Reklama

Podvazky a punčochy

Martina (Pá, 6. 7. 2018 - 17:07)

a pak si po sobe precti svuj...Vzkaz pro Jiřího Pospíšila? O tom vím, a co to má co dělat s tebou?

Ale tobě odpovím na dotaz v 16:55: protože to tady popsala paní Jarka. Stačí umět číst, pak se zbytečně nemusíš montovat do věcí, který nepobíráš.

Mužatka opravdu nejsem :). Jestliže se tobě zachtělo oplacávat cizí ženu, máš smůlu, narodil ses pozdě. A já jsem upřímně ráda, že primitivům v tomto odzvonilo.

I když (Pá, 6. 7. 2018 - 17:07)

atheista, děkuji Všemohoucímu, že celý svůj produktivní věk jsem prožil v době, kdy se ženy chovaly a myslely jako ženy a chlapi byli hodni tohoto pojmenování. Kdy ženská přátelské poplácání po zadku nepovažovala za ponižující, ba naopak,za projev přátelství a sympatií.
Tato doba je zvrácená a všechno skončí špatně. Mezigenerační příkopy se pomalu mění na propast. Vzájemné porozumění je nemožné. Jakákoliv výměna názorů se dřív, či později změní na vzájemné napadání.Snaha pochopit toho druhého je nahrazena touhou ponížit, zničit, zadupat do země.
Závěrem bych rád projevil upřimnou soustrast manželovi, či příteli p. Martiny. Můj bratr žil po nějakou dobu s podobným typem ženy. Tvrdí, že pokaždé řve hrůzou ze spaní, když se mu o ní, náhodou zdá. To bude patrně jeden z důvodů, proč ten pán lituje dnešní mladé muže.Pokud nějaké osoby, s mužskými pohlavními znaky si zaslouží pojmenování "chlap."
Poznámka pod čarou. Za mých mladých let ženská s chlupatýma nohama byla rajcovní. Jak jí ty chloupky prosvítaly pod punčochou...

ty (Pá, 6. 7. 2018 - 17:07)

Protoze feministky a muzatky...se tady snad přeskočíš vzteky.jééééé

Ptas se proc? (Pá, 6. 7. 2018 - 17:07)

Tak to jsem moc ráda, že...Protoze feministky a muzatky jako ty sukne nenosi, aby v chlapech chran vas ruka pane nahodou neprobouzely chtic a vsechny ty projevy s nim spojene, vzdyt prece fuuuj, chlapiii!

A proc (Pá, 6. 7. 2018 - 16:07)

Tak to jsem moc ráda, že...porad placani po zadku povazujes za jev, zuzeny pouze na sefa a jeho podrizenou?

Tak upozorrnuj. (Pá, 6. 7. 2018 - 16:07)

Ještě jsem tě chtěla...a pak si po sobe precti svuj komentar z 10.30.
U tebe me ale ani neprekvapuje, ze si to nepamatujes, vzdyt od te doby uz prece uplynuly 4 dlouhe hodiny :-)

Martina (Pá, 6. 7. 2018 - 14:07)

zensky jako ty, ktere...Ještě jsem tě chtěla upozornit, že tvůj příspěvek nemá žádnou myšlenku, zakončení...

"Kvuli zensky jako ty, ktere jakykoliv projev flirtu a naklonnosti chlapa k zensky chapou jako sexismus, sovinismus a ponizeni."

Takže kvůli ženě jako sem já, se stalo co? Nebo se stane co?

Martina (Pá, 6. 7. 2018 - 14:07)

zensky jako ty, ktere...Tak to jsem moc ráda, že kvůli ženám jako jsem já, se za projev flirtu a náklonnosti chlapa, již nepovažuje plácaní po zadku od nadřízených. Jestli se někomu podřízená či podřízený líbí, může ho někam pozvat a bude mít jasno, zda ano či ne.
Proč bych sukni a podvazky nenosila? Rovnoprávnost není o tom, že se přestanou nosit sukně.

Fredik (Pá, 6. 7. 2018 - 12:07)

Není důležité co muž řekne, ale jak to řekne.

Ty (Pá, 6. 7. 2018 - 12:07)

v tom je prave ten problem....doby, kdy ve vedoucich funkcich byli muzi jsou nastesti davno pryc, takze uz nemohou zeny obtezovat. Placani podrizene po zadku je na bliti. A pro primitivy.

(Pá, 6. 7. 2018 - 12:07)

v tom je prave ten problem....si nějak urovnej myšlenky.Píšeš pokaždý něco jinýho.

Ouha (Pá, 6. 7. 2018 - 11:07)

v tom je prave ten problem....Prosím pochopte, že žena každé doby by ráda rozhodovala o tom, kdo se jí fyzicky dotkne. Stejně tak muž. Pokud jste to chápal tak jak píšete, bylo to hluboké nedorozumění. Možná to fungovala u nějaké s kterou jste souzněl, možná jste byl tak charismatický, že jste souzněl se všemi. Bohužel většina sebevědomých má toto jinak a v každé době

Kvuli (Pá, 6. 7. 2018 - 11:07)

Dobrý den, ten vzkaz je ale...zensky jako ty, ktere jakykoliv projev flirtu a naklonnosti chlapa k zensky chapou jako sexismus, sovinismus a ponizeni. Vsadim se, ze pro jistotu nenosis ani sukne, abys nezavdala pricinu k pochybam o zenske rovnopravnosti!

Jenze (Pá, 6. 7. 2018 - 11:07)

Vy srovnáváte...v tom je prave ten problem. Chlapi tim, ze placli hezkou zenskou po zadku, ji vyjadrovali svym zpusobem obdiv a urcite to nedelali proto, aby ji ponizili.

Ouha (Pá, 6. 7. 2018 - 11:07)

Na polovinu z 15 milionů...Nejen to. Není jasné,zda je do toho čísla započítán i vývoz do zemí RVHP,jinde by od nás ty tehdejší hnusné tlusté punčocháče nebral. Nebo ano?

Fredík (Pá, 6. 7. 2018 - 11:07)

V roce 1968 se u nás...Na polovinu z 15 milionů Čechů je 6 milionů punčocháčů jedny na rok. Je to hodně nebo málo?

Ouha (Pá, 6. 7. 2018 - 11:07)

Ahoj, moc tě není vidět...Škoda těch politických diskuzí, kde se opravdu měnily názory a někdy i tříbilo myšlení. :)

Ale tady jsi to dobře rozjela z té sexistické zaprděnosti (nechci se ale dotknout ostatních přispívajících), jen tak dál, já včera napsala jako Libka

Martina (Pá, 6. 7. 2018 - 10:07)

čau Marti :)Ahoj, moc tě není vidět :). A ani se tomu nedivím...tam kam jsme psaly se nastěhoval blázinec, na většině diskusí se řeší pleny...auuu, ale na pár známých ještě sem tam narazím.
Hezké léto ti přeji...i přes to, co se děje "nahoře".

Martina (Pá, 6. 7. 2018 - 10:07)

Jen se usmívám těm...Vy srovnáváte nesrovnatelné. Podržení dveří, kabátu, dání přednosti, atd. je vyjádření úcty a slušné vychování. S tím nemá plácání po zadku nic společného.
Když mám k někomu úctu, třeba ke staršímu člověku, tak ho nebudu ponižovat plácáním po zadku.

Ouha (Pá, 6. 7. 2018 - 10:07)

Dobrý den, ten vzkaz je ale...čau Marti :)

Reklama

Přidat komentář