Reklama

Holení mužů jinde než na tvářích

Tonda (St, 31. 5. 2017 - 21:05)

Kdyz holit tak vsude to je jasne hej.

Toltec (St, 31. 5. 2017 - 11:05)

Každý si na svém těle může holit co chce a nechce. Je to moje tělo moje rozhodnutí co si budu holit a co ne. Já si holim, nohy, pero, prdel a vousy a nikdo mi do toho nekeca, nevím co je tohle pořád za mániji prokazovat tomu druhému co si má holit a nemá holit. To je klasická česká mentalnost vymastenych cechacku. Ať se každý laskavě stará sám o sebe a ne o druhý.

hasič (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

Nač se holit? Stačí ostříhat vlasy a pak nic víc. Vousy jsou ozdoba a chlupatý hrudník, nohy a záda neřeším, manželka je spokojená.

David (Út, 30. 5. 2017 - 07:05)

Na tvářích se holím obden elektrickym a bateriovým se strojkem střídavě.Jinak na ostatní chlupy používam zastřihovač.Je to šikovná věc a zastřihnu se sní každý měsíc po celém těle včetně rozkroku přirození,hráze tak pod podpaží a na hrudi.Vyholený penis je příjemný a více citlivý na dotek stejně jako varlata a také hygieničtější.

jarouseek (Po, 10. 4. 2017 - 15:04)

Jen na tvářích. Představa žiletky a škrábanců po celém těle - nic moc! A těch hodin s tím strávených - och ouvej!

však (St, 4. 4. 2018 - 16:04)

Holim si podpaží a...Na tom není nic divného. To jen pár opičáků, který sem občas vlezou, si myslí opak. Pokud teda opičák muže myslet.

hanz 9 (St, 4. 4. 2018 - 00:04)

Holim si podpaží a pohlaví. Je to podle mně uplne normální. Zvláště když se ženou děláme orální sex

viz (So, 10. 3. 2018 - 13:03)

https://www.jenzeny.cz/zdravi-a-krasa/holit-nebo-naopak-neholit-aneb-po-cem-muzi-skutecne-touzi?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

H. (So, 10. 3. 2018 - 12:03)

Kožich odstranit, už se otepluje!!!

jarka (So, 8. 6. 2019 - 13:06)

Souhlas.

XXX (Čt, 1. 3. 2018 - 08:03)

Čauky, mám problém, Holím...ŘEKNI SI PŘÍTELKYNI.

hm (Čt, 22. 2. 2018 - 10:02)

Příjemný den všem. Co se...Proč to neřekneš krátce. Líbí se mě oholené péro.

Ludmila (Čt, 22. 2. 2018 - 10:02)

Příjemný den všem. Co se týče tohoto tématu, bude i spousta názorů. Jsem vdaná a co se týče nejen holení, ale i úprav, zastávám kladné stanovisko u obou pohlaví. Pokud budu upřímná, pro mne osobně je mužské přirození při intimnostech a jistých praktikách ze strany ženy přinejmenším mnohem příjemnější... a svůdnější.

hele (Ne, 18. 2. 2018 - 20:02)

to se moc lidiček nepřiznalo

S. (Čt, 8. 2. 2018 - 13:02)

Já.holim a chodím do...Jsem na tom stejně a se stejným názorem.

jasný (Ne, 4. 2. 2018 - 08:02)

S chlupama už si ho ani nepamatuju.

Jan (So, 3. 2. 2018 - 19:02)

Já.holim a chodím do bazénu do šaten kde se normálně převlékám a nemám s tím vůbec žádný problém A hlavně nejsem sám...

MAX (So, 2. 4. 2022 - 10:04)

p.Jane- máte pravdu v tom že nejste sám, já také si holím rozkrok již od 25 let- tedy celých 50 let, je to velmi příjemný pocit byt stále oholen, bez ochlupení je penis nejen na oko větší ale se tak nepotí a tedy nesmrdí tak jako u neoholených chlapů, i pro ženy zvláště při orálním sexu je oholený ptáček lepší bez ochlupení. Většinou chodím nahý nejen doma ale i venku při jakékoli činnosti na zahradě, zvláště při koupání v bazénu je to nepopsatelný pocit, jinak nosím i po celých dnech nylonové punčocháče a ty tolik netrpí když si přirození pravidelně holím. Mimo dům chodím v krátkých sukních nebo ženských šatech bez spodního prádla tak můj penis má kompletní pohodu. Máte také pravdu i v tom že nejste sám který si holí svou pýchu, viděl jsem mnoho mužů - horníků po vyfáraní ve sprchách, že většina z nich v rozkroku byla bez ochlupení pro snadnější očistu. Těm mužům kteří si to ještě nevyzkoušeli si holit svého frantu to mohu jen doporučit

Pro všechna poh (So, 3. 2. 2018 - 19:02)

Tak kolik vás se nestydí přiznat, že si holí pubické ochlupení?

kámo (Po, 22. 1. 2018 - 17:01)

Na vánoce ne , ale na...Doufám, že se příprava na mlíko zadařila.

Reklama

Přidat komentář