Reklama

mám velký penis

Kamila (So, 9. 12. 2006 - 16:12)

Ty jsi nejak napruzena... Tak promin. Neminila jsem te soudit, jen mi to cislo prislo vysoke, tak jsem se zeptala. S mojim pritelem jsem uz sest let a predtim jsem mela dva. Vsechno dlouhodobe vztahy, tak mi proste 26 prislo hodne. Zajimalo me to vic nez ty tvoje mereni. A ted je to jeste zajimavejsi - 25 parteru za 11 let - cca kazdych pet mesicu zmena partnera. Jaj. Proti gustu zadny disputat. Doufam, ze zas po mne nevystartujes jak barakuda.

Lina (So, 9. 12. 2006 - 16:12)

Kamilo,ty mne drtíš.Toto má být diskuze o penisech a ne o počtu mých intimních partnerů.Nejdelší vztah jsem měla 4 roky.
Nikdy jsem neměla 2 partnery současně.Já
daleko více odsuzuji když vdaná žena dlouhodobě udržuje vztah s druhým mužem.
Myslím,že žena by měla jít do manželství pořádně vyblbnutá,aby si pak třeba ve 40,když má pocit,že jí manžel nestačí,neřekla,že je třeba si užít.

Kamila (So, 9. 12. 2006 - 16:12)

Nejsem zrovna puritanka, ale 26 za 15 let mi taky pripada hodne. Kdyz uz se tak ohanis tou matematikou a cisly tak si urcite snadno spocitas, ze to je cca 1.7 partnera za rok, nebo lepe, jiny partner kazdych 6.9 mesicu (rekneme pul roku). Mela jsi vubec nekdy s nekym opravdovy, dlouhodoby vztah?(samozrejme s predpokladem vernosti partnerovy)

Lina (So, 9. 12. 2006 - 15:12)

Napadlo mě,že to napíšu ještě polopatičtěji.
Nejkratší penis měřil 12,5 a nejdelší 19,8.
Průměrný penis mých partnerů měřil 15,7 cm.Tak a totéž s šířkou.Nejhubenější měl 2,5
cm a nejtlustší 6,5 cm.Průměrný penis měl na šířku 3,9 cm.Měřila jsem je ze srandy,všichni moji známí o tom věděli a kluci se o měření sami hlásili.Pak chtěli vědět svoje pořadí na pomyslném žebříčku.
I v sexu může být,Gabčo,sranda a takovéhle měřeníčko to jenom oživí.Rozhodně jsem s nima neměla sex jenom kvůli tomu,že jsem chtěla změřit jejich penisy.

Lina (So, 9. 12. 2006 - 15:12)

Gabco,ty jsi asi nedávala pozor při matice,tak to přepíšu jak pro blbečky.
Na délku od 12,5 do 19,8 a průměr délky všech kluků byl 15,7 a totéž u šířky-od 2,5 do 6,5 a průměr šířky všech kluků byl 3,9.Je to myšlený jako aritmetický průměr hodnot,ne průměr penisů.Už se nedivím,proč se na nás chlapi někdy koukají jak na slepičky.
Nevím,co ti na tom je nejasný.
Jak jsem řekla,pro mne je šířka důležitější než délka,proto vítěz je ten s šířkou 6,5,i když byl krátký,tedy relativně.Kromě toho si nemyslím,že by 26 chlaů na 15 let pohlavního života bylo nějak moc.Najdou se určitě větší přebornice.

Gabca (So, 9. 12. 2006 - 15:12)

No, s takovouhle anketou bych se asi zrovna nechlubila. A pripadala bych si trapne, kdybych trvala na tom, ze si kazdeho musim zmerit. Ty cisla co udavas jsou zmatena, je to cely zmateny, nejdriv sirka 12,5-19.8(!) s prumerem (!) 15.7 - vis vubec co je prumer? Je to cely nejaky divny. Navic nechapu tu formulku "Velikostně asi nejzajímavější byl kluk
s M 13/6,5". Ocekavala bych, ze velikostne (tedy z hlediska velikosti) bude nejzajimavejsi ten nejvetsi nebo nejmensi. Ve sve hre na vedu jsi uplne nejak mimo a jestli jsi kvuli tomu spala s 26 chlapama, je mi te lito. Mimochodem, myslim, ze ten prumer 14-16 je naprosto v pohode.

Lina (So, 9. 12. 2006 - 14:12)

Už delší dobu tady sleduji diskuze o velikosti penisu a tak mě napadlo,že tu zveřejním svůj studijní materiál,protože to,co se tady píše,jsou nesmysly.
Počet mých intimních partnerů je 26 a přeměřila jsem si je všechny.Na délku krejčovský metr a na šířku,která je pro mne podstatnější šuplerka.Z těch 26 kluků ani jeden neměl délku přes 20.Ten s nejdelším přirozením se nechával měřit opakovaně,protože tvrdil,že ho má přes 20.
Bohužel já mu mohla uznat jenom 19,5.Při nějakém měření,když jsem mu dělala orál a byl hodně vzrušený,tak jsme naměřili 19,8.
No a celkové výsledky.Na šířku 12,5-19,8 s
průměrem 15,7 a na šířku 2,5-6,5 s průměrem 3,9.Velikostně asi nejzajímavější byl kluk
s M 13/6,5.A kde se berou ty nesmysly?Jednoduše část kluků kecá,aby byli zajímaví a druhá se blbě měří.Měří se odspoda a tam se vyvinutější kluk dostane třeba až na 30
a chcípák na 20.Vědecká měření jsou vždycky
od kořene penisu po horní straně.

