Reklama

mám velký penis

Marketa (Po, 21. 7. 2003 - 00:07)

No ono se to krasne premejsli o velkym penisu devcata kdys asi zadna nevite co je to zac. stranka a4 je dlouha 20cm abyste mile damy meli predstavu vo cem to tu povidate... Ja osobne mela pritele a ten mel "pouhych" 21cm a kdys se trochu zapomenul a pritlacil tak sem si pripadala jako kdys me trhaji. Stejne jak sou ruzne velikosi penisu tak sme damy asi ruzne velike uvnitr ja na 25cm nemam ani po 2hodinach predehry.

micinda (Po, 24. 2. 2003 - 11:02)

piňďa je žena žaneta, předělaná na muže s přioperovaným moc velkým penisem.

marjána (Út, 30. 6. 2020 - 00:06)

piňdovi omylem přišili chobot z malého slůněte, teď když jde do parku a chce se vychcat, tak ten jeho penis začne škubat trávu a cpe mu ji do prdele.

Paja (Po, 24. 2. 2003 - 08:02)

Podivejte se pozorne, kdo napsal druhy prispevek tady v teto diskuzi. Myslite, ze to byla nejaka Zaneta ?

Jan (Po, 24. 2. 2003 - 06:02)

Jak můžeš mluvit o svých pocitech, když jsi nikoho takového ještě nepotkala?!?

??????????????? (So, 22. 2. 2003 - 01:02)

Ach jo. Tak to můžu všem "babám" jen tiše závidět. Já jsem zatím nikoho takového nepotkala - bohužel.Každý kdo tvrdí, že malý ksšpárek nadělá velké divadlo - kecá.Neeexistuje lepší pocit, než že jsem toho druhého "plná" - alespo? pro mne.No nic, nechci nikoho srážet.

B.H. (Pá, 21. 2. 2003 - 23:02)

Narvi ji ho do prdele a zbesile prirazej tak dlouho, nez ji vyhrknou slzi bolesti. Pak ji v klidu vrat do cicicky a uvidis, ze je ani neprijde, ze tam neco ma.

Tosidelasprdeel (Ne, 19. 7. 2020 - 17:07)

:Dddddddd v roce 2020 a císt si neco takového je fakt pro pobavení

Peter (Pá, 31. 1. 2003 - 22:01)

Jdete vsichni do prdele.Pisou tady samy zakomplexovani chudaci, kterym roste penis umerne s anonymitou.Tady ma kazdy ptaka nad 25 cm.Jen realne v zivote je to trochu jinak.Kdyz vam to pomuze ve vasich kompexich, jen piste, je to velice zabavne.

Ondra (Ne, 31. 1. 2021 - 14:01)

Ty máš asi fakt malej dick že?

Sam (Pá, 31. 1. 2003 - 21:01)

Holky, jde o to, ze vy uvazujete velikost jako celek,(delka, tloustka) a hlavne nepremejslite v centimetrech, ale mate tu predstavu "velkeho penisu" v hlave, pricemz je to odvozeno od toho prumerneho penisu, ktery ma 50% lidi...takze je spousta holek, kterejm pripada velkej i penis, ktery ma oba parametry v nadpumeru(napriklad 16/5)- tohle uz je totiz peknej kousek.A kdyby jste na vlastni oci videli toho skutecnyho 25 cm pindika, tak byste si asi sedli na zadek...a ne na nej...takze rady typu "po castech" je asi trochu nepatricna... Vetsina chlapu premysli v centimetrech, a tak si porad mysli, ze co neni 20/5,5, to je maly. Navic zena, kdyz vidi napr. 18/3,5 , z fleku by to menila za tech 16/5..to znamena, ze mezi chlapama, kdyz ma nekdo 20 ti centimetrovou kanicku vod bot, tak je king...mezi holkama to tak neni..nemam pravdu? Mejte se.

Petra (Pá, 31. 1. 2003 - 13:01)

Ahoj,měla jsem přítele,který byl taky hodně "obdařenej".Museli jsme být opatrnější,je to fakt.Ale ten úžasný pocit,když jsem se ho dotkla a on byl tak velký... Nádhera!!! Když jsem pak ale byla s klukem,který byl mnohem menší,byla jsem hrozně zklamaná.Zkrátka-na lepší se líp zvyká.Já tedy preferuju větší penis.Ale opatrně.Peťa

Danuse (Čt, 30. 1. 2003 - 11:01)

to je jednoduchy. musite to zkouset postupne, proste po castech.

piňďa (St, 29. 1. 2003 - 14:01)

Vždycky máme dlouhou předehru,takže partnerka je vzrušená a vše by mělo být v pořádku,jsem něžný ohleduplný a vždy vnímám její reakci.(takže většinou přestaneme)Ona říká,že je nádherně vzrušená,ale ta představa o té velikosti Jí dělá zábrany.Jsem z toho trošku vedle.P.

Danuse (St, 29. 1. 2003 - 13:01)

Aspon nekdo normalni, kdo chape, ze co je nad 20, tak prinasi problemy. Zlata stredni cesta. Myslim, ale ze pokud s tebou nechce pritelkyne spat, tak to nebude zdaleka jen penisem. A pak taky plati pravidlo, ze cim vetsi tim vice musi byt partnerka vzrusena, aby necitila bolest, takze mozna bude problem v tom. Prece jen zas 25 cisel je sice hodne, ale prezit se to urcite da a zvyknout si taky. Ta priroda zas tak blba neni.

piňďa (St, 29. 1. 2003 - 11:01)

Já bych si to s ní ráda vyměnila ,myslím,že to může být úžasný.Žaneta

piňďa (St, 29. 1. 2003 - 10:01)

Mám problém mám asi moc velký penis(25cm)a moje přítelkyně se mnou nechce moc spát.Chodíme spolu tři měsíce a toho sexu jsem si moc neužil.Mám Ji rád a je mi s Ní fajn.Je to skvělá holka a moc pěkná a žádaná.V předchozím vztahu to bylo ok.PS:nám oběma je 25 let.

Reklama

Přidat komentář