Reklama

Přítel prdí !!!

Jana (So, 11. 1. 2003 - 18:01)

I když jde o přirozenou potřebu, kterou má občas každý a kterou není nutné skrývat, více než o otevřenosti to vypovídá o bezohlednosti k tomu druhému.

Charlie (So, 11. 1. 2003 - 15:01)

Pavle, není mi úplně jasné, jak souvisí prdění s úctou k člověku. Co všechno byste tedy potom před sebou (ne)směli dělat? Dýchat, jíst, milovat se...? To všechno jsou přece taky přirozené tělesné projevy. Nehledě na to, že lidi prdí, ať chtějí nebo ne. Člověk, který se tváří, že jeho se prdění (a jiné "choulostivé" věci) netýká, obelhává podle mého názoru sám sebe.

Pavel (So, 11. 1. 2003 - 13:01)

No jo, normální a lidské je taky kadění, že jo? Takže klidně si v obýváku nainstalujte záchod a můžete si kadit pod nos a dívat se třeba na televizku. Nikdy před svojí partnerkou prdět nebudu. A ona taky ne. O určité úctě to vypovídá, ne?

XXX (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Souhlasím s Vámi. Myslím, že se dá poodejít někam, kde to nebude nikoho obtěžovat. Například na WC. Přijde mi to také jako neúcta. Obzvlášť po 14 dnech od seznámení.

Janka (Ne, 27. 10. 2019 - 18:10)

Amen ❤️

Mirka (So, 11. 1. 2003 - 11:01)

Přesně si pamatuju na začátky našeho prdění před sebou. Bolelo mě břicho, kroutila jsem se a tehdy ještě přítel, dnes už manžel mi řekl, abych se netrápila a klidně si ulevila. No podle mě je to naprosto normální, ale znala jsem i manžele, kteří před sebou i po více letech manželství neprděli. Jednou jsem se dost nasmála, když někdo zjišťoval míru a hloubku vztahu otázkou: "Už před sebou prdíte?" Takže závěr, je t onormální a lidské.

Fibi (So, 11. 1. 2003 - 09:01)

Muj tatka rika,ze pokud pred sebou partneri neprdi,tak to neni ta skutecna laska.Jinak,ten muj taky sem tam hodi prdika.Tak mu rikam

Hanča (So, 11. 1. 2003 - 02:01)

Mám problém,ten můj pořád prdí,hodně nahlas a mě to hrozně štve.Já vím,že je to normální,každý prdí,ale s mírou.To co mi přednáší on je otřesné!Je to několikrát denně,neříkám,že by pokaždé musel chodit prdět na záchod,ale když si "usere" v pokoji a pak si klidně odkráčí pryč,tak pěnim.Připadá mi,že to dělá schválně,nevim co mám dělat.Zajímalo by mě jak to máte vy holky,taky ten váš hodně prdí?A jak to berete vy?Vadí vám to,nebo jste hodně tolerantní a přehlížíte to? My jsme spolu už 2 roky,ze začátku neprděl,ale brzy se přestal ovládat a připomínám,že to dělá často a ty zvuky při tom to je fakt děs.Jsem divná,že mi to tolik vadí? Napište mi vaše názory,moc mě to zajímá.Díky Hanča

Prdislav (Po, 28. 2. 2022 - 22:02)

Hančo tak se taky user ať ten tvůj blbec čmuchá tvůj smrad, žer čočku, brukev, cibuli, česnek, čerstvý chléb a budeš prdět jako brigadýr

Hans B.B. (Po, 21. 2. 2022 - 19:02)

Prdí úplně každý. děti i dospělí obou pohlaví. Někdy víc, někdy míň, někdy potichu, někdy nahlas a někdy to cítít není a někdy je.
Fakt bych z toho nedělal vědu. Hodně se toho dá řešit jídelníčkem. Po něčem se prostě prdí víc, po něčem to víc páchne atd. Zkusil bych to tímhle směrem.

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 10:02)

ano

Vanda (Pá, 19. 3. 2021 - 00:03)

Mám stejný problém, ale narozdíl od tebe mi to nevadí. Asi jsem si zvykla, akorát poslední dobou začíná poněkud zapáchat. Tak uvidíme, jestli mi to nezačne vadit :) jsme spolu teprv rok
Přeji hezký den

Evička (Po, 1. 6. 2020 - 20:06)

Tak to máme na stejno můj přítel tak prdí že už mi to leze na nervy o to že prdí bych ještě přijala,ale ten ozón no hrůza!!!!a on mi na to odpověděl když mi lásko moc dobře vaříš tak asi přestanu vařit:-p

Janča (Čt, 16. 5. 2019 - 02:05)

Ahoj,mám stejný problém s tim mím partnerem jako ty Hani .Až na to že mi tolik nevadí ten zvuk ale ten ukrutný smrad!!!Vždy bouchnu a jsem pak dost nepříčetná a začnu na ňej řvát že už to přehání a měl by si dojít k doktorovi.Nejhorší je když se k tomu začne ještě blbě smát!.Myslím si že s tim nejde nic dělat.Buď to si zvyknout nebo jít dál.

hm (Ne, 27. 10. 2019 - 22:10)

Ato si má nechat vyvalit bok?

Reklama

Přidat komentář