Donald (So, 9. 12. 2006 - 14:12)

Tohle je komedie. Reci o 27 cm jsou pekny pohadky. V realu je i tech 20 hodne. V bezpeci anonymity samozrejme centimetry nabihaji zavratnym tempem. Neverte moc cislum se kterymi lide zongluji. Vemte si do ruky pravitko a kouknete se kolik to je. Navic ten 15 cm prumer ma naprosta vetsina, takze damy co tu tvrdi jaci jsou to kasparci asi musi hledat dlouho. A jestli to pro ne neni jedine kriterium pro vyber partnera, tak asi budou hledat hodne dlouho. Navic by me zajimalo jestli za vsemi svymi partnery chodi s pravitkem a premeruji je, kdyz tvrdi "mela jsem jednoho mensiho - 15 cm a muj soucasny pritel ma 17 a je to mnohem lepsi...bla bla bla". Jak vite ty miry tak presne? Jestli vam to rekl partner, mozna zkuste neco odecist. Treba pak zjistite, ze ten priteluv 20cm klacek je ve skutecnosti jen o 1.5cm delsi nez ten kasparkovsky prumer. Tyhle diskuse me vzdy pobavi. Lide si tu leci koplexy a pak kazdy muz a kazdy soucasny pritel zeny ma 23 cm. A kdyz je nekdo uprimny a napise pravdu, tak se na nem jeste hojite tim, jak je proti vam nebo vasim partnerum nedostatecny. Je to komedie.

mmm (So, 9. 12. 2006 - 13:12)

15 cisel v erekci je PRUMERNA delka penisu Evropana, takze kecy o tom, ze to je malo, jsou vrchol trapnosti. A kdyz se takovy 15 cm penis "zarazi az po koule", tak to byva pro drtivou vetsinu zen uz na/za hranici prijemnosti.

kil (Čt, 7. 12. 2006 - 06:12)

kde je nějaká žena co bude mít radost z mého drobečka?Každá se lekne,vždyť je 26/5.Všechny chtějí velký a pak nic:-(

kata (St, 6. 12. 2006 - 09:12)

sb.:no ono tech 15 je hodne máálo teda pro me já mám ráda velký,malý by me zas tak nevzrusil,a jezdeckou holinku si asi predstavuješ ty co?když oni tak mkluvíš

Panky (St, 6. 12. 2006 - 08:12)

Já jsem nepsala, že je 22 málo. Víš ono i po několika hodinách sexu se to málo zdá-Tak jakýpak mastodont? A vůbec tady je řeč o velkých penisech-tak co tu hledáš?

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

JÁ ŠUKÁM HOLU A MÁM VELKEJ PENIS

Návštěvník (St, 6. 12. 2006 - 08:12)

vzkaz pro sb.: chudáčku!!! Kdybys ho měl o trochu většího pak teprve bys věděl o čem se tu mluví. s patnáckou víš úplný kulový. sorry

sb. (St, 6. 12. 2006 - 07:12)

I když mám tu evropskou míru (cca 15), takovou kládu bych nechtěl. Vlastně bych nechtěl tu ženskou s takovou jeskyní, kdy se ji zdá i 22 cm málo. Co to je za mastodonta? To si chlap musí představovat, že šuká snad jezdeckou holínku.

xxx (St, 6. 12. 2006 - 06:12)

No zas takový trouba určitě nejsi když už někoho máš:-) ale je tu otázka ani né ta jak někoho zbalit ale ta zda-li by velikost 27cm nějaká vůbec snesla. určitě jich není mnoho. Nemyslím to zle ale je to tak. zas na druhou stranu když to nezkusíš neuvidíš.Myslím si, že seznámit se není dneska zas až tak složitý. Stačí si jen někam zajít a ona už se nějaká chytí uvidíš.pa

Panky (Út, 5. 12. 2006 - 09:12)

Taky mám manžela-ten ho má sice "jen" 22, ale někdy mám pocit, že by mi větší nevadil:-) Ale můžu poradit jen to aby jste to zkoušeli nakonec se pochva přizpůsobí a ještě jí to pak bude málo:-) uvidíš. Teď záleží jen na tvé přítelkyni jestli bude chtít.

aja (Út, 5. 12. 2006 - 08:12)

Tak napis kde budu cekat.

Karel (Po, 4. 12. 2006 - 15:12)

Já mám penis 27 cm a žádný problém s ním nemám,dokonce moje partnerka někdy si dělá legraci že je malinký.Zajede do ní a zmizí jako v laguně.Jinou holku jsem ještě neměl a tak bych si to chtěl zkusit jinde,poradte co mám udělat,na seznamování jsem trouba.

Tur domácí (Ne, 3. 12. 2006 - 16:12)

Taky bych to chtěla zažít!

Reklama

Přidat komentář