Reklama

Podvazky a punčochy

Jen (Pá, 29. 6. 2018 - 12:06)

Vážený, na ženě je...jsi na špatné diskusi.

Pepo (Pá, 29. 6. 2018 - 11:06)

Vážený, na ženě je...super, palec nahoru :-)))

Pepa (Pá, 29. 6. 2018 - 06:06)

souhlas,na ženský není nic...Vážený, na ženě je nejkrásnější duše a je jedno, jestli má na sobě podvazky nebo punčocháče nebo je nahá. Pokud to nevíš, tak...

proc (Čt, 28. 6. 2018 - 23:06)

ja si nevsimla, ze pisu o...co si sem prisla jen napadas ?

petr (Čt, 28. 6. 2018 - 22:06)

ode me neco k tematu, tak ja...souhlas,na ženský není nic odpudivějšího neź punčocháče,k nim ještě ty stahovací bombarďáky a dokonalá antikoncepce je na světě !! Nechápu,proč tak málo ženských nosí podvazky, když jsou tak rajcovní?

Jo, promin, (Čt, 28. 6. 2018 - 22:06)

ji napadas ? Vsude pise pod...ja si nevsimla, ze pisu o zmrzline, misto o sexy puncochach a podvazcich. :-D
Takze napravuji: nesnasim pistaciovou a miluju vanilkovou. Verim, ze na toto staci uz I tvuj inteligencni kvocient.

Martina (Čt, 28. 6. 2018 - 21:06)

o tobe nikomu nic nerekne,...No vidíš, že to jde.

proc (Čt, 28. 6. 2018 - 21:06)

ode me neco k tematu, tak ja...ji napadas ? Vsude pise pod svym jmenem. A tema neni o puncochacich ale o puncochach. Takze tvuj prispevek nezklamal , jednoduchy jako ty.

A chces-li (Čt, 28. 6. 2018 - 19:06)

Co to blábolíš o...ode me neco k tematu, tak ja puncochace nenosim, protoze nejsou ani pohodlne ani elegantni ani sexy - na rozdil od puncoch - at uz s podvazky nebo se samodrzici krajkou.

Jmeno Martina (Čt, 28. 6. 2018 - 19:06)

Co to blábolíš o...o tobe nikomu nic nerekne, muzes si rikat klidne treba Pes Filipes a vyjde to nastejno jako Martina, protoze porad stejne nikdo nevi "s kym ma tu cest", jedine, co o tobe at uz jako o Martine nebo Psovi Filipsovu vi, ze jsi kdosi na druhem konci dratu, kdo se chodi hadat na Doktorku.

Martina (Čt, 28. 6. 2018 - 16:06)

mam tu cest ja? Myslis, ze...Co to blábolíš o anonymitě? Martina je mé jméno. Jaké je tvé?
Jinak doporučuji, když už mne tady napadáš, aby sis přečetla, co jsem tady psala na téma punčochy.
Jinak je diskuse o ničem.
A také čekám na příspěvek o punčochách a podvazcích od tebe...

A s kym (Čt, 28. 6. 2018 - 14:06)

Když neumíš číst, to je...mam tu cest ja? Myslis, ze kdyz si das nick Martina, ze se stavas mene anonymni nez ti, kteri pisi bez konkretniho nicku?

Ja pockam, (Čt, 28. 6. 2018 - 14:06)

k tematu psala. a co ty ? co...az se k tematu vyjadris ty. Zatim od tebe kde nic tu nic.

Martina (Čt, 28. 6. 2018 - 11:06)

tematu Puncochy a...Když neumíš číst, to je potom těžké.
S kým mám tu čest?

martina ta (Čt, 28. 6. 2018 - 11:06)

tematu Puncochy a...k tematu psala. a co ty ? co k tomu napises ?

Co k danemu (Čt, 28. 6. 2018 - 11:06)

Copak mindráky ty tedy...tematu Puncochy a podvazky,jsi krome urazek druhych a hadani se o tom, kdo komu se ma omluvit, napsala ty?

Martina (Čt, 28. 6. 2018 - 10:06)

jak jsi hned ozvala. Dobre...Copak mindráky ty tedy zrovna nemám, dokonce nejsem ani slepice, ale můj problém je, že jsem logik. Takže když vidím nesrovnalosti či blbosti, rýpu do toho.
A vzhledem k tomu, že jsem tady nějakou dobu nepsala, tak nevím proč ti ležím v žaludku. Asi proto, že se podepisuji.
Doporučuji, mé příspěvky přeskakuj a napiš konečně něco k tématu.
Jak strašně jednoduché...

Na rozdil od te (Čt, 28. 6. 2018 - 07:06)

a máme tady zase diskusi o...mam aspon nejaky nazor, ty nestastna trosecnice.

No vida, (Čt, 28. 6. 2018 - 07:06)

Zamindrákovaná, ukvokaná...jak jsi hned ozvala. Dobre jsi vedela, ze to o tech zamindrakovanych slepicich platilo predevsim na tebe.
Moc toho v hlave nemas, kdyz se dokazes cele dny hadat tom, co kdo napsal a nenapsal. Tak jentak dal, uz se tesim, jake hysterie ze sebe zase vyplivnes. :-D

no vida (Čt, 28. 6. 2018 - 00:06)

Divím se, kam až se tahle...a máme tady zase diskusi o plácání po zadku. A od soudružky.

Reklama

Přidat komentář