Reklama

Mary Kay

Petra Petrusová (Út, 15. 6. 2004 - 10:06)

jestli ti ještě nikdo nezaslal katalog, tak se ozvi, ráda ho pošlu.

Katerina (Út, 8. 6. 2004 - 21:06)

Martina má pravdu... minimálně o Mary Kay nevíš nic... ale docela chápu tvůj postoj, protože je tolik prodejců, že dovedu pochopit tu nedůvěru, kterou už předem vyvolávají... I když je to škoda, protože MK je skutečně kvalitní kosmetika

kaenkaes (St, 26. 5. 2004 - 23:05)

...vysledky z "Stiftung Warentest" jsou dostatecne presvedcujici. Ovsem proti gustu zadny disputat, tedy klapky na oci a durch...

martina (Po, 24. 5. 2004 - 07:05)

:) a vyskusala si vobec nejaku z tych kozmetik, ci sa im strategicky vyhybas, lebo to povazujes za nieco podradne? Neviem ci su vsetky smejd, ale Mary Kay rozhodne nie, velmi by som ti priala stretnut sa so zenou, ktorej plet sa 100 percentne zlepsila, co by ti na to povedala ona, myslim ze by ta presvedcila...

kaenkaes (Ne, 23. 5. 2004 - 01:05)

Avon, Mary Kay, Oriflame, LR...vse stejny smejd. Pokud by tato kosmetika za neco stala, byla by dostupna i v BIPA, DM, Douglas, Müller apod. Fakt, ze jejich propagace probiha vylucne formou zastupcovstvi, mluvi za vse. Znamym, kteri s tim maji do cineni se vyhybam, nebot otravuji. Stejne jako tzv. TV Shoping, coz je stejna zalezitost ve svetle ruzovem...

Romana (So, 24. 4. 2004 - 10:04)

Mohla by mi některá žena z MK zaslat katalog. Nejvíce mě zajímají oční stíny, takže pokud tam bude i vzoreček barev, budu velmi nadšená (po kontaktu mailem dodam i adresu-jsem z Prahy). Již jsem byla jednou líčena kosmetikou MK a oční stíny mě velmi zaujaly. Předem děkuji.

Daniela (Ne, 11. 4. 2004 - 12:04)

Měla bych zájem pouze o make-up od Mary Kay, o žádné sezení ani poradenství. Jestli by byl někdo ochotný zaslat katalog s make-upem, nejlépe se vzorky odstínů biege, a poslat výrobky na dobírku, ozvěte se ,prosím, na můj mail. Děkuji.

Míla Budínová (Čt, 1. 4. 2004 - 21:04)

Ahoj Leno,zkoušela jsem obě kosmetiky,které uvádíš.Vyzkoušela jsem si být distributorkou jak Oriflame, tak Avon.Je to samozřejmě věc názoru, ale s firmou Oriflame mám špatné zkušenosti, lepší s firmou Avon, ale upřímně, nejlepší je kosmetika Mary Kay.Jak v přístupu firmy k tobě,ke kosmetické poradkyni, tak i v produktech,soutěžích i výdělcích. Pokud budeš chtít vědět o všem více, kontaktuj mě.

Míla Budínová (Čt, 1. 4. 2004 - 21:04)

Máte-li zájem seznámit se s kosmetikou Mary Kay,nabízím kosmetické poradenství,kde Vás naučím jak správně pečovat o pleť,jak se líčit. Výhodou pro Vás je vyzkoušení všech přípravků péče o pleť a dekorativní kosmetiky.Udělejte si chvilku jen pro sebe a kontaktujte mě.

Lena (Po, 15. 3. 2004 - 19:03)

Zajimalo by me, jaky mate nazor na Oriflame a Avon a s kterou znackou je vyhodnejsi podnikat a proc.Tesim se na odpovedi, Lena

martina (Pá, 5. 3. 2004 - 10:03)

jasne ze hej, ale v podstate sa to odporuca robit, az ked uz je to tvoja stala zakaznicka lebo vie ze cena za tieto vyrobky je primerana ich kvalite. ten dokument ti preposlem. pekny dnicek zelam

Katka (Po, 1. 3. 2004 - 21:03)

určitě mám zájem, ale i tak, jestli je tam napsáno, co jsi tu uváděla, tak poslat katalog můžu, když si o něj někdo zažádá

martina (Po, 1. 3. 2004 - 13:03)

mam u seba oficialny dokument, kde je uvedene co moze a co nemoze byt uverejnene na internete, ak by si mala zaujem mozem Ti ho preposlat.

Eva (Čt, 15. 8. 2019 - 14:08)

Ahoj, môžeš ten dokument preposlal aj mne prosím? Adresa [email protected]

Ďakujem pekne :)

Katka (Út, 24. 2. 2004 - 21:02)

v podmínkách není nic takového napsáno, pravda je, že nesmím tuto kosmetiku prodávat v žádné maloobchodní síti atd. Ale to neznamená, že ji nemohu prodávat prostřednictvím katalogu, né každý má zájem o osobní prezentaci, přestože si sama myslím, že je to lepší, protože tak máte možnost si vyzkoušet kvalitu... ale jsou ženy, které stojí o MK, ale nechtějí nikoho ve svém domě, stačí jim prohlédnout si aktuální katalog a z něj si vybrat, to jim chci umožnit, proti obchodním podmínkám nepůjdu..

Šárka (Pá, 20. 2. 2004 - 22:02)

Aohj, četla jsem pro a proti vůči kosmetice MK. Osobně si myslím, je hodně účinná. Začala jsem ji používat v prosinci loňského roku. Na sezení mě pozvala kamarádka z učiliště, protože věděla, že mám problémy z akné. Teď když používám kosmetiku MK akné nemám v takové míře jako dřív. Neříkám, že zmizelo, ale zmírnilo se a o dost. Kontak na kosmetickou poradkyni z Plzně tel: 736 66 24 41 jmenuje se Lenka. Stačí říct, že o ní víte od Cafiny

martina (Út, 17. 2. 2004 - 08:02)

katka si si ista ze internetovy obchod je v sulade s podmienkami podnikania v MK? kde na internetovej stranke nemozete mat uvedene ani len mena pripravkov...?

Katka (So, 14. 2. 2004 - 19:02)

nezlobte se, ale to co tu píšete je blbost, kosmetika Mary Kay se přes internet určitě sehnat dá, nemůžu vám říct konkrétní adresu, ale sama se chystám v březnu spustit internetový obchod s Mary Kay a určitě nejsem první. Ale souhlasím s tím,že MK je určitě lepší vyzkoušet, především pro nového klienta, protože se tak má možnost přesvědčit o její kvalitě, ale pokud kosmetiku již znám, nepotřebuji osobní kontakt a klidně si jí objednám přes inet.

denisa (St, 28. 1. 2004 - 23:01)

Dobrý den,bohužel přes internet se kosmetika Mary Kay nedá koupit.Je to specifická kosmetika,která se doporučuje "na míru",je tedy i pro Vás výhodné absolvovat kosmetické poradenství/které provádíme bezplatně/,kde se dozvíte jak co používat,o líčení apod.Pokud máte zájem,ráda se Vám budu věnovat/Praha a okolí/,je možné i přijet za Vámi..Zdravím Vás.Denisa Čiháková 602-972 336*kosmetická poradkyně+vizážistka Mary Kay

Radka (Pá, 23. 1. 2004 - 14:01)

CHtela bych se zeptat kde pres internet se da koupit kosmetika MK

Reklama

Přidat komentář