Reklama

Mary Kay

selvaggia (So, 8. 1. 2011 - 15:01)

Renčo , ja ti ich kludne vymením,ak chceš :) [email protected] 170 kč mi stoji za to, aby si zmenila názor na našu užasnú firmu

Zuza (Pá, 31. 10. 2008 - 13:10)

ne neděláme odchyt klientek na ulici. Někdo občas si zkusí udělat nějakou anketu,ale to je asi tak vše. Nedokáži si ani představit jak bych někoho odchytávala :-) Jednou jsem zkusila anketu a asi po 2 hodinách jsem to vzdala, je to pod úroveň jak mě tak firmy. Nemyslím si že je to zapotřebí. Je to asi jen jeden z kroků, který může vést ke kontaktům, když nevíte co dál. Ale nevyhovovalo mi to.

Zdena (Čt, 30. 10. 2008 - 18:10)

Milé dámy moc jsem se u této diskuse nasmála, jsem kosmetická poradkyně MK a nedám na ni dopustit. Moc ženám jsem pomohla s velkými problému pleti. A pani Zuzka má pravdu, MK nemá právo někdo hanit. Vždy každého bylo rozhodnutí svobodné zda do toho jít či nejít. Jsem z okolí Rychnovska tel. 605333981.

Ivana (Pá, 26. 9. 2008 - 13:09)

Dealerky MK dělají odchyt klientek na ulici?!

Zuza (Pá, 26. 9. 2008 - 13:09)

Dámy jestli, si chcete kosmetiku vyzkoušet, tak to udělejte a nedejte na to co tu někteří říkají, máte to zdarma a třeba se dozvíte i něco zajímavého :-) Jestli jste z okolí Olomouce ráda Vás navštívím:-) tel: 728 769 991 či z.koricova"seznam.cz

Zuza (Pá, 26. 9. 2008 - 12:09)

Tak Vám povím slečno Renčo, že Bych ani nikdy na Váš seminář péče o pleť nešla, když někdo bere MK tak jako vy tak to je děs. Samozřejmě že musíte nasbírat nějaké body pokud se chcete kariéře Mary Kay věnovat..nic nikde nedostanete zadarmo. Ale sama dobře víte, že pokud je to jen jako koníček, tak nemusíte mít nabíraných hafol bodů, tak to nefunguje. Záleží na každé ženě zvlášť, kolik si chce přivydělat a co proto udělá. já nikdy nemusela nikoho nutit a přemlouvat, aby si kosmetiku vyzkoušel, stačí se jen zeptat zda má či nemá zájem. A ani odchyt lidí na ulici dělat nemusíte, tak proč MK tak haníte. pokud Vám něco nevyšlo, tak to neznamená, že za to může společnost. MK je podnikání, kde je každý svým pánem a jen na něm vše záleží, bu'd dělá nebo ne, ale potom taky nevydělá že..

Renča (Pá, 26. 9. 2008 - 00:09)

Před třemi lety jsem dělala poradkyni MK a můžů Vám říct - hrůza. Za prvé - musíte nakoupit si kosmetickou tašku a ta zrovna levná není, pak musíte nszbírat body, abyste vůbec mohla postoupit o pozici výše... Tudíž - kdo si chce udělat díru do rozpočtu, tak vřele doporučuji! Na žraní peněz je to jak vyšité. Chodíte po ulici a žadoníte slečny a dámy, jestli by se nechtěly zdarma nalíčit. Jo!!! Ony milostivě příjdou, (občas), vy je musíte slušně řečeno ukecat aby si ten či onen přípravek koupily. Popravdě řečeno, kdo si v dnešní době koupí třeba pleťovou masku za 600,- Kč (120 ml) je buď dement, štětka, nebo podnikatelská panička... Takže se mi nelíbí, jak tu dealerky lapají další duše.

Pampa (Čt, 25. 9. 2008 - 21:09)

MK tam určitě nepovažují za šunt, ale máš pravdu v tom, že je to tam cca o polovinu levnější.

