Reklama

Podvazky a punčochy

Jo, (Ne, 8. 7. 2018 - 18:07)

protoze vim, co je to za...ty anonymni zmetku.Si vsude, si rozjebavac diskusi ,kvuli tobe uz skoro vsichni pisou jako anonym.uz ani nechteji pouzivat jmena.

No jasne, (Ne, 8. 7. 2018 - 17:07)

ta Martina hodně vlezla pod...protoze vim, co je to za zmet-ka a takovym lidem je potreba to dat znat.

Tobě (Ne, 8. 7. 2018 - 17:07)

Ta urazka, to je prace...ta Martina hodně vlezla pod nehty, co?

Jasne (Ne, 8. 7. 2018 - 17:07)

Ta urazka, to je prace...Hvezdo krasna. Uz si tady toho pojebal dost tak zase nezacinej a vyfun.

Pro Ludmilu (Ne, 8. 7. 2018 - 15:07)

Naučte se číst. Tato...Ta urazka, to je prace Martiny, ktera ma vztek, ze ona na takovou jednoduchou otazku nedokaze odpovedet, zatimco vy ano, Ludmilo.
Je to zla a zavistiva zenska, ktera obleza na doktorce ruzne diskuze a pod ruznymi jmeny i anonymne provokuje ostatni diskutujici. Takze se ji nenechte otravit.

Marne (Ne, 8. 7. 2018 - 15:07)

chcete po Martine znaccku puncoch, ktere nosi, protoze zadne nenosi a dela ze sebe upepajvku, coz je smesne, rict obkibenou znacku puncoch, na tom neni nic intimniho ani urazliveho.

a (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

Naučte se číst. Tato...ty jsi na Doktorce.cz oléééé

Ludmila (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

Takže vám smrdí nohy?Naučte se číst. Tato vymoženost se poskytuje v základní obecné. Jste velmi nechutný.

Ha (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

Z punčoch k podvazkům jsou...Ha, dealerka, ty máme na Doktorce "nejradši" :((

J.V. (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

Z punčoch k podvazkům jsou...Takže vám smrdí nohy?

Ludmila (Ne, 8. 7. 2018 - 13:07)

Ludmilo, jakou značku...Z punčoch k podvazkům jsou to Fiore. Samodržící pak Gatta Michelle nr04. Obojí v jemnosti 8DEN. Po ruce v kabelce dle potřeby.

Tedy (Ne, 8. 7. 2018 - 12:07)

Netuším, jaké zboží se v...A proč si nekoupíš jiné?

J.V. (Ne, 8. 7. 2018 - 12:07)

Netuším, jaké zboží se v...Ludmilo, jakou značku punčoch máte v oblibě vy? Kolikrát denně měníte punčochy?

Ludmila (Ne, 8. 7. 2018 - 12:07)

Moje první manželka...Netuším, jaké zboží se v té době vyváželo do zahraničí. Myslím si, že Elite zaspalo svou dobu a jejich výrobky jsem dlouhá léta míjela v regálech s galanterií bez povšimnutí. Za zmínku snad stojí punčochy na podvazky Melanie v provedení 15DEN. Pouze ale za zmínku. V sortimentu Elite postrádám a stále chybí RHT 100%ní nylonky k podvazkům v jemnějším provedení 7,8 nebo 10DEN.

Martina (Ne, 8. 7. 2018 - 10:07)

Řadím se mezi pamětníky a...Punčochy nosím pravidelně.
Na druhý dotaz záměrně neodpovím. Připadá mi poněkud nevhodný. Jsem pro vás cizí žena, tak se toho držte.

J.M. (So, 7. 7. 2018 - 22:07)

Viděla jsem můj oblíbený...Moje první manželka pracovala v létech 1969-73 v Elite Warnsdorf v oddělení kontroly kvality. Tvrdila, že pro punčochové zboží určené pro export se používaly jiné, kvalitnější vstupní materiály.V podstatě většinu arabských zemí punčochovým zbožím zásobovala Československá republika.Naše zboží bylo o třetinu levnější, než kdyby je nakupovali na Západě. Obalový materiál si tyto státy dodávaly svůj.

Jiří (So, 7. 7. 2018 - 22:07)

Viděla jsem můj oblíbený...Řadím se mezi pamětníky a punčochy na podvazky bude věčné téma, které u mužů dokáže zvýšit krevní tlak a v podstatě se to téma úzce dotýká i erotiky. Nosíte Martino podvazky pravidelně? Jakou značku punčoch máte v oblibě?

No (So, 7. 7. 2018 - 18:07)

Viděla jsem můj oblíbený...dobrý.

Martina (So, 7. 7. 2018 - 11:07)

Viděla jsem můj oblíbený pořad Retro, byl tam speciální díl, který se věnoval prádlu, i punčochám a punčocháčům, a právě tan mluvili o vývozu do Kuvajtu. Punčochy tam ukazovaly moc krásné...
Stojí to za zhlédnutí a za vzpomínku.

kliiid (So, 7. 7. 2018 - 07:07)

porad si pletete tema techto...tady nejsi na moderované diskuzi a tak se diskutuje o tom, kam se diskuze dobere

Reklama

Přidat komentář