Reklama

Energie pyramid

Veronika (Ne, 20. 11. 2005 - 23:11)

Dobrý večer, s pyramidou má naše rodina velmi kladné zkušenosti. Nejdříve jsme si koupili pyramidu, která se složí z měděných tyček. Dáváme pod ní ovoce, vodu, zkoušeli jsme i pokus s mlékem a klíčením semen. Semínka naklíčila dříve a mléko později skyslo. Ovoce dostane lepší chuť a déle vydrží čersvé, žiletky se opět stanou ostré. Také jsem všemu co se o ní píše nevěřila, ale ono to opravdu funguje. Tuto pyramidu lze i zavěsit nad postel, chvilka odpočinku pod ní nám dodala energii. Další pyramidku máme ze šungitu, je to velmi zvláštní nerost, z velmi podivuhodnými vlastnostmi. Když se dá pyramida do vody, za několik hodin ji nabije a získá výbornou chuť, tato voda má léčebné vlastnosti. Urychluje zakořeňování rostlin, pomáhá léčit kožní nemoci. Pyramida ruší působení zón v bytě. Vodu pijeme my i náš pejsek, tomu strašně chutná. Podrobnější informace jsou na www.ikvido.com , v sekci tajemno, tam jsme obě pyramidy koupili. http://www.ikvido.com/store/default.asp?lngDepartmentID=2 O šungitu a pyramidách vůbec by se dalo psát dlouho, tyto stránky doporučuji, jsou moc zajímavé

Veronika (Ne, 20. 11. 2005 - 23:11)

Dobrý večer, z pyramidou má naše rodina velmi kladné zkušenosti. Nejdříve jsme si koupili pyramidu, která se složí z měděných tyček. Dáváme pod ní ovoce, vodu, zkoušeli jsme i pokus s mlékem a klíčením semen. Semínka naklíčila dříve a mléko později skyslo. Ovoce dostane lepší chuť a déle vydrží čersvé, žiletky se opět stanou ostré. Také jsem všemu co se o ní píše nevěřila, ale ono to opravdu funguje. Tuto pyramidu lze i zavěsit nad postel, chvilka odpočinku pod ní nám dodala energii. Další pyramidku máme ze šungitu, je to velmi zvláštní nerost, z velmi podivuhodnými vlastnostmi. Když se dá pyramida do vody, za několik hodin ji nabije a získá výbornou chuť, tato voda má léčebné vlastnosti. Urychluje zakořeňování rostlin, pomáhá léčit kožní nemoci. Pyramida ruší působení zón v bytě. Vodu pijeme my i náš pejsek, tomu strašně chutná. Podrobnější informace jsou na www.ikvido.com , v sekci tajemno, tam jsme obě pyramidy koupili. http://www.ikvido.com/store/default.asp?lngDepartmentID=2 O šungitu a pyramidách vůbec by se dalo psát dlouho, tyto stránky doporučuji, jsou moc zajímavé

dodo (St, 19. 10. 2005 - 08:10)

Nedíval som sa na doporučené www stránky, avšak viem, že existuje čs. patent (asi z prelomu 60 - 70tych rokov) na ličebné, konzervačné a iné účinky pyramídy, ktorá má presne stanovené d?žkové a výškové pomery strán. Myslím, že sa vychádzalo z Cheopsovej pyramídy. V strede, pod takouto pyramídou, sa dajú zachovávať /mumifikovať/ predmety živočíšneho povodu, dajú sa oživovať brity žiletiek, atd. Niektorí súčasní lekári a terapeuti majú na svojich pracoviskách také pyramídy /z dreva/ postavené - tuším Dr. Medzihorský, Praha. V Sedemdesiatych rokoch sa takáto pyramídka z papieru, asi 25 cm vysoká, predávala normálne v papiernictve. Skus si zistiť ten čs.patent.

Ivana (Út, 18. 10. 2005 - 20:10)

Mate nekdo zkusenosti s pyramidkou ze sungitu?

Zkopaný UPDATE! (Út, 9. 11. 2004 - 19:11)

Pred cca tremi a 1/2 roky mě neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mně proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení tělesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v odděleni intenzivni peče ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove mě moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautů 29 mě stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily mě zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechtěji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodně ale uz se mi neposmivaji jen mě několikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali mě. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluněny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kočky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted často vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kč . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horčiku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivně polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotniček z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba směrem dolu ale často je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kteří se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!!