Sindina (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Žila jsem v USA půl roku-a MK je tam považována za šunt, něco jako avon, je tam i dost levná. Padělky MK se určitě nedělají, protože v USA stojí pár šupů. Jen tady na ní KP rejžují. Radím, kupte si výrobky na e-bay, celá sada krém a odličující přípravky tam vyjde fakt levno, tady aby si člověk na to bral půjčku...

Parduodu - perk (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Kosmetika -- Mary Kay kosmetika su 15% nuolaida - Parduodu-perku.
Parduodu-perku.lt - nemokami skelbimai su nemokamu nuotrauk

Ó!!! (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Ježkovy bulvy, to má MK čeládku!

Blanka Ch. (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Milé dámy i Vy můžete mít kosmetiku se slevou 35-45%, prosím, zde je malá prezentace. Když podepíšeš, tak dostaneš výrobky v hodnotě 9054kč a zaplatíš za kufřík 2990kč+poštovné. Smlouva Vás k ničemu nezavazuje, nemusíte nic nikomu prodávat, jste pouze samospotřebitelkou a kupuješ výrobky pro sebe nebo své blízké se slevou. Dostaneš orginál balení a né vzorky. Pak si můžeš nakupovat se slevou sama a záleží jen na Tobě na jako slevu se dostaneš. Uvedu příklad zrovna na zázračné sadě TW :3.570kč plná cena, cena po slevě 35% 2.320,50 to znamená že ušetříš 1.249,50 kč to je super. Mám mnoho zákaznic, kterým nabýzím registraci až by ony samy dělaly kosmetickou poradkyní ale jsou samo spotřebitelky to znamená že mají kosmetiku pro sebe a své blízké a né ty ceny z katalogu. Zrovna včera jsem posílala smlouvu do Ameriky, Asie a Luhačovic a paní už má celý kufřík doma a již mi psala , že je to super , že už chce další. Bude dělat další objednávku i pro své blízké.Věřím , že budete také spokojeny.
Určitě této samo spotřebitelské smlouvy využijte je to super.Proč musíte stále nakupovat v plné ceně,když máte nyní možnost samospotřebitelské smlouvy a nakupovat se slevou kvalitní kosmetiku. Určitě této samo spotřebitelské smlouvy využijte je to opravdu výhodné nejen pro Vás ale i pro vaše blízské.
Více informací : chovancikova.b"seznam.cz
Přeji Vám všem krásné skrásnění s kosmetikou MK Vaše Blanka.

MK (Po, 26. 10. 2020 - 15:10)

Dobrý den.
Prosimo Váše email, rada bych se osobně domluvila na vetši objednavce Mary Kay.
Děkuji, Marije K

Mk (St, 25. 11. 2020 - 15:11)
Kleopatra (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Aleno, Ty že jsi KP Mary Kay?!?! Najdi si to ve slovníku, a zároveň doporučuji hodně důkladné školení a možná i nějaký kurz češtiny... To je teda reprezentace, to Ti povím...

To Alena (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

text

Black Orchid (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Dobrý den,
hledám kosmetickou poradkyni MK z Ústí n.L. nebo okolí. Nikdy jsem s touto kosmetikou nepřišla do kontaktu. Ráda bych ji viděla na vlastní oči, než si něco objednám. Kdyby tu někdo byl, prosím napište sem. Mám zájem o koupi výrobků se slevou, katalogové ceny mi připadají nesmyslné.Děkuju.

Mary Kaj? (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Co to je za dementní příspěvek? ty dealerky MK jsou opravdu elita!

Alena (Čt, 25. 9. 2008 - 19:09)

Je to 5 let co jsem zacla pouzivat mary kaj amohu vam rici ze vsichni mi tvrdi ze nemam 6o letze vypadam na 5O let.je uzasna clovek se natre avubecse neleskne tak jako po tech obycejnych kremech zastavilo me to uplne vrasky kdokoli ma problemy s pleti napis pomohu poradim a zaslu i kosmetiku.

Zuzka (Út, 16. 9. 2008 - 13:09)

Kdo by měl zájem se nalíčit kosmetikou MK nebo jí dělat. Můžete se mi ozvat na tel: 720426019 LB

Reklama

Přidat komentář