Janinka (Pá, 28. 4. 2017 - 22:04)

To já znám zaručeně...co?? Já tu odpověď například nechápu,asi jsem omezená/slepice/miluji totiž vegetariánské jídlo a kaši jáhlovou více,než ovesnou,chodím do fitka,také dost sportuji,jsem naprosto zdravá,maso nejím!V bůčku se to jen hemží parazitama i po upečení v žaludku je takové maso 3 dny a rozkládá se tím,že ve střevě hnije!Potom se sice vyprázdníte,ale ve střevních kličkách zůstává zetlelé maso a to je v podstatě zárodek rakoviny tlustého střeva,DOBROU CHUŤ!Já zůstanu slepice.

ale (Pá, 28. 4. 2017 - 21:04)

To já znám zaručeně...no tak bavíme se o posílení imun.a chuti k jídlu a to pardon bůček nezajistí,blbé kecaniny si nechte na jiné stránky,nikoho,koukám a čtu a opravdu nikoho tohle co tu píšete nezajímá!Až budete jednou po operaci,tak si nechte přinést bůček,ne kaši a naběhne vám imunita,ale na pár hodin-než pojdete...ale jak chcete,proč ne..

Bejk (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

To já znám zaručeně lepší! Takové pěkně upečené koleno a nebo bůček na medu jsou rozbodně lepší! Nejsme žádné slepice, aby jsme žrali nějaké zrní a nebo šrot stejně nějaké vločky. To přenecháme Slepicím!

ono (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

Syn snídá, obědvá i...je to v pub.věku těžké jim něco říkat,velmi dobrý recept na přibrání a zaručený jsou ovesné vločky,musí se nenápadně přidávat do různých pokrmů,třeba do karbanátků,do špenátu,do ovocných koktejlů aj......za týden je to znát,jak člověk přibere,ten šlem,co teče z vloček je strašně zdravá vláknina a dělá floru a roztahuje žaludek-stažený-vytváří chuť k jídlu,nepochybuji,že mu vyvařujete,ale jde o to jak,normální běžná jídla,nebývají vhodná,pokuste se přehodnotit jídelníček a spíše než vyvařovat nazdobit ovocno-sýrovou mísu,ať je to na oko krásné ,už to dělám několik let,jsou to rozmazlení zmetci,mám to doma...

Irena (Ne, 11. 12. 2011 - 22:12)

Jano, z toho, co píšeš, se...Syn snídá, obědvá i večeří pouze jogurty s lupínky abnormálně sportuje. Hraje florbal, volejbal a stolnítenis denně. Jen o víkendu jej donutím poobědvat s rodinou a to sní maličkou porci jak má ten žaludek stáhlý. Jinak odmítá ikdž denně vyvařuji kvůli němu pořád se vymlouvá že nemá chuť, Přitom kouří. Nevím Jak mu mám pomoci, Má 23 let. O lékaři nechce ani slyšet.Děkuji za jakou koli radu jakou cestu na něj.

Irena (Ne, 11. 12. 2011 - 22:12)

Jano, z toho, co píšeš, se...Syn snídá, obědvá i večeří pouze jogurty s lupínky abnormálně sportuje. Hraje florbal, volejbal a stolnítenis denně. Jen o víkendu jej donutím poobědvat s rodinou a to sní maličkou porci jak má ten žaludek stáhlý. Jinak odmítá ikdž denně vyvařuji kvůli němu pořád se vymlouvá že nemá chuť, Přitom kouří. Nevím Jak mu mám pomoci, Má 23 let. O lékaři nechce ani slyšet.Děkuji za jakou koli radu jakou cestu na něj.

Barbora (Čt, 6. 10. 2011 - 15:10)

Dobrý den.
Mám kamaráda, který trpí anorexií. Vůbec si to nechce přiznat. Má totiž štítnou žlázu a proto je obézní. Přes den jí pouze jednou a to ovoce nebo zeleninu. Když něco jiného, tak to už musí být. Nejí maso ani moc mléčné výrobky, musí jíst prášky, aby doplnil bílkoviny. Přes den se mi zdá, že málo pije. Hodně kouří a odůvodňuje si to tím, že nechce být tlustý a chce zhubnout. A to je mu pohých 15 let. Bojím se o něj, nevím co mám dělat, jak mu pomoci. Předem moc děkuji.

nevěřící Tomáš (Pá, 17. 10. 2008 - 00:10)

Kubíku jestli si z anorexie děláš tady pouze srandu, jseš opravdovej ubožák..

Kuba (Čt, 16. 10. 2008 - 22:10)

anorexie není tak horzná
trpím jí už rok a schodil jsem 20Kg!
Vážil jsem 61Kg a mám 178Cm a
ted mám 179cm a 40-41Kg .. je to super .... hlavne vim ze umírám ! :/

Reklama

Přidat komentář