Ladislav (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Na to je dobrá psychiatrie.

Beruška (Út, 9. 11. 2004 - 17:11)

Přát někomu něco zlého by se nemělo ani pod pyramidou ani mimo ní.Vždy se vše obrátí i proti tomu,kdo tuto negativní energii vyslal.Co se týče pyramid,hodně zajímavého je o nich v knize Zasvěcení od Elizabeth Haich.

Elke (Út, 9. 11. 2004 - 17:11)

kamarádka to má doma nad gaučem v obýváku, tvrdí, že pod tou pyramidou relaxuje, ale že v tý době co je pod ní nesmí nikomu přát nic zlýho, protože se to může obrátit proti tomu kdo si to přeje, nevím co je na tom pravdy...

jaaaa (Út, 9. 11. 2004 - 17:11)

Zdravím. Taky se o to zajímám, i když doufám,že budu mít čas hlouběji... Dobré články jsem o tom zatím našla na www.alter-med.cz/články, tam je dost i o tachyonové energii, ostatně když zadáte do vyhledavače "tachyonová en." tak vám najde mnoho odkazů, o energii pyramid jistě také. "Něco" na tom asi bude, i když to není vidět (ale kdo viděl elektřinu, radiové vlny, apod. a nepochybujeme o tom,že tu jsou?) Není to tak dlouho, co byli lidé přesvědčeni, že pokud se člověk např. pohybuje rychleji než 50 km/hod. tak to nepřežije.... Též v nějaké knize o egyptologii jsem narazila na citát: "Lidé se bojí času. A čas se bojí pyramid". Mějte se a přeju hodně zážitků při pátrání.

foi (St, 23. 6. 2004 - 12:06)

včera byl super pořad na spektru Oko boha Thora a tam to bylo skvěle popsáno. Stručně řečeno:pyramidy vytvářeli tachyonovou energii která má blahodárný vliv na auru člověka...

Pavel (So, 1. 5. 2004 - 15:05)

Pokud vím, tak libovolný materiál, nesmí ale být z kovu.

Ladislav (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Může, ale nesmí se míchat s jinými prvky, dřevo, plast atd. Kužel pozinkovaný plech také funguje Váňovi pro koně i jiným. Dokonce hliník, měď, ale vše samostatně.

Písařík (Út, 6. 4. 2004 - 21:04)

A z jakého materiálu je nejlepší pyramida?

kariss (So, 24. 1. 2004 - 19:01)

Ahoj,něco málo se také můžete dozvědět na www.pramenyzdravi.cz--pak kliknout na léčitelé a objeví se články Hany Bejlkové -Léčebné účinky pyramid 1 a 2 . Docela by mě zajímalo jak by se dala vyrobit pyramida na,nebo nad dvojlůžko na stálo-má někdo nápad??

Jarik (Pá, 2. 1. 2004 - 11:01)

Našel jsem kontakt na člověka, který ma informace o vydavateli a prodejci knihy o energii pyramid , chci si ji koupit , ale zatím jsou svátky a je Všude zavřeno.

Jana (Út, 4. 11. 2003 - 18:11)

Základní informace lze získat v knihkupectvích,hlavne s duchovní literaturou,knih o síle pyramid je velká řada,stačí si jen vybrat.Přeji šťastnou ruku Jana

Veronika Váchov (Út, 21. 10. 2003 - 13:10)

Dobrý den, o pozitivním vlivu pyramid jsem slyšela, ale moc málo. Ráda bych se o tomto vlivu dozvěděla více. Poradíte mi někdo, kde získat více informací? Předem velice děkuji.

george (Po, 28. 4. 2003 - 08:04)

nejsem žádný šarlatán, ale tyto síly opravdu fungují, ve světě je to již prokázané. Pyramida je něco jako koncentrátor energie. Musí koncentrovat pozitivní energii, nevím jak toho dosáhnout. Jsou místa, kde to vůbec nefunguje, bohužel je to většinou v nemocnicích a stavbách ze železa. Je na to potřeba příroda...

Jana (Pá, 7. 2. 2003 - 01:02)

Je lehké označit věci za kravinu,těžší je si o tom něco přečíst a pouvažovat,jestli na tom přece jenom něco není

klouda (Čt, 6. 2. 2003 - 22:02)

skvělé, co už si lidi nevymyslí. Taková kravina...

Reklama

Přidat komentář